Fórum - Zobrazit téma - Zeny a palm - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zeny a palm
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Viděli jste někdy ženu s Palmem ?
Ano
70%
 70%  [ 17 ]
Ne
29%
 29%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 24

Autor Zpráva
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 16:10    Předmět: Zeny a palm Citovat

Hosi,predstavte si,v zivote sem nevidel zenu,ktera by drzela v ruce PDAcko a dneska jedu tramvaji,a tam dokonce Holka kolem 20 s Palmem TE2 s hardcase....nemohl jsem verit vlastnim ocim.Co vy ? Videli ste uz zenskou s Palmikem ?
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 17:39    Předmět: Citovat

Jo, mojí manželku Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pefcbs
nováček
nováček


Registrace: 20.9. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 18:02    Předmět: Citovat

Vysmátý ma partnerka i dcera Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 18:13    Předmět: Re: Zeny a palm Citovat

Novel_Whoop napsal:
Videli ste uz zenskou s Palmikem ?


Dost často, u nás na vesnici běžné. Záleží na tom, odkuď jsi. Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 18:28    Předmět: Citovat

aha,tak to se neni cemu divit,kdyz jim to holt koupite tak se s tim musi nak smirit Radostný
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 18:54    Předmět: Citovat

Novel_Whoop napsal:
kdyz jim to holt koupite


Tak to já jsem koupil jenom matce a dceři, ale ty jsem nepočítal. Občas v šalině, nebo na zastávce, když vidím palmíka, který rozeznám od ostatní havěti, tak mi to udělá radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pefcbs
nováček
nováček


Registrace: 20.9. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 18:56    Předmět: Citovat

No, asi mas o zenach zvlastni predstavy. Pritelkyne ho potrebuje pri praci, dcera ho dostala uz na skole, a potrebovala k maturite a nadale ho pouziva i v praci. kolem me se ve vedoucich postech pohybuje zen s pda dost. A i u studentu na prednaskach je dost videt. Asi spatne koukas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 18:58    Předmět: Citovat

Tak to pak jo ;o) Taky mi to udela radost kdyz nekoho s palmou vidim. Precijenom iPhone ma kazdej druhej ale Palm ne Radostný Svym zpusobem je to skoda ze nejsou palmy tak rozsirene ale svym zpusobem je to zase hezke protoze ma clovek neco,co se az tak casto nevidi.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 19:07    Předmět: no ja jich mam kolem sebe docela dost... Citovat

musim rict, ze kolem me palm pouziva docela dost zenskych. treba ta moje se prokousala az k T680. obcas si vzpomenu, jak jsem ji nechal pred lety prvni palm-Ecko u postele s nastavenym budikem a odesel do prace. koukala co ji to budi a nez jsem vecer dosel,byli nerozlucna dvojka. pak prisla72 v modre,ta ji dostala i svym provedenim. T650 byla byla skok uplne jinam a kdyz klekla ma 650, vzal jsem si jeji a pro ni objednal 680 v cervene Vysmátý hlavne me dodnes prekvapuje jak jej vyuziva.hodne znamych ma ruzne chytre masinky,ale vetsinou jen volaj a poustej v hospode videa,pripadne jeste tak mp3. kdyz pak vidi co s tim vyvadi ona,tak koukaji s otevrenou pusou. hezke je jak za ni chodi chlapi a vyzvidaj co to ma. no a ostatni zenske zase vzdychaj jak je krasne cerveny....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 23:17    Předmět: Ženy a Palm Citovat

Heh, no já tu svou taky přivedl na Palma, docela aktivně jej využívá, prostě vyměnila diář za palm...

BTW. hrabuvka, ty jsi z Mikulova v Krušných horách? nad Teplicema?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 10. prosinec, 2008 9:46    Předmět: Citovat

Jinak já podotýkám, že jsem s palmem zatím vždy viděl pouze ženy hezké Radostný včetně té mojí samozřejmě Radostný
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 10. prosinec, 2008 11:54    Předmět: Citovat

Obcas si ta moje pujcuje moje TX aby si zahrala Solitaira od PDAmill Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st 10. prosinec, 2008 12:13    Předmět: Citovat

Na toto téma jsem kdysi něco napsal, viz.: http://www.pdabrno.com/view.php?cisloclanku=2005100401

Má nynější také nyní přišla na chuť palmíku. Hraje si Solitaire, čte knihy a zapisuje si recepty i položky do diáře. Překvapila mě tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cube48
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st 10. prosinec, 2008 15:04    Předmět: 2 zeny, 1 muz, 3 palmy Citovat

Manzelka ma cervene T680. Nastoupime si takhle v Koline nad Rynem do letadla a usadime se na trojsedacku. Zleva manzelka, ja uprostred a zprava si prisedla sympaticka zena, vek tak 30 - 40, od pohledu podnikatelka.
V momente, kdy si vsichni pred startem vypinaji telefon se ozval povedomy zvuk vypinaneho GSM modulu. Nejdrive zprava, T650 pani podnikatelky, pak manzelcina T680 zleva. V tu chvili jsem si pripadal jako v raji, oblkopen skalnimi palmistkami, vypinaje sve Centro Vysmátý
Krasne nahodne setkani tri generaci palmich telefonu na jedne lavici. Vsichni jsme po sobe spiklenecky s usmevem koukli, bez jedineho slova. Byl to proste takovy ten prijemny pocit sounalezitosti, jaky mohou zazit jen pravoverni palmiste Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 10. prosinec, 2008 16:26    Předmět: Citovat

No né,tak to ti závidím. Radostný Pěkná příhoda.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po 08. únor, 2010 22:58    Předmět: No tohle!? Citovat

Musel jsem si několikrát promnou oči, když jsem spatřil tuto fotku:



Vy byste snad čekali v ruce této slečny Palm Treo 650?! Šokovaný
_________________
Motorola T2288R -> Nokia 3310 -> Nokia 6100 -> Nokia 3510i -> Nokia 6220 -> Nokia 6230 + Palm m515 -> Palm Treo 750 -> Nokia Lumia 710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 09. únor, 2010 0:08    Předmět: Citovat

moje zname vetsinou komentuji treo650 s tim ze by antenu nemohly mit...podle nich je to nestylove atd...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 09. únor, 2010 10:09    Předmět: Citovat

Trošku mimo mísu. Kdysi jsem byl hrdým majitelem Ericssonů R320s a R520m - těch s tou širokou pogumovanou anténkou, kdo je zná, ten ví že to byly profesionální telefony s hromadou funkcí. Telefony mi (na tu dobu) připadaly děsně reprezentativní, bohužel většina žen měla naprosto opačný názor, skoro až odpor Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út 09. únor, 2010 14:19    Předmět: Citovat

tak manzelka uz ma Zire vice jak 4 roky a pouziva ho kazdy den. Zrovna minuly tyden jsem ji tady objednal to same znova, protoze na tomhle uz dodelava baterka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út 09. únor, 2010 14:33    Předmět: Citovat

Ale jo, já neříkám, že žena nemůže mít v ruce Palm, sám jsem jednu takovou naučil. Jen mě prostě překvapilo, že taková "chic" slečna má v ruce "krabici" jako je Treo 650...

Baterka nejde vyměnit?
_________________
Motorola T2288R -> Nokia 3310 -> Nokia 6100 -> Nokia 3510i -> Nokia 6220 -> Nokia 6230 + Palm m515 -> Palm Treo 750 -> Nokia Lumia 710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412