Fórum - Zobrazit téma - Poslední vývoj kolem Palm, Inc. - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Poslední vývoj kolem Palm, Inc.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 14. listopad, 2013 15:46    Předmět: OS Citovat

No ono se blbe vybira, kdyz defakto krome iOS a Androidu jine mobilni OS nejsou (vynechavam mrtve a nerozsirene).
Stastni to lide, kteri se vejdou do omezeni Apple, protoze potom maji stastny zivot, kde nic moc neresi. Bohuzel jakmile chce clovek jen trochu vybocit z ohradky definovane Applem, tak je zle.
A zrovna Apple na rozdil od jinych nechrli desitky temer stejnych modelu, ale drzi jasne definovany smer, byt to po Jobsove smrti trochu polevilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: ne 17. listopad, 2013 20:07    Předmět: Citovat

Právě Apple mi přijde jako nejméně inovativní firma, která prodává telefony. Od iPhonu 4 se toho moc nezměnilo, pokud nepočítám silnější CPU, vyšší RAM a větši displej u 5/5S. Před cca 3 týdny jsem si nechal z Číny poslat 6" phablet s quadcore CPU a FullHD displejem. Android není špatný, ale štvě mě na něm poměrně velká nepřehlednost v nastavení a třeba taky reklamní bannery v některých aplikacích a hrách. Proto jsem před týdnem koupil Lumii 920 a pomalu si zvykám na WP. Není to špatný systém ani špatný telefon, líbí se mi na něm že je rychlý a konzistentní. Všechny aplikace se ovládají stejným způsobem, telefon má výborný foťák s optickou stabilizací a čip s vysokou citlivostí, zdarma offline navigaci od Nokie atd. A zatím jsem neměl ani problém s aplikacema - vše co potřebuju jsem ve Storu našel. Takže to vypadá, že už se ve WP vodách usadím - tento týden mě ale potkala nepříjemnost, Lumie šla na reklamaci kvůli poruše dotykové vrstvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 17. listopad, 2013 20:47    Předmět: Citovat

Jestli je Apple nejméně inovativní, pak by mě zajímalo, kdo je inovativnější. Na poli mobilit ani ten Google ne. Ještě tak Blackberry v poslední době, ale to jsou jen takové poslední posmrtné křeče podobně jako tomu bylo u Palmu Mrkající

No to bude hezkej flame... Radostný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 18. listopad, 2013 16:37    Předmět: Odpoved Citovat

A co kdyz proste v soucasne dobe neni inovativni nikdo? Kdyz vynecham obvykle zvyseni Ghz, RAM, ROM, LCD tak mi prijde, ze zadny extra posun neni. Telefon je klasicka placicka s displejem a to je vse.

Asi je proste potreba najit pro mobil nove vyuziti. Ty prvni byly hlavne pro volani a sms a usadila se klasicka konstrukce ala nokia 3310 s displejem a ciselnou klavesnici. Dnes se na mobilu predevsim serfuje, cili je dulezity co nejlepsi displej. Ted musi nekdo vymyslet neco dalsiho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 0:19    Předmět: Citovat

Takhle bych to neviděl - právě Apple přišel s novou koncepcí dotykářů, která totálně převálcovala trh. Teď se vše vyvíjí ke cloudovému sdílení a propojení dat, což je a bude další nemalá revoluce, zvláště až masově nastoupí LTE. Čeká nás např. ještě biometrika a různá zařízení nošená na těle, "internet věcí", "big data" atd. To není jen o tom vymyslet revoluční mobilní zdroj energie, haptické ovládání nebo ohebné displeje. To vše jsou opravdu jen drobné - byť významné - krůčky vpřed. Avšak tohle vše dohromady, propojování všeho se vším a inteligentní využívání obrovských databází, to vše je a bude obrovský pokrok. Telefony jsou jen jedněmi z mnoha možných datových/komunikačních terminálů.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 1:01    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Takhle bych to neviděl - právě Apple přišel s novou koncepcí dotykářů, která totálně převálcovala trh. Teď se vše vyvíjí ke cloudovému sdílení a propojení dat, což je a bude další nemalá revoluce, zvláště až masově nastoupí LTE. Čeká nás např. ještě biometrika a různá zařízení nošená na těle, "internet věcí", "big data" atd. To není jen o tom vymyslet revoluční mobilní zdroj energie, haptické ovládání nebo ohebné displeje. To vše jsou opravdu jen drobné - byť významné - krůčky vpřed. Avšak tohle vše dohromady, propojování všeho se vším a inteligentní využívání obrovských databází, to vše je a bude obrovský pokrok. Telefony jsou jen jedněmi z mnoha možných datových/komunikačních terminálů.


