Fórum - Zobrazit téma - Centro nebo Treo750 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Centro nebo Treo750

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chazi
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 11:34    Předmět: Centro nebo Treo750 Citovat

Ahoj,
chci si koupit nové zařízení a rád bych Vás všechny požádal o radu, které byste doporučili. Centro nebo Treo750??? Původně jsem uvažoval pouze o Centru, ale po snížení ceny 750ky začínám být nerozhodný. Pro Centro hraje jeho velikost a to že je POS (měl jsem Treo 650). O 750ce uvažuji z důvodu snadnější synchronizace - widle k widlím (nebo se mýlím?) a 100 procentě funkční češtině.

Moje požadavky:
1)Funkční čeština - bohužel se jí při synchronizaci nevyhnu a nerad bych aby kvůli tomu vznikaly resety apod.
2)Možnost synchronizace s exchange serverem (na desktopu Utlouk).
3)Možnost použití jako modemu pro připojení notebooku.

Zařízení budu používat hlavně jako telefon, PIM a modem (multimédia jsou druhotný).
Předem dík za reakce, doporučení, popř. upozornění na úskalí různých řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 11:44    Předmět: Citovat

Jako telefon a PIM je podle mě lepší Centro, jako modem poslouží lépe spíše Treo 750, ale Centro na to lze také použít.

Jinak s Treem 750 budeš mít mnohem menší potíže s diakritikou (maily, web), má to ale VELKÝ háček. T750 se momentálně dodává s WM6 a na tu žádná čeština vůbec neexistuje a existovat ani nebude. Tudíž bych to viděl na vítězství Centra, které je pěkné malinké, rychlé a dle našich zkušeností nezvykle stabilní. Ale uvidíme, třeba se objeví nějaké jiné důležité protinázory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 16:04    Předmět: Citovat

Pushenou poštu T680ka a Centro umí taky, naopak velkým (aspoň pro mě) problémem T750ky je formát karty SDmini. Všechny karty mám v klasické velikosti, takže tohle mě fakt dožralo.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 16:11    Předmět: Citovat

A u Centra je to podobny, ale s microSD... Proto radsi uz ted kupuju jen micro s adapterem, pro budoucnost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chazi
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 20:54    Předmět: Citovat

Badel napsal:
T750 se momentálně dodává s WM6 a na tu žádná čeština vůbec neexistuje a existovat ani nebude....


To asi myslíš kompletní počeštění. Mně ale bohatě stačí počeštění lite.

masoxCZ napsal:
...problémem T750ky je formát karty SDmini...

S tím jsem smířenej. Naštěstí ty SDčka nejsou extra drahý.

Dík za reakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 30.6. 2006
Příspěvky: 90
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: pá 13. červen, 2008 21:58    Předmět: Citovat

do Trea 750 WM6 se dá doinstalovat samozřejmě jiná softwarová klávesnice, není třeba se omezovat a čekat na lite počeštění od Sunnysoftu/Mobilnautu, které nebude... z placených lze vyzkoušet od SPB (fullscreenová), z freewarových luhů a hájů např. PCM Keyboard, kterou používám na svém Treu 750 s WM5, přestože mám k dispozici i lokalizaci od Mobilnautu... ale ta nestojí ani za řeč... takže tady máte zdarma řešení pro psaní českých znaků ;)
_________________
Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412