Fórum - Zobrazit téma - Velké slevy na Palminfocenter - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Velké slevy na Palminfocenter

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: pá 15. srpen, 2008 15:17    Předmět: Velké slevy na Palminfocenter Citovat

Nevím, jestli to tu už neproběhlo, ale na PalmInfoCenter jsou do konce týdne docela brutální slevy na 25 zajímavých aplikací a u některých to rozhodně stojí za zvážení. Cena je totiž pouhých 9.95USD !!!

Např.:
Agendus Standard (normálně 29.90)
CallRec (normálně 19.90)
Butler (normálně 14.90)
TakePhone (normálně 19.90)
2Day (normálně 19.90)
USB Modem (normálně 24.99)

atd.

Docela vážně přemýšlím o Agendusu a CallRec. Agendus jsem nikdy nepoužíval, doporučíte mi ho? Díky.

Gimli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 15. srpen, 2008 15:33    Předmět: Agendus je gut Citovat

JJ Agendus Pro používám a vůbec si nemůžu stěžovat - sice má možná až trochu moc nastavování a možností, ale líbí se mi na něm že zvládne dohromady veškeré PIM a umí je navíc dobře propojit (jednotlivé osoby s úkoly, schůzkami, hovory atd.). Někteří preferují DateBK alá ja bych neměnil.

PS: k těm cenám - doufám že to není labutí píseň PalmOS....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: pá 15. srpen, 2008 15:38    Předmět: Citovat

Hmm ... to s těmi cenami mě taky napadlo. Tedy to že je to začátek konce. Ale zase je to jen do 17.8, aspoň takto to všude prezentují. I na hlavní stránce progranu CallRec je to slevněné nej dočasně. Tak to snad tak nebude.

P.S.: A ten Agendus je jen verze Standard, takže nemá myslím podporu ani pro mail, ani pro sms
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 15. srpen, 2008 16:08    Předmět: Podpora Citovat

Té chybějící podpory mailu a SMS bych až tak nelitoval: já na ně Agendus nikdy nepoužíval. Oba sice fungují i vypadají dobře (a mají i zajímavé vychytávky jako např. že z příchozí zprávy lze udělat Task apod) ALE: AG mail dost výrazně nezvládá českou diakritiku (no ostatní programy taky ne, ale u AG se mi zdá ten rozsypaný čaj nejhorší) a AG SMS si pro sebe "bere" notifikaci příchozích zpráv. A protože používám Butlera ať poznám na diodě promeškanou zprávu, tak je pro mne AG nepoužitelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: pá 15. srpen, 2008 17:46    Předmět: Citovat

No ty problémy s češtinou jsem už zaznamenal - když zkouším vybírat kontakt z adresáře, kde samozřejmě používám české znamy ve jménech. Některé se zobrazí, jiné nikoli. Jde to nějak řešit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412