Fórum - Zobrazit téma - DocsToGo + reset - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

DocsToGo + reset

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 16. červenec, 2008 14:49    Předmět: DocsToGo + reset Citovat

Tak palm zase blazni. DXTG si usmyslely, ze nebudou otvirat zadny textovy soubory. Kdyz dam nejakej soubor, otevru ho, tak je tam nejdriv Please wait (nebo je to jinak uz nevim ale mel sem zrovna vypnutou cestinu), pak na zlomek sekundy naskoci nejaka obrazovka kde je asi 6-8 radku a u nich nejaky vyskakovaci okynka nebo ja se tomu rika, zkratka nabidka ala PiLoc. Po resetu se mi objevovalo, ze to zpusobila aplikace WordToGo, uz nevim z jakyho duvodu, ale uz to neni mozny zjistit. Ted totiz pri resetu naskoci ta obrazovka palmOne a po chvilicce (jeste ani nenaskoci ten cernej "had" co tam je pri tom nacitani) se palm jakoby vypne, cekam treba 5 minut a nic, na ovladani nereaguje. Takze potom resetuju ja, a pak uz mi system nerekne co zpusobilo ten puvodni pad... Moje obvykla otazka: Co s tim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pawlik
nováček
nováček


Registrace: 26.7. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st 16. červenec, 2008 18:10    Předmět: Citovat

skúste aplikáciou DataViz Tech Tool , zmazať preferencie, príp. temp.databázy DXTG ...

http://download.dataviz.com/support/patches/documentstogo/dataviztech.prc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 16. červenec, 2008 19:09    Předmět: Ach jo... Citovat

Tak jsem provedl dnes jiz nekolikaty HR (par nepovedenych...) takze je temer kompletni ocista, vracim jen databaze PIM a nektere aplikace. Uz tak byl dost pomaly a zaplacany vselijakymi blbostmi, tak uz to bylo potreba. Jenze (to bych snad ani nebyl ja aby se neco nestalo) po prvnim selective restore jsem se dostal do serie resetu, takze nakonec zase HR, vyber souboru, restore, pak kontrola VM (obnovoval jsem i soubory Multimail messages a Multimail attachments nebo tak nejak), prekvapilo me nastaveni uctu (zapomnel jsem asi na DB s uzivateli), no a po nastaveni (vcetne toho advanced) jsem dal Done, no a pak se to zase povedlo... Displej byl najednou jakoby prouzkovanej, o hodne svetlejsi nez normalne, pricem jedny prouzky byly jen o trochu svetlejsi nez jak vypada bila pri 100% podsviceni, dalsi jeste asi tak o 25% svetlejsi, tentokrat pomohl jen soft reset. Tak ted delam pro jistotu zalohu celeho MD na DVD a do PC, jeden nikdy nevi... Ale vubec se mi to nelibi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412