Fórum - Zobrazit téma - Centro za T680 - jít do toho? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Centro za T680 - jít do toho?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: út 09. září, 2008 22:17    Předmět: Centro za T680 - jít do toho? Citovat

Chtěl bych se zeptat stávajících uživatelů Centra, jaká je jejich spokojenost s tímto modelem po nějaké době používání. Nikdy jsem ho naživo neviděl, ale na obrázku vypadá dost lacině, plastové nic, jako krabička od mýdla. Je to pevná konstrukce, nebo to taky po nějaké době vrže, jako jiné levné plasťáky? A vůbec, jaká je vaše spokojenost po nějaké době používání? Láká mě menší velikost a váha, ale provedení mi přijde hodně laciné. Mám možnost ji vyměnit za Treo680, které vlastním, ale nevím, jestli do toho má jít. Díky za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 09. září, 2008 22:25    Předmět: Citovat

No podle mě Treo 680 v době uvedení vypadalo skvěle, zatímco Centro nikdy neplatilo za designový skvost. Na druhou stranu ve skutečnosti vypadá trochu líp než na fotkách a navíc s Treem 680 už dneska nikoho taky neoslníš. Ostatní výhody jsou jednoznačně na straně Centra (kromě menšího displeje), takže bych do toho určitě šel. Já jsem tedy nikdy nelitoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 10. září, 2008 13:25    Předmět: Citovat

osobne bych sel do trea,je v monoha ohledech lepsi,a jak bylo vyse uvedeno,680 uz nikoho moc neoslnis.
samozrejme bych prihlizel k opotrebovanosti a pod ale myslim ze ta vymena je dobra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 10. září, 2008 13:34    Předmět: Citovat

Novel_Whoop napsal:
osobne bych sel do trea,je v monoha ohledech lepsi...


Předpokládám, žes měl na mysli Centro Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: st 10. září, 2008 13:48    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Novel_Whoop napsal:
osobne bych sel do trea,je v monoha ohledech lepsi...


Předpokládám, žes měl na mysli Centro Radostný


No z kontextu mi taky vyplývá, že šlo o překlep a že myslel Centro Radostný Teď jsem srovnával na Mobilmanii velikosti svého starého SonyEricsonnu 750i s Centrem a překvapilo mě, že je jen o malinko širší, jinak skoro stejně velký (každé straně tak o 2mm větší, na šířku o 5 mm). Ale o čtvrtinu těžší. Fakt se na té klávesnici píše dobře? Přijde mi, že to musí být samý překlep, když jsou klávesy tak blízko u sebe. Nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 10. září, 2008 13:53    Předmět: Citovat

Mně se píše normálně, pomalu stejně jak na Treu. Nemám ale žádný dřevorubecký tlapy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 10. září, 2008 17:02    Předmět: Citovat

ano omlouvam se,myslel jsem centro,sem se vratil ze skoly,z chemie a hlavu sem mel tak vypuchovanou jao bych stravil dva tydny a seminari o perspektivach hrebiku tak prosim omluvte tu chybu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chazi
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt 11. září, 2008 14:26    Předmět: Re: Centro za T680 - jít do toho? Citovat

gimli napsal:
Chtěl bych se....... Díky za názory.

Ahoj, jsem uživatelem Centra cca 2 měsíce (před tím Treo650).
1) Vzhled
Souhlasím s Badelem, že vypadá lépe než na fotkách. Nicméně je to plasťák Smutný Vrzání jsem si zatím nevšiml, ale dost mi vadí jak se upatlává. Bohužel je to něco jako SE T610, ale Palm k Centru nedává hadřík z mikrovlákna.
2) Displej
Ač menší, je dle mého názoru vynikající (i na přímém slunci). Ve srovnání s T650 je jasnější a má hezčí barvy. Menší velikost jsem už po týdnu používání vůbec nevnímal.
3) Klávesnice
Opravdu jde o zvyk. Překlepů dělám minimum, resp. zhruba stejně jako na T650. Ale dřevorubec taktéž nejsem Radostný

I přes určité výhrady (viz výše), bych výměnu doporučil ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 16. září, 2008 16:26    Předmět: Citovat

Je už čeština do Centra?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 16. září, 2008 17:52    Předmět: Citovat

Dávno: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1721
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 17. září, 2008 14:07    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Dávno: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1721


Ve forech jsem jěště našel zmínku o češtine od Hawka. Kterou tedy použít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: st 17. září, 2008 14:16    Předmět: Citovat

Rozhodně Hawkovu - tedy pokud chceš malou lokalizaci. Velká snad neexistuje ani jako Locale.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 17. září, 2008 16:27    Předmět: Citovat

gimli napsal:
Rozhodně Hawkovu - tedy pokud chceš malou lokalizaci. Velká snad neexistuje ani jako Locale.

Díky za odpovědi, asi je rozhodnuto pro Centro. Po náhlém odchodu TT do věčných lovišť (po synchronizaci a nočním dobíjecím spánku se již display neprobudil, btw nevíte kde se dá lacino sehnat?) hledám náhradu a tip na dárek k narozkám Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 17. září, 2008 17:43    Předmět: Citovat

V PalmShopu. Mrkající Jinak velká Locale samozřejmě existuje, právě že neexistuje malá.

Naposledy upravil Badel dne st 17. září, 2008 17:44, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 17. září, 2008 22:01    Předmět: Citovat

Badel napsal:
V PalmShopu. Mrkající Jinak velká Locale samozřejmě existuje, právě že neexistuje malá.

Já radši lokalizaci malou. Radostný
Ješte lama dotaz umí Centro Graffiti / Graffiti2? Sice je to asi vzhledem ke klávesnici zbytečná funkce, ale jsem na to zvyklej z TT. Pořád budu mít tendenci na diplay kreslit znaky stylusem.
O kolik je tak zhruba vetsi display na T680?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 17. září, 2008 22:21    Předmět: Citovat

Musel by sis doinstalovat Graffiti Anywhere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 20. září, 2008 12:19    Předmět: Citovat

Snad už poslední dotaz ohledně paměťové karty. Pojede v Centro microSD SDHC 4GB karta?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gamebler01
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Drnholec

PříspěvekZaslal: so 20. září, 2008 15:47    Předmět: Citovat

Pojede. Já používám 4GB MicroSDHC Kingston a šlape bez zaváhání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: út 23. září, 2008 14:18    Předmět: Citovat

Tak jsem koupil Centro - z výměny bohužel sešlo, ale i tak nelituju. Mám ho teprve jeden den, ale ten rozdíl ve velikosti a váze mě velmi příjemně překvapil, skoro jsem nevěřil. Sice si zvykám na menší displej a klávesnici, ale překvapivně se na klávesnici dá psát docela v pohodě a displej ... no ten mě mrzí víc, ale něco za něco. A to upatlávání je fakt otrava, nechápu proč to neudělali z matného materiálu. Ale jinak spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 9:54    Předmět: Náhradní díly pro centro - bílé kryty Citovat

bude k sehnání alespoň bílý kryt baterky? Máme doma dvě Centro a je problé si poznat čí to Centro je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412