Fórum - Zobrazit téma - Diakritika při sync Palm - Evolution (Linux Ubuntu) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Diakritika při sync Palm - Evolution (Linux Ubuntu)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 24. říjen, 2008 14:51    Předmět: Diakritika při sync Palm - Evolution (Linux Ubuntu) Citovat

Zdravím, již nějakou dobu jsem spokojeným uživatelem Linuxu, až na jednu věc. Synchronizaci jsem rozchodil, nicméně veškeré záznamy (contacts, calendar, notepad, tasks) se mi v Evolution u písmen s diakritikou zobrazují různé znaky (vypadá to na řeckou abecedu), např. písmeno "ř" se zobrazuje jako přeškrtuné "o". Nikde v Evolution jsem nenašel výběr té či oné znakové sady, nevím jak to nastavit, aby to fungovalo. V Palmu mám skvěle fungující PiLoc, za dob Windows mi to fungovalo tak jak mělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: ne 26. říjen, 2008 0:04    Předmět: Citovat

Mno taky mám treo a linux.. a nemám žádný problem.. Jaký soft na sync používáš, jakou lokalizaci a jakou codepage používáš.. prostě to upřesni..

Mi osobně jede bez problémů Kpilot a pilot-link ze svn..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: ne 26. říjen, 2008 10:27    Předmět: Citovat

Chytrex napsal:
Mno taky mám treo a linux.. a nemám žádný problem.. Jaký soft na sync používáš, jakou lokalizaci a jakou codepage používáš.. prostě to upřesni..

Mi osobně jede bez problémů Kpilot a pilot-link ze svn..


Používám gnome-pilot, lokalizace PiLoc (Palm TX), codepage mám defaultně nastavenu na Win.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po 27. říjen, 2008 1:24    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Chytrex napsal:
Mno taky mám treo a linux.. a nemám žádný problem.. Jaký soft na sync používáš, jakou lokalizaci a jakou codepage používáš.. prostě to upřesni..

Mi osobně jede bez problémů Kpilot a pilot-link ze svn..


Používám gnome-pilot, lokalizace PiLoc (Palm TX), codepage mám defaultně nastavenu na Win.


http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=994

v diskuzi se píše, že kpilot bez problému s češtinami
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412