Fórum - Zobrazit téma - Stabilni opera mini pro Centro - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Stabilni opera mini pro Centro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 03. květen, 2010 0:41    Předmět: Citovat

Teď jsem to zkontroloval a mám verzi 4.2.14912
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 03. květen, 2010 14:47    Předmět: Citovat

Javu 5.7.1. mám v kompletním balíku na disku, kdyby byla potřeba můžu poslat nebo někam vystavit. Ale v poslední době skoro nejsem na netu, tak to může chvíli trvat.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 03. květen, 2010 15:44    Předmět: Citovat

Jestli by byl zájem, můžeme to umístit trvale do sekce download.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 03. květen, 2010 16:44    Předmět: Odpoved Citovat

Navrhuji umistit do sekce Download i druhou verzi Javy 5.7.1 a Operu verze 4.1 a posledni 4.2 CZ. Pak spacham nejaky navod do sekce Tipy a triky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 03. květen, 2010 17:46    Předmět: Citovat

Není problém, pošlete ty soubory ale někdo na admin uzenáč palmhelp.cz.

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 08. květen, 2010 10:45    Předmět: Odpoved Citovat

Tak uz tu Javu 5.7.1 proboha nekdo poslete, at se nekam hneme!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 08. květen, 2010 13:28    Předmět: Citovat

A vy opravdu neumíte číst?

killinghawk napsal:
Je to např. zde: Opera mini v Palm TX.

Na palmhelpu žádná oficiální informace není (alespoň pokud vím).

Pro jistotu sem dávám i přímý odkaz: WEME571.zip.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 09. květen, 2010 1:53    Předmět: Citovat

Omlouváme se všem, kteří nám do mailboxu poslali požadované soubory, uveřejnil jsem je až nyní, v týdnu na to vůbec nebyl čas:

Java WebSphere Everyplace Micro Environment v5.7.1
Opera Mini - hires CZ v4.2.14912
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 09. květen, 2010 22:58    Předmět: Citovat

Tak díky noxovi přibyl v sekci tipy & triky návod na instalaci Opery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 20. červenec, 2010 16:26    Předmět: Citovat

Právě jsem provedl sérii experimentů a zjistil jsem, že tu nestabilitu při zmáčknutí klávesy Alt nebo při zobrazení softwarové klávesnice v Opeře Mini lze zcela odstranit použitím mého launcheru pro spouštění Opery Mini z karty. Nezáleží přitom na verzi Javy.

Není tedy nutné u starších strojů, jako je Palm TX, T5, LifeDrive nebo Treo 650, používat starší verzi Java VM. Je jen nutné použít můj launcher resp. postup spouštění z karty.

Moji Operu Mini z karty stahujte z mých stránek: http://killinghawk.cz

P.S. Na starších strojích lze tedy bez problémů provozovat mé balíky pro spouštění z karty určené pro Centro a Treo 680.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne po 18. březen, 2013 19:51, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: st 09. únor, 2011 7:51    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Právě jsem provedl sérii experimentů a zjistil jsem, že tu nestabilitu při zmáčknutí klávesy Alt nebo při zobrazení softwarové klávesnice v Opeře Mini lze zcela odstranit použitím mého launcheru pro spouštění Opery Mini z karty. Nezáleží přitom na verzi Javy.

Není tedy nutné u starších strojů, jako je Palm TX, T5, LifeDrive nebo Treo 650, používat starší verzi Java VM. Je jen nutné použít můj launcher resp. postup spouštění z karty.

Moji Operu Mini z karty stahujte z mých stránek: http://killinghawk.wz.cz

P.S. Na starších strojích lze tedy bez problémů provozovat mé balíky pro spouštění z karty určené pro Centro a Treo 680.


Zdravím Hawku,jak funguje tvůj Launcher?
Dle mého to je J9Launcher s jiným Creatorem.
Když používám LinkStart dá se použít stejný postup?
Navíc dle mých zkušeností se mi zdá(ale opravdu jen zdáRadostný),že pro Operu na Centru se nic laborovat nemusí.
Alespoň v mém případě.
Jedu vše na plno.tzn 32,32.high,double.
Další věcí která mě zajmá je zda by se spíš nemělo nastavovat UDMH pro JVM,tedy J9 Launcher protože dle mého on určuje přidělenou pamět pro Java applet,ale můžu se mýlit.
Díky za vysvětlení.
Dantemc.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 09. únor, 2011 8:43    Předmět: Citovat

Mýlíš se ve všem.

1. Můj launcher je úplně jiný, než "J9 Java Launcher.prc".
2. I na Centru může dojít k restartu při zadávání dat do Opery, pokud nepoužiješ můj Opera Launcher.
3. UDMH stačí nastavit pro shortcut resp. Opera Launcher a zatrhnout volbu "skip Quit". Každá jiná varianta je nesmysl.
4. Jedinou alterantivou je mít Operu i Javu ve vnitřní paměti. Potom je nutné nastavit UDMH přímo pro Operu. Pak ale dochází k restartům při zadávání dat (viz bod 2).
5. Přes LinkStart ti to nikdy fungovat nebude. LinkStart je navíc zcela netransparentní, protože není vůbec jasné, co ukládá na kartu.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 02. listopad, 2012 19:14    Předmět: Citovat

Vydal jsem další verzi svých balíků pro spouštění Opery Mini z karty (viz killinghawk.cz).

Změny:
  1. Změněn název Opera Launcheru ve všech balících pro spouštění z karty tak, aby PowerRUN nevytvářel v názvech adresářů náhrady za znak tečka pomocí sekvence začínající znakem procenta.
  2. Byly změněny názvy reprezentující Opera Launcher v systémovém launcheru ve všech balících pro spouštění z karty tak, aby lépe odrážely skutečnou verzi spouštěné Opery Mini.

_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412