Fórum - Zobrazit téma - Podklad peo map2hand GPS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Podklad peo map2hand GPS
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: so 05. srpen, 2006 15:30    Předmět: Podklad peo map2hand GPS Citovat

nasel jsem tady v sekci download skvelou aplikaci http://www.sk7software.com/Products/map2hand/Troubleshoot/Download/download.php

Nemate pro tuto aplikaci nekdo mapu Prahy, staci centrum?

Diky
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne 06. srpen, 2006 11:57    Předmět: Citovat

No, hezky programek.

Tu mapu by asi bylo nejlepsi si naskenovat presne podle svych potreb, ale jinak doporucuji zkusit vyhledavani treba pomoci image.google.com - par pouzitelnych map by tam mohlo byt... - napriklad:

http://www.hotelmira.cz/img/mapa_praha.jpg
http://www.holidayhome.cz/mapafin.jpg
http://www.hotelpragueinn.cz/images/mapa_praha.gif
http://www.guideprague.com/img/mapa.gif
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klon
nováček
nováček


Registrace: 29.4. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 27. září, 2006 17:32    Předmět: map2hand hlásí expiraci Citovat

po zapnutí posledního buildu (0.20.1040) http://www.sk7software.com/Products/map2hand/Troubleshoot/Download/download.php
mi hlásí:
"This version of the application has now expired. Please contract the developer to obtain an updated version."

když jsem změnil datum, ta mi to běželo, ale v About dialogu je verze 0.20.1039

nemáte někdo novější verzi, nebo jiný fígl jak to rozběhnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: čt 28. září, 2006 12:29    Předmět: Re: map2hand hlásí expiraci Citovat

klon napsal:
po zapnutí posledního buildu (0.20.1040) http://www.sk7software.com/Products/map2hand/Troubleshoot/Download/download.php
mi hlásí:
"This version of the application has now expired. Please contract the developer to obtain an updated version."

když jsem změnil datum, ta mi to běželo, ale v About dialogu je verze 0.20.1039

nemáte někdo novější verzi, nebo jiný fígl jak to rozběhnout?


Ja psal tomu vyvojari a on mi odepsal neco v tom smyslu, ze jsou s tim problemy na TX a ze na tom pracuje, tak snad se dopracuje k necemu dobremu. Vypada to jako velmi slibna aplikace.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so 08. prosinec, 2007 23:06    Předmět: Re: map2hand hlásí expiraci Citovat

Map2hand se mi jeví být úplně super; mám v něm komplet ČR 1:50 000 a nedávno mě velmi mile překvapil - pokud má pořádně zkalibrované mapy, tak mezi nimi plynule sám přepíná - to je fíčura jejíž popis jsem nějak přehlídl, je fakt že na homepage jsem velmi dlouho nebyl Pobavený Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
plamator
nováček
nováček


Registrace: 15.12. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so 26. leden, 2008 20:49    Předmět: Re: map2hand hlásí expiraci Citovat

CZTomi napsal:
Map2hand se mi jeví být úplně super; mám v něm komplet ČR 1:50 000 a nedávno mě velmi mile překvapil - pokud má pořádně zkalibrované mapy, tak mezi nimi plynule sám přepíná - to je fíčura jejíž popis jsem nějak přehlídl, je fakt že na homepage jsem velmi dlouho nebyl Pobavený Machr

a nemohl bys mi prosím poslat na mail spam06@seznam.cz ty mapy..díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so 26. leden, 2008 22:31    Předmět: Re: map2hand hlásí expiraci Citovat

No ne že bych zrovna měl kudy protlačit 2G balík Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
joshviklef
nováček
nováček


Registrace: 28.3. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: ne 27. leden, 2008 8:37    Předmět: Re: map2hand hlásí expiraci Citovat

CZTomi napsal:
No ne že bych zrovna měl kudy protlačit 2G balík Pobavený

muzes to nahrat na ftp server
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
plamator
nováček
nováček


Registrace: 15.12. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne 27. leden, 2008 9:23    Předmět: Citovat

aha..no sakra Radostný
no a zkus prosím něco vymyslet kam to hodit..já bych to ve škole na rychlým připojení stáhnul..pls Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 27. leden, 2008 12:02    Předmět: Citovat

To vypadá úplně suprózně, už jen přijít na to, jak ty vojenský mapy bezpracně slepit dohromady Radostný Je toho asi 8,5 tisíce čtverců Vysmátý
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne 27. leden, 2008 14:03    Předmět: Citovat

Nejsou to ty vojensky Smutný A nemusis je lepit; cti co sem hore napsal ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
plamator
nováček
nováček


Registrace: 15.12. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne 27. leden, 2008 18:02    Předmět: Citovat

odkud si to můžu stáhnout??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 9:36    Předmět: Citovat

CZTomi napsal:
Nejsou to ty vojensky Smutný A nemusis je lepit; cti co sem hore napsal ;-)


Vojenský mám svoje.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mastereizo
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 20:11    Předmět: map2hand Citovat

Chvíli jsem map2hand v. 0.2.1044 používal bez problémů (jen občas při opouštění Palm TX padnul do resetu), ale dnes jsem si chtěl zkalibrovat mapy na cesty a objevila se mi hláška už dříve zmiňovaná o expiraci verze...

Z předchozích příspěvků vím, že to lze řešit přestavením datumu, ale to mi moc elegantní a pohodlné nepřipadá. Jak jste na tom vy?

Nevíte, zda autor na aplikaci dále pracuje? Podle těch stránek je to už mrtvá záležitost.

Jinak jsem zkoušel nahrát si do Palma mapy ze Seznamu a podle PC je v palmu zkalibrovat a funguje to téměř správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 08. únor, 2008 21:24    Předmět: Re: map2hand Citovat

mastereizo napsal:
Nevíte, zda autor na aplikaci dále pracuje? Podle těch stránek je to už mrtvá záležitost.


No autora sem zkusil popíchnout, ale obávám se že je to tak Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út 22. duben, 2008 23:04    Předmět: Aktualizace SW map2hand Citovat

Koukal jsem na web společnosti a ejhle je tu Latest Build 0.2.1045 fungující (aspoň to říká při intalaci) do posledního dne roku 2009!
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarda1
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 09. srpen, 2008 10:36    Předmět: uložení mapy pro map2hand v treu650 Citovat

Prosím o radu každého kdo může poradit, jak ukládat v Treu650 do přidavné paměti 2GB převedené naskenované mapy k programu mat2hand. Nedaří se mi objevit uváděný adresář /PALM/programs/map2hand/maps na přidavné paměti.
Všem ochotným předem děkuji
Jarda1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so 09. srpen, 2008 20:18    Předmět: Re: uložení mapy pro map2hand v treu650 Citovat

A kartu vyndat a udělat adresář třeba pod windowsama, průzkumníkem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarda1
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 10. srpen, 2008 11:15    Předmět: Re: uložení mapy pro map2hand v treu650 Citovat

CZTomi napsal:
A kartu vyndat a udělat adresář třeba pod windowsama, průzkumníkem?


Ale v tom případě, musí použit čtečku karet, je to tak?
Jarda1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne 10. srpen, 2008 13:21    Předmět: Re: uložení mapy pro map2hand v treu650 Citovat

Joo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412