Fórum - Zobrazit téma - Folie - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Folie
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 22. prosinec, 2008 9:12    Předmět: Folie Citovat

Jak nalepujete ochranné fólie? Koupil jsem teď 6 kousků UltraClear folie a velice špatně se nalepuje k displeji, i když ji nalepuju postupně, nevyhnu se malým bublinkám a rovně se podaří ji nalepit cca při 10. - 15. pokusu, kdy už člověk ztrácí pomalu trpělivost. Když jsem TX koupil situace byla jiná - Palma jsem měl rozebíral, tak jsem folii při té příležitosti nalepil rovnou na displej, který byl venku z Palma ale takhle v kombinaci s těmi vysokými okraji u TX to je utrpení Smutný Máte někdo na to nějaký trik?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 22. prosinec, 2008 10:08    Předmět: Citovat

Ty bublinky jdou "vytlačit"...
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 22. prosinec, 2008 10:24    Předmět: Citovat

Ja mam tedka nejakou folii objednanou,pres svatky by mela dojit,tak az ji budu na Tx lepit tak kdyztak muzu napsat,jak jsem to hrotil.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 22. prosinec, 2008 12:00    Předmět: Citovat

Ja mel taky UltraScreen nebo jak se to jmenuje, dokonce 2x... Poprvy jsem to nalepil az na 20tej pokus a stejne tam byly nevytlacitelny bublinky, ale budiz. No a ted jsem poridil novou, tu samou (ze ja se nikdy nepoucim Mrkající ) a tu jsem tam daval asi tak ctvrt hodiny. Nakonec kdyz uz to bylo jakz takz dobre, tak me soknul digitizer... Ta mrcha se nejak precitlivela a i kdybych kalibroval hodinu tak nic neudelam, protoze 1 tapnuti = 3 detekce na displeji... Takze folie musela pryc a ja si resetama nejak poskodil nastaveni digitizeru, takze to skoncilo obnovou zalohy Zlomyslný Ted uz na folii kaslu, jdu do pouzdra, nebudu se s tim stvat Nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 22. prosinec, 2008 13:53    Předmět: Citovat

S lepením fólií jsem takovýhle problémy tedy nikdy neměl a to jsem jich lepil už mnoho desítek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: po 22. prosinec, 2008 14:06    Předmět: Citovat

Já měl problém jen jednou, byl to nějaký noname. Jaksi tam chyběla ta statická vrstva a folie poněkud (poněkud vůbec) nelepila. Po dvaceti minutách marného snažení jsem to odnesl na reklamaci - výměna, vše ok. Pak to trvalo tak 5 min, plus asi 3 min vytlačování bublinek
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 22. prosinec, 2008 21:39    Předmět: Citovat

Připomenu fígl proti prachu - napřed si dej horkou sprchu a pak to nalepuj v koupelně, ve který ti síky páře spadnul prach. nebudeš to pak mít chlupatý.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 23. prosinec, 2008 9:51    Předmět: Citovat

Ale to se ti orosi display ne ?
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: út 23. prosinec, 2008 11:11    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Připomenu fígl proti prachu - napřed si dej horkou sprchu a pak to nalepuj v koupelně, ve který ti síky páře spadnul prach. nebudeš to pak mít chlupatý.


No, jako nápad to nezní špatně, prach bude dole. Ale: Palm + vlhkost = prů.ser, ne? Vysmátý
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 23. prosinec, 2008 12:04    Předmět: Citovat

No ja mam palmika v koupelne dost casto a zatim se nic nestalo... Jo a ta para uz bude preci pryc kdyz to budem nalepovat, no ni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 26. prosinec, 2008 15:40    Předmět: Citovat

Je "trochu" rozdíl mezi zapařenou koupelnou a parní saunou.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 27. prosinec, 2008 9:43    Předmět: Citovat

no ja kdyz si dam teplou sprchu tak sou potom vsechny zrcadla v koupelne poradne oroseny,bojim se,aby se to samy nestalo s pamikem,to by nebylo moc dobry.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 27. leden, 2009 16:16    Předmět: Citovat

Tak folie po mesici dosla...Asi nebyl moc dobrej napad ji obednavat jinde,nez na palm.cz,nicmene uz jsem ji lepil a vsechno v pohode,ani sem nemusel lizt do koupelny.Jediny,co me dozralo je,ze pri nalepovani do me strcila segra (zabit Posměváček ) a tak se mi povedlo ze se folie dostala do kontaktu s trickem a jsou na ni trochu chlupy...Nevite jestli je nejaka jina moznost nez koupit uplne novou folii ?
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 27. leden, 2009 17:14    Předmět: Citovat

Novel_Whoop napsal:
segru (zabit Posměváček )


sebrat ségře holení a oholit Zlomyslný

promiň Stydící se

Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út 27. leden, 2009 17:22    Předmět: Citovat

pokud je fólie omyvatelná, tak opláchnout, prudkými pohyby zbavit většiny vody a pak znovu aplikovat na displej, pozor aby na ní nebylo moc vody Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lamanai
nováček
nováček


Registrace: 17.1. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út 27. leden, 2009 21:58    Předmět: Citovat

tak nevím, jestli jste to někdo zkoušel, ale já na svůj Palm (dříve T2, nyní Zire72) používám už celá léta vystřiženou fólii z projektoru - normálně si ji vystřihnete o něco málo větší než je displej a zastrčíte za okraje... chce to trošku trpělivosti, ale je to mnohem dosažitelnější, a rovněž levnější řešení... s citlivostí problém není
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 29. leden, 2009 17:40    Předmět: Citovat

Tak jsem ji teda omyl,ale stejne tam nejake drobne castecky zustaly,a dalsi prilepily takze vysledek neni o moc lepci,ale tak zatim to staci,hlavni je,ze to chrani display,casem koupim novou.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 29. leden, 2009 18:22    Předmět: Citovat

Novel_Whoop napsal:
Tak jsem ji teda omyl,ale stejne tam nejake drobne castecky zustaly,a dalsi prilepily takze vysledek neni o moc lepci,ale tak zatim to staci,hlavni je,ze to chrani display,casem koupim novou.


Na Aukru jsem koupil 6 kusu UltraClear za bratru 150kc a mam tak na 2 roky pokoj Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 29. leden, 2009 18:54    Předmět: Citovat

Citace:
Na Aukru jsem koupil 6 kusu UltraClear za bratru 150kc a mam tak na 2 roky pokoj Mrkající[

A jsou ty folie pouzitelne ? Myslim jestli jsou kvalitni a dobre pruzracne...
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>


Naposledy upravil Novel_Whoop dne čt 29. leden, 2009 19:06, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 29. leden, 2009 19:03    Předmět: Citovat

Mám zatím nalepenu první a je dobrá. Nepozoruju žádné negativní změny obrazu (mlhavost, rozmazanost), lesklost je zhruba stejná jako displej TX bez folie - čili pod zářivkama neuvidíš skoro nic. Při vypnutém displeji jde vidět, kde člověk nejvíc píše - folie má v těchto místech jinou lesklost - jakmile však displej zapneš, zmizí to. Za tu cenu si na ni rozhodně nestěžuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412