Fórum - Zobrazit téma - Problém s Centrem - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s Centrem
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pida
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Janov nad Nisou

PříspěvekZaslal: čt 18. červen, 2009 8:30    Předmět: Citovat

Tou střední klávesou to asi nebude. Já obyčejně přijímám hovor tapnutím přímo na displej telefonu. Čili střední klávesu nepoužívám. Aplikace na baterku jsem zatím žádné nezkoušel. Třeba to bude ono. Vyzkouším. Díky za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trejlu
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt 18. červen, 2009 14:10    Předmět: Citovat

Mám naprosto stejný problém. Další novinka, která se objevila, je že Centro ukazuje signal OK a pokud já volám všichni jsou nedostupní. Mě se také nikdo nedovolá. Pomůže jen reset. Kombinace těchto chyb ho předurčuje do bazaru. S T680 jsem takové problémy neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chazi
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt 18. červen, 2009 16:35    Předmět: Citovat

trejlu napsal:
Mám naprosto stejný problém. Další novinka, která se objevila, je že Centro ukazuje signal OK a pokud já volám všichni jsou nedostupní. Mě se také nikdo nedovolá. Pomůže jen reset. Kombinace těchto chyb ho předurčuje do bazaru. S T680 jsem takové problémy neměl.

S vypadáváním signálu mám taktéž problém. Stává se mi, že vezmu Centro do ruky, na displeji plný signál, vytočím číslo, chvíli se nic neděje a pak píp, Centro se tváři že sem ukončil hovor a na displeji signál nula. Musim pak čekat až se nějakej signál zase objeví a pak již lze normálně volat. Na houno je, že naskočení signálu někdy trvá dost dlouho. A zcela jistě to není místem, protože jiné telefony ve stejném místě i čase mají signálu dost. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pida
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Janov nad Nisou

PříspěvekZaslal: čt 23. červenec, 2009 8:04    Předmět: Citovat

tondapirko napsal:
pida napsal:
Občasné zamrzání při příchozím hovoru se mi stává taky. V různých fórech z celého světa si na to uživatelé stěžují. Pokud se to objevovalo i v předchozích modelech, je s podivem, že se k tomu Palm vůbec nijak nevyjádřil. Problémy mají většinou majitelé neblokovaných modelů, kteří Centro nekoupili u operátora. Zná tedy někdo řešení, nebo je to tajemství Palmu?

Dlouhodobě zkoumám tento problém u Centro mojí manželky - a zde jsou výsledky mého šetření -
1)problém je nejspíš v tom, že při zvedání telefonu střední klávesou se nevědomky stiskne ještě směrová klávesa
2)v různých diskuzích se uvádí různé důvody tuhnutí trea, ale jako nejpravděpodobnější se jeví problém při probouzení z hlubokého spánku - doporučuje se instalovat program Treo Battery, který nenechá Centro úplně usnout. Já jsem manželce zapnul aplikaci Centroid - což by mohlo plnit podobný účel.

Po těchto dvou opatřeních zatím nemám žádné stížnosti na zamrzání Centro při příjmu hovoru Radostný


Aplikaci Centroid jsem na svém Centru vyzkoušel a skutečně již při přijímání hovoru nezamrzá. Centroid nenechá telefon usnout a pořád hledá dostupné vysílače. Má to akorát nevýhodu v tom, že se baterka dřív vybije. Zřejmě má opravdu Centro problém s usínáním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 28. červenec, 2009 9:41    Předmět: Citovat

Po mé zkušenosti výměnou prehistorické SIM za novou (viz Treo680 1.12ROW - poznatky) bych nevyloučil problém právě s ní. Zkuste telefony protrénovat s jinou a nejlépe co nejnovější SIMkou třeba i jiného operátora.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
luigi
nováček
nováček


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 17. prosinec, 2009 15:30    Předmět: Citovat

Ahojte, dnes jsem trosku pohledal po webu (forech) a nasel jednu radu, tykajici se nastaveni KEYGUARDu:
1) disable touchscreen when incoming calls reveived
2) disable touchscreen when on call
3) Auto-KeyGuard DISABLED ---> a to vypada na ten hlavni duvod zamrzani pri prichozich hovorech, a v mem pripade treba i v tasce, aniz bych neco delal Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 17. prosinec, 2009 18:31    Předmět: Citovat

