Fórum - Zobrazit téma - mapy do trea 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

mapy do trea 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
espace
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 7:42    Předmět: mapy do trea 680 Citovat

Mám dotaz jestli je možné dostat do trea nějaké mapy. Hlavně se mi jedná o mapu Brna. S tímto nemám žádné zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jurasu
nováček
nováček


Registrace: 20.4. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 8:06    Předmět: Re: mapy do trea 680 Citovat

espace napsal:
Mám dotaz jestli je možné dostat do trea nějaké mapy. Hlavně se mi jedná o mapu Brna. S tímto nemám žádné zkušenosti.


Zkus tohle: http://palm.cz/PLAN.0440-SmartMaps-3-Standard%3A-Krajska-mesta-1%3A10-20.000-(Palm-OS).html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 10:24    Předmět: Re: mapy do trea 680 Citovat

espace napsal:
Mám dotaz jestli je možné dostat do trea nějaké mapy. Hlavně se mi jedná o mapu Brna. S tímto nemám žádné zkušenosti.


http://chalooopka.unas.cz/palm/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 18:19    Předmět: Re: mapy do trea 680 Citovat

kinter napsal:
http://chalooopka.unas.cz/palm/

Pekny... Tohle se mi hodne libi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 12:59    Předmět: Re: mapy do trea 680 Citovat

jurasu napsal:
espace napsal:
Mám dotaz jestli je možné dostat do trea nějaké mapy. Hlavně se mi jedná o mapu Brna. S tímto nemám žádné zkušenosti.


Zkus tohle: http://palm.cz/PLAN.0440-SmartMaps-3-Standard%3A-Krajska-mesta-1%3A10-20.000-(Palm-OS).html



Doporučuji, SmartMapy i s Navigatorem (nebo bez) jsou dobrý. Jen je třeba vzít v potaz (u malých měřítek), že display Trea není úplně z největších...
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 13:39    Předmět: Citovat

SmartMaps jsou perfektni, ale pokud to neni zas tak vazny tak bych se priklanel k tomu reseni chaloopka.cz... Jo nebo jeste jedna vec: datovy pausal a Google Maps Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 13:47    Předmět: Citovat

Pokud je k dispozici datový paušál, pak prakticky všechny on-line mapy. Asi nejlepší jsou již zmíněné Google Maps, které se spouštějí v palmové aplikaci a ne v prohlížeči. Datová náročnost je ale, dle mého, srovnatelná s webovými mapami. Řešení nascanovaná mapa taky jde, ale její využitelnost asi není nic moc.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 14:13    Předmět: Citovat

No jdou vubec webove mapy v nejakym palmovskymprohlizeci? A i kdyby, tak by to asi moc pouzitelne nebylo. Datova podle me neni srovnatelna, ale preci jen na webu jsou ruzne serepeticky apod. ktere se zde nenacitaji... A taky je lepsi pouzivat GM ktere mi vzdycky nactou jen napr. priblizenou oblast nebo nove objekty na ktery jsme momentalne posunuli misto blazeru, ktery taha nekolikamegovou stranku a pri posunu treba jen o desetinu mapy by stranku nahraval celou znova...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 14:50    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
No jdou vubec webove mapy v nejakym palmovskymprohlizeci? A i kdyby, tak by to asi moc pouzitelne nebylo. Datova narocnost mozna je srovnatelna, ale preci jen na webu jsou ruzne serepeticky apod. ktere se zde nenacitaji... A taky je lepsi pouzivat GM ktere mi vzdycky nactou jen napr. priblizenou oblast misto blazeru, ktery taha nekolikamegovou stranku...


