Fórum - Zobrazit téma - T5 kabelem k notebooku nejde pripojit - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

T5 kabelem k notebooku nejde pripojit

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so 07. červen, 2008 23:12    Předmět: T5 kabelem k notebooku nejde pripojit Citovat

Už jsem T5 připojoval orig. kabelem USB k notebooku mockrát! Dnes se však nechytá! V Drive Mode mi to píše, ať propojím PC s Palmem a hýbu kabelem, díry přehazuji a pořád nic. Když zkouším Sync stlačením tlačítku na kabelu (Drive Mode již OFF), tak mi Palm vnutí Reset ...
Je to nějakou chemickou nečistotou? Je to problém HW ? Co mohu zkusit? Pomozte, prosím ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 07. červen, 2008 23:30    Předmět: Citovat

Může. Stejně jako to může být cokoliv jinýho - vadnej kabel, sw konflikt v palmu nebo nabouranej ovladač ve Windows v nejhorším případě. Musíš na to přijít vyřazovací metodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne 08. červen, 2008 11:19    Předmět: Díky Citovat

Stejně ani nevím, jak se do toho testování dát ... no, budu to zkoušet. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Reseth
nováček
nováček


Registrace: 13.2. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 08. červen, 2008 14:14    Předmět: Citovat

Jesli máš možnost, zkus jiný PC. jestli to půjde tak můžeš vyloučit HW chybu a chybu v palmu. Potom by asi stačilo reinstalovat drivery, popřípadě palmovskej SW. Pokud nepujde, tak jinej palm připojit. Ale ne každýmu se doma asi válej dva kusy... Vysmátý A teď mě napadlo takový "o držku" řešení. hard reset palma. Pokud máš zálohu v PC! pokud by to šlo, tak to bude nějakej sw konflikt v palmu. Pokud by ani to nezabralo hledat chybu v kabelu nebo Hardware

Neřikám že je to nejlepší řešení, ale takhle nějak bych postupoval já..

Seth
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 08. červen, 2008 17:20    Předmět: Citovat

První co udělej je, že si uděláš zálohu. Není to od věci.


1) V první řadě bych se podíval, zda nejsou zoxidované kontakty. Tento způsob provedení kontaktů (stejně tak u E2, u starých Nokií, Sony Ericssonů) tomu jen nahrává. Čím starší je moje E2, tím více problémů. Zoxidované kontakty jsem čistil isopropylem a kartáčkem na zuby již několikrát.
Tímto se dá částečně vyřadit porucha na straně zařízení (samozřejmě, pokud je to něco uvnitř, nenajde se to).

2) co se ovladače týče, tak doporučím VLASTNOSTI SYSTÉMU záložka HARDWARE>SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ. Zde kliknout na ZOBRAZIT>Zobrazit skrytá zařízení. Pokud se tam zobrazí něco s otazníkem či vykřičníkem, není to dobré. Pokud tam najdeš i Palm, tak chyba je zde

3) vzhledem k tomu že ti palm po stisknutí vnutí reset, s největší pravděpodobností to bude software na straně Palmu. Tzn. zazálohovat si vše a provést hard reset. Pak zkusit sync.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
iwiboy
nováček
nováček


Registrace: 22.8. 2006
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne 08. červen, 2008 17:24    Předmět: v jiném ntb Citovat

Tak jsem propojil Palm s jiným notebooku a krásně se Drive Mode aktivoval. Bez nutnosti jakékoliv instalace. Vypadá to, že chyba je v mým notebooku. Jaké drivery nebo co mi v něm náhle začlo chybět? Jak to poznám?

Na připojení Drive Mode přece Palmovskej SW ani není třeba ... to bude něco s těmi drivery ...

Tak nyní jsem ho do svého zastrčil ... A hle! Je to v pořádku, jsem ON. Spraveno samo sebou?

Otázka

PS:
Tohle jsem psal mezitím, co mi přišla odpověď a nezkontroloval, co mi to mobil zapípal ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412