Apple podle mě v do budoucna nedosáhne ničeho a jen se dočká růstoucího propadu.

Navíc, Android je svobodná platforma a Android 4.4 Kitkat je něco co IOS nikdy nebude.

Svobodná customizace,ohromná uživatelská podpora viz např. Xda Developers , všestranost ,nízké nároky systému ,OpenGL ES 3.0.

Dle mě je Google nejinovativnější společnost posledních 8-10 let. Googlu bude patřit budoucnost, ne-li možná směle ač odvážně si dovolím říct že nahradí postupně i skomírající platformu Windows. Ale tohle je samozřejmě z dlouhodobého hlediska.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 1:07    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Takhle bych to neviděl - právě Apple přišel s novou koncepcí dotykářů, která totálně převálcovala trh. Teď se vše vyvíjí ke cloudovému sdílení a propojení dat, což je a bude další nemalá revoluce, zvláště až masově nastoupí LTE. Čeká nás např. ještě biometrika a různá zařízení nošená na těle, "internet věcí", "big data" atd. To není jen o tom vymyslet revoluční mobilní zdroj energie, haptické ovládání nebo ohebné displeje. To vše jsou opravdu jen drobné - byť významné - krůčky vpřed. Avšak tohle vše dohromady, propojování všeho se vším a inteligentní využívání obrovských databází, to vše je a bude obrovský pokrok. Telefony jsou jen jedněmi z mnoha možných datových/komunikačních terminálů.


Navíc s biometrikou a určitě i s cloudem už je Google daleko napřed. Stačí zkouknout pár projektů. Google Glass, Nexus hodinky,Project Butter, Svelte. Kde máme něco takového od Applu?
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 1:20    Předmět: Citovat

Co se týče té inovativnosti, tak Android je ukradený systém, zatímco iOS vznikl skutečně v Applu a způsobil to, co způsobil. Tolik fakta. Inovativnost Google přesto rozhodně nezpochybňuji. Nicméně Apple inovativní je a to sakra hodně. Jen v poslední době:
- vymysleli smartphony tak, jak je dnes známe
- vytvořili novou produktovou kategorii tabletů, která také změnila trh
- založili trh s on-line obsahem (iTunes, AppStore), o čemž všichni jen mluvili, ale nikdo to nedokázal uvést do praxe (ostatně stejně tak to bylo i s tablety a smartphony)
- Koncept Macbooku Air byl nejprve zpochybňován, dnes se z něj stala samostatná produktová kategorie "ultrabooků". Mimochodem, zítra mi přijde Macbook Air v nejvyšší existující výbavě s 500GB SSD a 8GB RAM. Když jsem hledal nějaký srovnatelně kvalitní ultrabook ve světě Windows, nenašel jsem...
- iPody zkoušel kopírovat snad každý, všichni ale špatně...
- Microsoft i Google už roky vykládají pohádky o univerzálním office balíku použitelným napříč všemi kategoriemi pracovních/konzumentských jednotek. Nyní se zdá, že to bude opět Apple, který tuto myšlenku dokáže zrealizovat v podobě iWork.
- po trapné rádoby revoluci v podobě Samsung Galaxy Gear uvidíme až napřesrok, s čím se Apple vytasí v případě iWatch.
- atd.

Nejsem prorok, nevím, kdo bude v budoucnu nejvíce inovativní. Určitě bych si ale netroufl předvídat úpadek Apple. Zatím je to setsakra dobře namazaný stroj s hotovostí 150 mld USD, což je částka, kterou nedisponuje ani americká vláda a také 10 % veškeré celosvětové korporátní hotovosti. Takhle si tedy úpadek nepředstavuji Mrkající
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 14:13    Předmět: Jablko Citovat

Ono se tolik nedá mluvit o tom co platforma přinesla v minulosti.
Rozhodně Applu neubírám na kvalitách ,skutečně přinesl revoluci ale právě to je to co ostatní společnosti přijali jako standard ať už po vzhledu a nebo o funkcích a využili toho pro zlepšení všech platform.Navíc u Applu nekradou? Divil bych se,zkontroluj pár funkcí a představ si odkud asi byly převzané.

