Fórum - Zobrazit téma - Pomocte mi pls s treo palm 750v - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pomocte mi pls s treo palm 750v

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
foxtron
nováček
nováček


Registrace: 9.7. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 09. červenec, 2008 12:39    Předmět: Pomocte mi pls s treo palm 750v Citovat

dobrý den koupil jsem si palm treo 750v už to bude asi rok po pul roce sem ho vypnul vyndaní baterky a najednou se oběvilo logo windous mobile a pod nim :tap the screen to set up your windows mobile-based device. když na to kliknu objeví se nahoře nápis: aling screen. a dole je nápis:tap the target firmly and accurately at each location on the screen.The target will continue to move until the screen is aligned.a je tam takoví křížek kterým se dá pochybovat po displeji a tim to končí s telefonem se pak neda dělat nic jinýho nic nepomohlo ani hard reset ani když to bylo pul roku v servisu ani tam si stim neporadili tak vás prosím jestli nevíte co stím Nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st 09. červenec, 2008 12:57    Předmět: Re: Pomocte mi pls s treo palm 750v Citovat

Uživatelský manuál je krásná věc. Je tam totiž plno informací. Vaše Treo vás zkrátka vyzvalo k nakalibrování dotekového displeje, na ty terčíky musíte tapnout stylusem.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. červenec, 2008 14:09    Předmět: Citovat

Treo 750 má OS Windows Mobile, takže tyto dotazu patří na fórum WM Help a ne sem. Prosím respektujte to. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412