To znamena co? Ze mame mit vyply auto keyguard? Nevim nevim, me to dela i kdyz pouzivam Butlerovskej a ne standartni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
luigi
nováček
nováček


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 17. prosinec, 2009 19:32    Předmět: Citovat

Presne tak - vypnuty Pobavený Zatim to zkousim, uvidime co po vikendu.
Kazdopadne to vypada na zacykleni nejakeho procesu, ktery souvisi i se spotrebou energie - jelikoz vetsine lidi to klekne, kdyz jim nekdo vola a chteji to zvednout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
luigi
nováček
nováček


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 17. prosinec, 2009 19:36    Předmět: Citovat

Jo, a jeste jedna vec - novejsi verze OS nez je Centro-1.01-ATT (neblokovana GSM verze) asi nevysel, co? Na strankach palmu je pouze 1.07pro SPRINT.
Nema tady treba nekdo svoji vlastni? Vysmátý Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: so 26. prosinec, 2009 19:34    Předmět: Citovat

Mě už se T680 při příchozím hovoru resetuje pouze při splnění následujících podmínek:
- připojená BT náhlavka
- spuštěný TT 5.21 (prehistorická verze, já vím Radostný )
- navigace (pouze zobrazení mapy bez vedení po trase reset nevyvolá)
- a to ještě jen někdy, obvykle po cca 12ti dnech bez resetu.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 20. leden, 2010 20:05    Předmět: Citovat

pida napsal:
Občasné zamrzání při příchozím hovoru se mi stává taky. V různých fórech z celého světa si na to uživatelé stěžují. Pokud se to objevovalo i v předchozích modelech, je s podivem, že se k tomu Palm vůbec nijak nevyjádřil. Problémy mají většinou majitelé neblokovaných modelů, kteří Centro nekoupili u operátora. Zná tedy někdo řešení, nebo je to tajemství Palmu?


Potvrzuji, že Centroid uvedený problém řeší opravdu bezezbytku, nehledě na to, že se jedná o skvělou aplikaci. OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: út 16. březen, 2010 15:06    Předmět: centro Citovat

najnovsie mi centro z nejakeho dovodu nedovoli odosielat sms, sms prijimat mozem. pri nahrani centroid mi zvykne padat do resetu, po resete sa mi zvyknu stratit niektore nove cisla, musim ich tam vkladat nanovo. odkedy mam centro mam s nim len problem, mal som ho vratit kym sa dalo. pritom na palm tx nedam dopustit. pokial by mal zabudovany telefon bol by to uzasny pristroj. viem si ho predstavit aj s web os. myslim, ze jeho dizajn je perfektny.

handspring visor neo/ palm t/x / palm centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 16. březen, 2010 15:46    Předmět: Citovat

A máš správně nastavené SMS centrum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 12:08    Předmět: centro Citovat

kde to mam nastavit. vzdy som to tam mal ale toto sa mi stalo prvykrat. vsetko uz radsej zalohujem do T/X.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 13:54    Předmět: Citovat

Za určitých okolností se stává, že se SMS centrum samo smaže. Nastavit jej můžeš v SMS aplikaci -> Preferences -> Network -> Manual -> Edit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 14:09    Předmět: Citovat

nejde to nastavit nejak pres sms od operatora?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 14:12    Předmět: Citovat

Obvykle je to natvrdo ve flashce na SIMce, odkud si to telefon má vytáhnout. Ovšem někdy to takhle divně zahapruje a není to specialita jen Palmů. Stalo se mi to i na SEčkách a Nokiích.
A správné nastavení se dá 1) velmi triviálním dotazem vytáhnout z Googlu
2) pro Voda.CZ je SMSC +420608005681
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 19:26    Předmět: centro Citovat

dakujem vsetkym za radu. ja blbec, som to tam nastavil na automatiku a zabudol som,ze je tam moznost manualneho nastavenia. no centro mi zial nijak nesadlo. orange sk +421905303303
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 19:36    Předmět: Citovat

Centro možná nesedne každýmu, ale bejt tebou, dal bych mu ještě šanci. Já na něj nedám dopustit a neznám na trhu jedinej přístroj, kterej by mi ho uspokojivě nahradil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 21:33    Předmět: centro Citovat

pristroj, kt by ho nahradil : palm t/x Radostný)) skoda, ze sa uz palm os nevyvija. aj okolo palmlinuxu je nejak ticho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412