Fórum - Zobrazit téma - Synchronizace na jednom PC ano, na druhém ne - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Synchronizace na jednom PC ano, na druhém ne

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Papik
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 25. prosinec, 2008 20:04    Předmět: Synchronizace na jednom PC ano, na druhém ne Citovat

Dobrý den,
narazil jsem na zvláštní problém a už si opravdu nevím rady.

Mám tři Tungsteny T, dvě různé kolébky a dva počítače s nainstalovaným Palm Desktop, starší verze 4.1.3.

Na prvním počítači mi funguje synchronizace se všemy přístroji, ale na tom druhém fungují dva, ale třetí ani zaboha. Prostě systém ho vůbec nedetekuje. Pokud spustím synchronizaci tak na pc se nic neděje a samotný palm zamrzne a pomůže až měkký reset.

Přitom opakuji: na druhém počítači se problémový palm sychronizuje jak má a na tom, který ho nedetekuje zase fungují všechny ostatní palmy. Takže by to nemělo být ani přístrojem ani kolébkou. Pro každý přístroj mám samozřejmě vytvořeného vlastního uživatele.

Opravdu záhada, setkal jste se s něčím podobným už někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 25. prosinec, 2008 20:57    Předmět: Citovat

Ano, už mnohokrát a nikdy jsem uspokojivě nepřišel na to, jak to spolehlivě řešit, kromě reinstalace Windows. Řekl bych, že ovladače Palmu pro Windows jsou jedna velká záhada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 26. prosinec, 2008 9:51    Předmět: Odpoved Citovat

No driv nez reinstalaci Windows bych zkusil reinstalaci usb ovladacu. Programem USBDeview bych smazal spatne detekovany palm a po restartu znovu nacetl ovladace z program files\palm\neco (nevim ted presne kde je ten *.INF soubor).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Papik
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 26. prosinec, 2008 10:35    Předmět: Citovat

Děkuji za rady.

Předpokládám, že ovladač je jeden pro všechny palmy a ostatní přitom fungují jak mají, ale rozhodně to zkusím. Shodou okolností se chystám ke konci týdne ten počítač stejně přeinstalovat, tak uvidíme jestli to pomůže.

Ještě pro informaci uvádím, že jsem v rámci pokusů na přístroji provedl i hard reset a zkusil ho připojit tak jak byl a bez vložené paměťové karty. Bohužel k žádné změně nedošlo.

Zkoušel jsem též nejnovější Palm Desktop a poté starší verzi, jak jsem psal výše. Zkoušel jsem různé usb porty v počítači. Zkoušel jsem též prográmek FilePCtoPDA s pluginem v Total Commanderu, ale nešlo se připojit - prostě tento konkrétní přístroj je na tomto počítači neviditelný.

Zkoušel jsem nainstalovat nový hardware ve windows, automatická instalace jak bývá dobrým zvykem nic nedetekovala, ruční při vybrání zařízení palm prostě nepokračovala dál - ať jsem klikal na tlačítko Další jak jsem chtěl.

Ještě mě napadlo vyzkoušet synchronizaci přes bluetooth, ale nedávám tomu moc velkou šanci, nicméně jí dnes také vyzkouším.

Měl jsem doma už několik Tungstenů T, E, Zire 21 a 71, ale tohle se mi ještě nestalo Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 26. prosinec, 2008 12:29    Předmět: Citovat

Vsadil bych se, že přes ten Bluetooth ti to pojede. Mám s tim už dost zkušeností a tyhle neřešitelný případy nakonec vždycky řešim právě synchronizací přes Bluetooth nebo infra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412