Fórum - Zobrazit téma - Problém- Treo 680, TT6, Nokia LD-3W - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém- Treo 680, TT6, Nokia LD-3W

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomas71
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 10:30    Předmět: Problém- Treo 680, TT6, Nokia LD-3W Citovat

Dobrý den,

používám výše uvedenou kombinaci a v poslední době s ní mám dost problémy. Když zapnu GPS a spustím tom tom, tak se dost často stane, že se nespojí. Někdy se rozsvítí diody( BT a satelity) na GPS a zůstanou svítit, místo aby blikaly a tom tom hlásí, že chybí zařízení GPS. Někdy se zase sama vypne GPS, i když je nabitá. Nešťastný
_________________
NOKIA 6120c, TREO 680,
SD Kingston 2.0 GB, BT GPS Nokia+ TT6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 10:45    Předmět: Citovat

Těžko říct, jestli náhodou nemáš vadnou GPS jednotku. Chtělo by to zkusit nějakej jinej kus, jestli máš tu možnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomas71
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 10:59    Předmět: Citovat

zkoušel jsem to s tel. NOKIA a GPS modul fungoval normálně. Ale je pravda, že jsem to zkoušel jen jednou.
_________________
NOKIA 6120c, TREO 680,
SD Kingston 2.0 GB, BT GPS Nokia+ TT6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tompce
nováček
nováček


Registrace: 28.4. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po 06. říjen, 2008 16:24    Předmět: Citovat

Mě se to stává taky. Již od počátku co mám TT na 680tce. Doporučuji vždy nejdříve zapnout GPSku a nechat cca 20 sec "odstát". Pak teprve zapnout TT. Pak to už většinou chodí. Nevím proč to takhle je, asi ta GPSka potřebuje nějaký čas na inicializaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomas71
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po 06. říjen, 2008 18:55    Předmět: Citovat

Tak mě to právě dělá, i když nechám GPSku zapnutou dýl. Někdy se spojí normálně, tedy rychle a někdy ukáže kde jsem a hned se ztratí signál, někdy se nespojí vůbec a někdy se rozsvítí kontrolky a zůstanou svítit. Prostě úžas. Nejlepší je, když se ztratí signál ve Varšavě za plného provozu, to je fakt paráda, když člověk neví kam jet.
_________________
NOKIA 6120c, TREO 680,
SD Kingston 2.0 GB, BT GPS Nokia+ TT6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412