Souhlas. Je otázka, co člověk od online map čeká. Já jsem je použil minimálně, rychle jsem přešel na GM a ještě rychleji na SmartMaps...
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 16:28    Předmět: Dotazek uzivatelum Citovat

Jen takovy dotaz k diskusi:
Kdyz pouzivate Smartmaps Navigator, mate taky problemy s parovanim bluetooth GPS?
Ja i kdyz je pouzivam na libovolnem Palmu, mam nasledujici problem: napoprve Palm s bluetooth GPS sparuju, zapnu navigaci ve SmartMaps a vse OK. Ale jakmile chci pouzit navigaci podruhe, Palm uz prirazenou GPS nevidi. Musim smazat GPS ze sparovanych zarizeni a znovu je sparovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 16:34    Předmět: Re: Dotazek uzivatelum Citovat

Me se stava uplne to same s TomTom6 ...

Mareka napsal:
Jen takovy dotaz k diskusi:
Kdyz pouzivate Smartmaps Navigator, mate taky problemy s parovanim bluetooth GPS?
Ja i kdyz je pouzivam na libovolnem Palmu, mam nasledujici problem: napoprve Palm s bluetooth GPS sparuju, zapnu navigaci ve SmartMaps a vse OK. Ale jakmile chci pouzit navigaci podruhe, Palm uz prirazenou GPS nevidi. Musim smazat GPS ze sparovanych zarizeni a znovu je sparovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 16:58    Předmět: Citovat

To nevim, ja si GPS zatim neporidil... Jo nevite nekdo nahodou jestli muzu jedny a ty samy SM mit nainstalovany zaroven napr. na Treu a LD?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
posp
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 17:25    Předmět: Smarmaps na dvou palmech Citovat

Smartmaps dvojku jeste ano /da se snad jeste sehnat/, ale trojka i navigator jsou vazany na cislo stroje, takze nejspis ne. Kdysi ale tvurci umoznovali na jednu licenci zdarma upgrade palmu tak, ze dodali dalsi registracni cislo, coz je jiste velmi solidni pocin. (Byl to jeden z prvnich palmich programu co jsem koupil a doted nelituji).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 17:52    Předmět: Citovat

Tak to je smula, ja mam tuhle... http://palm.cz/PLAN.0403-SmartMaps-3-Standard%3A-Autoatlas-Cesko-1%3A100.000-%28Palm-OS%29.html
U ty asi upgrade uz neni, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 19:10    Předmět: Citovat

Upgrade by asi nebyl velký problém, nové mapy mají v PLANstudiu k dispozici. Ale moc se jim do toho nechce, protože se Palm OS verze moc neprodává. Naposledy updatovali Cykloatlas - viz tento článek:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1788
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
posp
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 19:56    Předmět: upgrade Citovat

Spatne jsem se vyjadril, upgrade stroje, ne mapy. Pokud si clovek starsiho palma nechal, mel holt dva stroje s mapami. No a s tim mapovym upgrade, ono se tu v Brne zase tak moc ulic nestavi, problem je spis s temi jednosmerkami, co je meni.... Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 01. srpen, 2008 20:24    Předmět: Ale jo Citovat

Knihomol94 napsal:
To nevim, ja si GPS zatim neporidil... Jo nevite nekdo nahodou jestli muzu jedny a ty samy SM mit nainstalovany zaroven napr. na Treu a LD?


Je to mozne: ja mel puvodne Smartmaps na Treu 650 (vazane na jeho cislo) a pote co jsem upgradoval na 680 jsem Plan studio pozadal o novy reg. kod pro novy pristroj - reagovali obratem (v samoobsluze smazali reg. kod pro predchozi Palm a mel jsem vygenerovany novy unikatni kod).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: so 02. srpen, 2008 8:15    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Upgrade by asi nebyl velký problém, nové mapy mají v PLANstudiu k dispozici. Ale moc se jim do toho nechce, protože se Palm OS verze moc neprodává. Naposledy updatovali Cykloatlas - viz tento článek:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1788


Byl jsem u nich asi před měsícem a skutečně už do verze pro PalmOS moc zasahovat nechtějí - právě z důvodu, že se spíše soustředí na jiné platformy. Jestli jsem tomu ale opravdu dobře rozuměl, chystá se zatím jen upgrade mapového podkladu a seznamu POI. Upgrade aplikace se asi nedočkáme...
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 02. srpen, 2008 23:21    Předmět: Citovat

Ano, je to tak, jak říkáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412