Fórum - Zobrazit téma - Poslední vývoj kolem Palm, Inc. - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Poslední vývoj kolem Palm, Inc.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 21:03    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To je zcela zbytečná diskuze. Snažit se popřít, že Apple způsobil revoluci ve způsobu používání mobilních telefonů, tabletů, hudebních přehrávačů a původně i desktopových operačních systémů, je jako popírat holocaust Mrkající Jestli se ti nelíbí obchodní politika Applu nebo považuješ jeho uživatele za ovce, je věc jiná. Ale nesnaž se mě přesvědčit o něčem, co je zcela nepodložené realitou. A jestli nedůvěřuješ zdrojům z jablíčkáře, vygoogli si totéž v angličtině. Těch informačních zdrojů jsou mraky. Pročpak asi Google koupil naprosto nesmyslně předraženou Motorolu těsně před jejím krachem? Jen protože moc dobře věděli, že bez jejích patentů by Android už dávno skončil coby zakázaný plagiát. Kvůli tomu, že zrovna teď fandíš robůtkovi, bys neměl ztrácet soudnost. Kupříkladu já jsem byl jedním z prvních oficiálních dealerů Applu v ČSFR a také jsem byl dočasně postižen oním jablečným sektářstvím. Když jsem z toho vyrostl, Apple jsem kompletně opustil. Teď se zase vracím, protože jeho produkty jsou prostě skvěle provedené. Jestli je lepší Android nebo iOS tu neřeším, beztak na tom houby záleží. A mimochodem takový webOS je stále mnohem lépe vymyšlený než robůtek s ohryzkem dohromady Machr


Je to ve finále jedno,ale prostě mám drobnej dojem že Apple si pořád hraje na Ferrari,ale dávno už je možná jen Ford...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 21. listopad, 2013 0:45    Předmět: Citovat

S těmi inovacemi uvidíme, ale neměl bych obavy. Firmy jako Apple, Google, IBM, Cisco, Amazon nebo Facebook zaměstnávají ty nejinovativnější lidi na světě. Jinak nemyslím, že by Apple přestal být Ferrari mezi ICT výrobci. Tím jsou naopak stále více na úkor ostatních (viděl jsi nový Mac Pro?). Jen ta inovativnost bude asi stále obtížněji dosažitelná, protože být inovativní znamená hodně riskovat a to může být pro takového molocha bez Jobse opravdu problém. Co se týče Tvé zmínky, že sebrali hračky geekům, to máš asi i pravdu, ale koho zajímá minoritní cílovka? Nakonec bude stejně důležitější, kdo nabídne vyšší přidanou hodnotu v integraci služeb a obsahu. A to bude ještě hodně zajímavé, protože Google bude pro Apple hodně silný soupeř. Což je nakonec dobře, protože konkurence požene celý obor dopředu. Mně se vlastně líbí přístup všech těch jmenovaných firem, každý je pokaždé chytrý trochu jiným způsobem. Na nervy mi leze spíše takový Samsung nebo polostátní čínské firmy jako Huawei nebo ZTE. Ti umějí jen kopírovat a přebíjet ostatní efektivitou výroby. Pokud to vyhrají ony, pak se inovace hodně zpomalí.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 06. prosinec, 2013 14:53    Předmět: Citovat

První tablety byly první Palmy (PDA) a především Apple Newton. Ten se ale moc neujal, bestsellery byly v 90. letech Palmy. App store byl na Palmech o několik let dříve, než bylo uvedeno první jabko - vzpomeňte si na aplikaci AddIt. Pravda, nebyl to appstore jak jej známe dnes, ale funkci měl totožnou - dostat do Palma nové aplikace skrze data po síti. Kdo řeší, že jich bylo málo. První smartphony byly z Nordicu - Ericsson R380s, Nokia 9000 Communicator atd. Co by mohlo taky jabku podrazit nohy je stále hodně vlažný přístup k firmám a totálně žádný sortiment enterprise služeb pro firmy. A všeobecně známá věta: historie se opakuje už několikrát ukázala, že akcie nemůžou růst věčně. Pokrok nejde kupovat na dluh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 20. prosinec, 2013 4:14    Předmět: Citovat

Google koupil společnost Boston Dynamics ,zaměřenou na tvorbu robotů.

Bojím se budoucnosti. Tak trochu se nám tu rýsuje "Skynet".
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm Inc. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412