Neboť Palm taky přinesl pořádné první kapesní počítače.

Navíc cena/výkon hardwaru a aplikací pro Apple IOS je skutečně špatná řeknu i možná 50% víc oproti srovnatelným řešením u Androidu. Naše svaté jablko spíš získalo symbol luxusu,něčeho co má "bože můj přece cenu 10000 a víc",takže musí mít i systém že zlata.

Což nemá a navíc rozdíly v Native X a Javě zase tak velké nejsou,spíš Java je kompletnější.Navíc omezení App Store a celkové selektování obsahu jen zase omezuje svobodu.
To Android má otevřenou komunitu co dokáže nemožné,ale zase roztříštěnost zařízení na kterých funguje .Ano, ono skutečně nelze porovnávat Android a IOS jelikož si uvědome na kolika zařízeních běží oproti IOS.

Výnosy Applu taky nejsou jen papírové ale doopravdy zase tak vysoký nebudou.
Navíc mluvím o dlouhé době cca 10-12 let kdy podle mě právě Google získá 99% trhu se svým Androidem. Podle mě je Android skutečná svoboda a flexibilita v dnešním světě.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 14:15    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Co se týče té inovativnosti, tak Android je ukradený systém, zatímco iOS vznikl skutečně v Applu a způsobil to, co způsobil. Tolik fakta. Inovativnost Google přesto rozhodně nezpochybňuji. Nicméně Apple inovativní je a to sakra hodně. Jen v poslední době:
- vymysleli smartphony tak, jak je dnes známe
- vytvořili novou produktovou kategorii tabletů, která také změnila trh
- založili trh s on-line obsahem (iTunes, AppStore), o čemž všichni jen mluvili, ale nikdo to nedokázal uvést do praxe (ostatně stejně tak to bylo i s tablety a smartphony)
- Koncept Macbooku Air byl nejprve zpochybňován, dnes se z něj stala samostatná produktová kategorie "ultrabooků". Mimochodem, zítra mi přijde Macbook Air v nejvyšší existující výbavě s 500GB SSD a 8GB RAM. Když jsem hledal nějaký srovnatelně kvalitní ultrabook ve světě Windows, nenašel jsem...
- iPody zkoušel kopírovat snad každý, všichni ale špatně...
- Microsoft i Google už roky vykládají pohádky o univerzálním office balíku použitelným napříč všemi kategoriemi pracovních/konzumentských jednotek. Nyní se zdá, že to bude opět Apple, který tuto myšlenku dokáže zrealizovat v podobě iWork.
- po trapné rádoby revoluci v podobě Samsung Galaxy Gear uvidíme až napřesrok, s čím se Apple vytasí v případě iWatch.
- atd.

Nejsem prorok, nevím, kdo bude v budoucnu nejvíce inovativní. Určitě bych si ale netroufl předvídat úpadek Apple. Zatím je to setsakra dobře namazaný stroj s hotovostí 150 mld USD, což je částka, kterou nedisponuje ani americká vláda a také 10 % veškeré celosvětové korporátní hotovosti. Takhle si tedy úpadek nepředstavuji Mrkající


Android není ukradený byl již ve vývoji v dobách kdy IOS byl ve stavu konceptu.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 16:16    Předmět: Odpoved Citovat

Badel:
- s temi tablety bych byl opatrnejsi, me stejne stale prijde, ze prvni tablet byl cca TX, proste placicka s dotykacem a wifi. Pravda, nebyl dokonaly a tak velky
- Macbook Air s 8GB RAM A 500GB SSD? To musi stat snad pul milionu ne? Ve svete Windows nic takoveho asi nebude existoat kvuli cene, temer nikdo by to nekoupil
- iTunes byl skutecne obrovsky pokrok, byli prvni, kdo dokazal s vydavateli domluvit sirokou a alespon v jejich zarizenich pouzitelnou nabidku hudby
- srovnani s americkou vladou je vtipne, kdyz maji akorat obrovske dluhy Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 19:24    Předmět: Citovat

