Fórum - Zobrazit téma - Date a Address se nesynchronizuji přes HotSync - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Date a Address se nesynchronizuji přes HotSync

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrty
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 12. listopad, 2008 14:34    Předmět: Date a Address se nesynchronizuji přes HotSync Citovat

Ahoj neporadil by mi někdo co mám opravit a nebo zkontrolovat při synchronizaci Centra přes HotSync 7.0.2 aby se mi znova začali synchronizovat kontakty a kalendář?


Po synchronizaci normálně v Palm Desktop 6.2.2 vidím ToDo, Memo a Media, ale Date a Address zůstavají prázdné. Smutný

V HotSync pod položkou Applications jsou všechny Date Book a Address Book v Action "Synchronize the files".

V Centru mám v preferencích u AddressDB (5k) a u ContactsDB-PAdd (738k) na záložce Attributes zaškrtnutý "Backup" nevím jaký je mezi něma rozdíl, ale mají oba dva stejný počet záznamů v mém případě 584 records. A to stejný mám nastaveno i u CalendarDB-PDat (65k) a DatebookDB (9k) mají 1096 records take nevím proč jsou záznamy ve dvou různých souborech??

Zajímavý je, že u souboru TasksDB-Ptod, ToDoDB, MemosDB a MemosDB-PMem v attributes Backup zaškrtnutý není a přesto se záznamy bezproblémů synchronizují.

Diky za rady.
_________________
Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 12. listopad, 2008 14:49    Předmět: Citovat

Vypis z logu vypada normalne? Co zkusit zmenut nekterou z databazi, treba pridat novy kontakt nebo treba schuzku, nepomuze to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 12. listopad, 2008 16:07    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
Vypis z logu vypada normalne? Co zkusit zmenut nekterou z databazi, treba pridat novy kontakt nebo treba schuzku, nepomuze to?


V Logu se právě ani jedno neobjevuje, jsou tam jen ty zmiňované PIM aplikace, které se synchronizují.

Do mobilu data normálně přidávám, ale v desktopu se neobjevují, když jsem zkusil data přidat do desktopu do Date a nebo Address tak se mi v Centru neobjeví.. Smutný
_________________
Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 12. listopad, 2008 16:57    Předmět: Citovat

Zkus nastavit, aby měl palm v synchronizaci přednost před desktopem. Tenhle problém už jsem jednou řešil, ale nemůžu si vzpomenout jak. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412