Fórum - Zobrazit téma - registrace DTG 11 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

registrace DTG 11

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vjezek
nováček
nováček


Registrace: 7.11. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 5:23    Předmět: registrace DTG 11 Citovat

ahoj,
mám už delší dobu Palm T5, původně na něm byl DTG7, ale některé soubory na něm nešly otevírat, stáhnul jsem si verzi 10, ta vše vyřešila, ale licence mi vypršela a původní registrační a aktivační čísle se nechytají. nezbylo mi než stáhnout trial verzi DTG11. poradí někdo, jak získat registrační čísla? Vlasta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 6:27    Předmět: Citovat

Co treba koupit ;-) ? Pri upgradu davaj slevu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 10:55    Předmět: Re: registrace DTG 11 Citovat

vjezek napsal:
ahoj,
mám už delší dobu Palm T5, původně na něm byl DTG7, ale některé soubory na něm nešly otevírat, stáhnul jsem si verzi 10, ta vše vyřešila, ale licence mi vypršela a původní registrační a aktivační čísle se nechytají. nezbylo mi než stáhnout trial verzi DTG11. poradí někdo, jak získat registrační čísla? Vlasta


Máš SZ.

To Knihomol: na to už jsem taky koukal, ale při upgradu potřebujou vědět současné serial number, jenže já ho tam nemám vůbec zadané, viděl jsem to pole už na více Palmech prázdné. A pak upgraduj Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 11:42    Předmět: Citovat

Ani po HR se neukaze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 12:08    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
Ani po HR se neukaze?


Ne, už jsem to řešil i zde: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1311

Ale přešel jsem na 11 Premium a jsem spokojen. Hlavně české znaky už jsou konečně dotaženy (používám malý PiLoc na TX). Navíc tam je ještě dle mě kvalitní PDF reader, o něco rychlejší než PalmPDF.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 12:21    Předmět: Citovat

DataViz to ma strasne blbe udelany, zvlast kdyz ted uz se da vsechno resit free.. az budu na PC hodim sem linky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 12:35    Předmět: Citovat

Já myslím, že to je kvalitní balík. Má hlavně nativní podporu pro Office 2007. Zrovna teď tam běží banner, upgrade za $29.99, což si myslím, je hodně dobrá cena:
http://www.dataviz.com/purchase/upgrade/documentstogo/index.html?device_id=198
Jenže chcou tam ten Registration Number.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 13:43    Předmět: Citovat

Protoze na pc nebudu jeste par hodin, tak bude nutne udelat 2 kliky misto jednoho Radostný takze forum, office, minioffice, minicalc to vse take zdarma - je tam link. nevim jak s mrkvosoftackou 2007 ale openoffice 3 jede perfektne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vjezek
nováček
nováček


Registrace: 7.11. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 16:01    Předmět: Citovat

koupit, byť i "jen" za $29,90 beru až jako poslední možnost. už proto, že tu 7,006 mám oficiálně registrovanou, takže serial number i Producty key mám...takže upgrade je sice super, ale je divné, že po vypršení 10 se nedá vrátit ani na tu 7. za linky budu rád...snad něco někdo má
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 16:10    Předmět: Citovat

Tak uz sem na PC...

MiniOffice Deluxe

napis jestli ti to bezi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vjezek
nováček
nováček


Registrace: 7.11. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 6:08    Předmět: Citovat

dal jsem tam ty čísla a zatím to běží Překvapený) ale chtěl jsem si přetáhnout nějaké dokumenty z PDA do PC a zjistil jsem, že tam nemeám aplikaci "File trasfer" tak teď nevím, jestli to nemám raději celé přeinstalovat z originálního CD a pak znovu natáhnout tu 11. a nebo se dá ta aplikace nějak doinstalovat? na orig cd to je asi v jednom bylíku, samostatně tam nic není
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 8:07    Předmět: Citovat

vjezek napsal:
dal jsem tam ty čísla a zatím to běží Překvapený) ale chtěl jsem si přetáhnout nějaké dokumenty z PDA do PC a zjistil jsem, že tam nemeám aplikaci "File trasfer" tak teď nevím, jestli to nemám raději celé přeinstalovat z originálního CD a pak znovu natáhnout tu 11. a nebo se dá ta aplikace nějak doinstalovat? na orig cd to je asi v jednom bylíku, samostatně tam nic není


Aplikace se jmenuje DriveMode, měl bys ji tam mít pokud máš Tungsten T5. Popřípadě lze použít přímo aplikaci od DTG - v DTG na Palmu akorát vybereš, které dokumenty chceš synchronizovat (ikonka HotSyncu) a spustíš HotSync.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vjezek
nováček
nováček


Registrace: 7.11. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 15:49    Předmět: Citovat

jojo, to tam je a funguje to. přiznám se, že jsem zatím vždy všechno do PDA, na kartu nebo opačne do PC kopíroval pomocí toho File transferu, ale tohle běží taky. MOC díky Překvapený)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412