DanteMC: Samozřejmě, že ukradený byl a okopírován byl dosti otrocky. Ty mluvíš o předchozím projektu Androidu, který byl ale po uvedení iPhonu zcela zrušen - přečti si o tom něco, např. zde:
http://jablickar.cz/steve-jobs-a-zakladatel-androidu-andy-rubin-boj-na-ostri-noze/
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 19:31    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
Badel:
- s temi tablety bych byl opatrnejsi, me stejne stale prijde, ze prvni tablet byl cca TX, proste placicka s dotykacem a wifi. Pravda, nebyl dokonaly a tak velky
- Macbook Air s 8GB RAM A 500GB SSD? To musi stat snad pul milionu ne? Ve svete Windows nic takoveho asi nebude existoat kvuli cene, temer nikdo by to nekoupil
- iTunes byl skutecne obrovsky pokrok, byli prvni, kdo dokazal s vydavateli domluvit sirokou a alespon v jejich zarizenich pouzitelnou nabidku hudby
- srovnani s americkou vladou je vtipne, kdyz maji akorat obrovske dluhy Zlomyslný


- netvrdil jsem, že Apple tablety vymyslel, cituji sám sebe: "vytvořili novou produktovou kategorii tabletů, která také změnila trh". A to je fakt.
- zhruba 50 000 Kč včetně rychlejšího procesoru. Argument, že by to nikdo nekoupil neberu. Jednak i ve světě Windows se 500GB SSD prodávají a jednak Air je prodejní hit i přes svou cenu. Jinak pro mě to určitě není vyhazování peněz - image dokáže často zajistit získání zakázky a i z jediné získané zakázky jsem schopen vydělat podobnou částku...
- Dluhy mají všichni, já mluvím o hotovosti. Ale klidně zapomeň na US vládu. 10 % z celosvětové korporátní hotovosti je fenomén, jaký tato planeta ještě nezažila. Toto číslo uvádím jen proto, aby si každý, kdo Applu předvídá úpadek, uvědomil, jaké mají rezervy a investiční možnosti.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: út 19. listopad, 2013 23:56    Předmět: Citovat

Badel napsal:
DanteMC: Samozřejmě, že ukradený byl a okopírován byl dosti otrocky. Ty mluvíš o předchozím projektu Androidu, který byl ale po uvedení iPhonu zcela zrušen - přečti si o tom něco, např. zde:
http://jablickar.cz/steve-jobs-a-zakladatel-androidu-andy-rubin-boj-na-ostri-noze/


Tak z fora kde by uživatele Androidu nejradši ubodali k smrti myslím nemá cenu číst.
To je myslím jasné.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 0:02    Předmět: Citovat

Google se tedy musel znova pustit do práce. Brzy se podařilo dát dohromady software, který se dal v nové éře iPhonu použít. Objevil se tak první telefon poháněný Androidem, HTC T-Mobile G1. Softwarově nebyl tak dobrý jako iPhone, byl mu ale v lecčem podobný. A Steve Jobs kvůli tomu zuřil. &#8222;Všechno to je *cenzura*á kopie toho, co děláme my,&#8220; prohlásil na účet Androidu.

Trochu mi ten odkaz připomíná bibli Jablíčkářů,je jasné že to je nutné brát hodně s nadhledem.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 0:16    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
Badel:
- s temi tablety bych byl opatrnejsi, me stejne stale prijde, ze prvni tablet byl cca TX, proste placicka s dotykacem a wifi. Pravda, nebyl dokonaly a tak velky
- Macbook Air s 8GB RAM A 500GB SSD? To musi stat snad pul milionu ne? Ve svete Windows nic takoveho asi nebude existoat kvuli cene, temer nikdo by to nekoupil
- iTunes byl skutecne obrovsky pokrok, byli prvni, kdo dokazal s vydavateli domluvit sirokou a alespon v jejich zarizenich pouzitelnou nabidku hudby
- srovnani s americkou vladou je vtipne, kdyz maji akorat obrovske dluhy Zlomyslný


Souhlas s tím o TX.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 0:24    Předmět: Citovat

DanteMC napsal:
Google se tedy musel znova pustit do práce. Brzy se podařilo dát dohromady software, který se dal v nové éře iPhonu použít. Objevil se tak první telefon poháněný Androidem, HTC T-Mobile G1. Softwarově nebyl tak dobrý jako iPhone, byl mu ale v lecčem podobný. A Steve Jobs kvůli tomu zuřil. &#8222;Všechno to je *cenzura*á kopie toho, co děláme my,&#8220; prohlásil na účet Androidu.

