Fórum - Zobrazit téma - Treo 680 po upgrade mi nechce prijať Javu a tým aj operu min - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680 po upgrade mi nechce prijať Javu a tým aj operu min

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Szomolanyi
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 11:37    Předmět: Treo 680 po upgrade mi nechce prijať Javu a tým aj operu min Citovat

Nevedeli by ste mi poradiť, upgradoval som Treo 680 a po nainštalovaní java sa mi pri kliknutí na jej ikonu zakaždým reštartuje Treo. Tým pádom mi nepracuje ani opera mini, ktorá tak isto reštartuje mobil.
Blazer mi nepracuje, vždy vypíše, že mám nesprávnu URL, ale to som mal aj predtým a prikladám to na vrub T-mobil operátorovi.
Za radu vopred ďakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 12:10    Předmět: Citovat

Jaký soubory jsi instaloval?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Szomolanyi
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 12:31    Předmět: Citovat

Inštaloval som Treo680_1_12_ROW_desktopupdater, potom predpísané java na vašich stránkach javaVMcheck enUS prc a J9JavaVMMidp20 prc. a potom Opera mini poslednú verziu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 13:03    Předmět: Citovat

A kopíroval jsi to do toho Trea přes HotSync nebo přes kartu? Ty soubory se totiž musí instalovat přes HotSync, aby se ta Java ve vnitřní paměti správně rozbalila.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Szomolanyi
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 13:05    Předmět: Citovat

cez hot sync som to inštaloval, cez kartu to ani neviem, mám to skúsiť ešte raz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 13:22    Předmět: Citovat

Jestli jsi to instaloval přes HotSync, tak to asi nemá smysl, protože pak je zřejmě chyba někde jinde. Ale pro jistotu můžeš zkusit ještě moji Operu z karty (viz Moje stránky). Stačí ty soubory v mém balíku zkopírovat do vnitřní paměti a Operu spustit přes Opera Launcher. Není ani nutné použít HotSync. Stačí to tam zkopírovat jakkoli.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Szomolanyi
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 13:27    Předmět: Citovat

nainštaloval som znovu a teraz to pracuje správne, ale nevieš mi poradiť ako nainštalovať diakritiku, aby sa mi stránky zobrazovali správne, prípadne ako sprevádzkovať blazer? ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 13:52    Předmět: Citovat

S Operou chodí jen lokalizace od RedGrep (Locale). Mám ale dojem, že pro tento firmware ještě není hotová, resp. nebyla vypuštěna finální verze. Beta by ale myslím měla fungovat. Víc o tom ví asi Badel. Já mám Treo 650, takže nemůžu dát 100% odpověď.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Szomolanyi
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 16:04    Předmět: Citovat

Ďakujem, vyriešil som čiastočne problémy, ktoré som mal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 16:42    Předmět: Citovat

Locale pro Treo 680 po updatu skutečně ještě není, ale použít buď malou lokalizaci nebo mírně modifikovat velkou (už se tu o tom psalo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Szomolanyi
nováček
nováček


Registrace: 17.4. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 5:51    Předmět: Citovat

Blazer mi už pracuje, ale vyskytli sa nové problémy s versa mail. Kontá, ktoré sa mi predtým synchronozovali s PC sa pri synchronizácii Treo reštartuje. Ak vyradím synchronizáciu s versa mail, tak prebehne v poriadku.
V Treu neviem otvoriť versa mail, zakaždým sa mi reštartuje. Poradili by ste mi čo s tým? Pri sinchronizácii dochádza k chybe pri "remooving mesages from handheld", vtedy nastáva reštart Trea a končí spojenie s PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 24. duben, 2008 10:20    Předmět: Citovat

A neliješ tam původní JV 5.7.1? Mě na 1.12ROW chodí 5.7.2 bez problému.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412