Trochu mi ten odkaz připomíná bibli Jablíčkářů,je jasné že to je nutné brát hodně s nadhledem.


A že cituju sám sebe vlastní úryvek textu z článku kterej mě zaujal...

Mě by zajímalo jak Apple určitě nevykradli Palm OS Garnet, Windows CE/Mobile,Symbian.Tam člověk nemůže říci že byli až po skvělém IOS.

Je jasné že byli určitě originální. Třeba s tím že neuměl Iphone přenést blbé mp3 songy přes BT. Jasná originalita. Revoluce byla možná v tom že přinesli jednoduchý telefon pro tupé masy ovcí. Něco jako smartphone byl prostě něco zákázaného,nového ,drahého...Ten punc získali,to je vše...Nicméně dneska už rozhodně prispusobili platformu ,byť donuceni protože trh už tu je.

edit: Rozhodně tím nikoho nenapadám,jen prostě Apple nemusím.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 1:57    Předmět: Citovat

To je zcela zbytečná diskuze. Snažit se popřít, že Apple způsobil revoluci ve způsobu používání mobilních telefonů, tabletů, hudebních přehrávačů a původně i desktopových operačních systémů, je jako popírat holocaust Mrkající Jestli se ti nelíbí obchodní politika Applu nebo považuješ jeho uživatele za ovce, je věc jiná. Ale nesnaž se mě přesvědčit o něčem, co je zcela nepodložené realitou. A jestli nedůvěřuješ zdrojům z jablíčkáře, vygoogli si totéž v angličtině. Těch informačních zdrojů jsou mraky. Pročpak asi Google koupil naprosto nesmyslně předraženou Motorolu těsně před jejím krachem? Jen protože moc dobře věděli, že bez jejích patentů by Android už dávno skončil coby zakázaný plagiát. Kvůli tomu, že zrovna teď fandíš robůtkovi, bys neměl ztrácet soudnost. Kupříkladu já jsem byl jedním z prvních oficiálních dealerů Applu v ČSFR a také jsem byl dočasně postižen oním jablečným sektářstvím. Když jsem z toho vyrostl, Apple jsem kompletně opustil. Teď se zase vracím, protože jeho produkty jsou prostě skvěle provedené. Jestli je lepší Android nebo iOS tu neřeším, beztak na tom houby záleží. A mimochodem takový webOS je stále mnohem lépe vymyšlený než robůtek s ohryzkem dohromady Machr
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 11:17    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To je zcela zbytečná diskuze. Snažit se popřít, že Apple způsobil revoluci ve způsobu používání mobilních telefonů, tabletů, hudebních přehrávačů a původně i desktopových operačních systémů, je jako popírat holocaust Mrkající Jestli se ti nelíbí obchodní politika Applu nebo považuješ jeho uživatele za ovce, je věc jiná. Ale nesnaž se mě přesvědčit o něčem, co je zcela nepodložené realitou. A jestli nedůvěřuješ zdrojům z jablíčkáře, vygoogli si totéž v angličtině. Těch informačních zdrojů jsou mraky. Pročpak asi Google koupil naprosto nesmyslně předraženou Motorolu těsně před jejím krachem? Jen protože moc dobře věděli, že bez jejích patentů by Android už dávno skončil coby zakázaný plagiát. Kvůli tomu, že zrovna teď fandíš robůtkovi, bys neměl ztrácet soudnost. Kupříkladu já jsem byl jedním z prvních oficiálních dealerů Applu v ČSFR a také jsem byl dočasně postižen oním jablečným sektářstvím. Když jsem z toho vyrostl, Apple jsem kompletně opustil. Teď se zase vracím, protože jeho produkty jsou prostě skvěle provedené. Jestli je lepší Android nebo iOS tu neřeším, beztak na tom houby záleží. A mimochodem takový webOS je stále mnohem lépe vymyšlený než robůtek s ohryzkem dohromady Machr


Tak ,tak webOS bych taky rád..
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 17:09    Předmět: Odpoved Citovat

Badel: Kdyz se mluvi o upadku Apple, tak si spis myslim ze pujde o snizeni tempa inovaci nez o finance. Penez maji vic nez dost, ale uz by zas meli uvest neco zasadniho, treba hodinky.

Apple prinesl smartphony a jine laikum, ovsem odebral je geekum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412