Fórum - Zobrazit téma - velkost MMS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

velkost MMS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st 26. březen, 2008 13:48    Předmět: velkost MMS Citovat

pri vytvarani novej MMS ma Centro velky problem s tym, ked ma sprava viac ako 100kB a nechce ju odoslat. pri T680 ziadny taky problem nemam.
viete niekto, ako tento problem odstranit? pokial som skusal, v nastaveniach nikde nic podobne nie je mozne ovplyvnit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 11:15    Předmět: Citovat

Ono je to totiž nějak omezeno standardem. SEčka mívala volbu mezi "standardní garantovanou" MMSkou o velikosti 300kB a neomezenou, a dokonce TM a O2 svého času nepřenášeli nic většího než 50kB, což je ovšem omezení vleikosti textu v MMSce.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 13:22    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Ono je to totiž nějak omezeno standardem. SEčka mívala volbu mezi "standardní garantovanou" MMSkou o velikosti 300kB a neomezenou, a dokonce TM a O2 svého času nepřenášeli nic většího než 50kB, což je ovšem omezení vleikosti textu v MMSce.


mam operatora Orange, takeho isteho pouzivam aj s T680. operator zvlada v pohode 300k MMS, treo 680 tiez. nechapem, ked creva su v Centre vlastne rovnake, co ich to napadlo, resp. urcite je to mozne nejako zmenit nastavenim niekde v registroch, tak sondujem, kto by to mohol vediet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 18:02    Předmět: Citovat

este zaujimavost: centro mi v pohode prijme mms vacsiu ako 100k ale poslat ani bohovi - povazujem to za velky hendikep, pokial sa to neda riesit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po 07. duben, 2008 15:16    Předmět: Citovat

znovu ta ista otazka ... teda to mi fakt nikto neporadi?
na nete ani zmienka o nejakom rieseni, pre WM treo tam su nejake navody, ako upravit registre, oficialne som pisl na support na webe Palmu, kde slubuju odpoved do 24 hodin, do tyzdna zatial nic neprislo.
to obmedzenie vnimam ako velky handicap Centra oproti Tream, dokonca pri pokuse odoslat vacsi obrazok ani nema ziadnu schopnost obrazok zmensit aby sa do spravy zmestil... naco je tam potom kvalitnejsi fotak, ked musim fotit vo VGA rozliseni, aby som to mohol potom poslat?
neexistuje nejaky softwarovy nastroj, nejaka alternativna aplikacia pre posielanie MMS, ktora toto obmedzenie riesi/obchadza?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 07. duben, 2008 15:23    Předmět: Citovat

Po posledním radostném zážitku, kdy mi včera večer T680 zahodilo veškeré preference (registrace aplikací, nastavení úplně všeho včetně systému) a musel jsem hodinu a půl dávat všechno dokupy (po víkendu kdy jsem nezapnul booka a neměl sesynchronizováno nebyla obnova z autozálohy řešením), bych na tvém místě Centro vzal a hodil ho prodejci na hlavu s odkazem na závažné vady výrobku a koupil si něco jiného.
A na adresu PalmOne můžu vzkázat už jen jediné - Rot In Hell!
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pantata
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 07. duben, 2008 21:59    Předmět: Citovat

Prave vcera jsem poslal z centra mms s fotkou cca 300kb (vodafone) - nezavisi to nahodou taky na operatorovi, jakou velikost umoznuje poslat?

LS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pantata
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 07. duben, 2008 22:03    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
... kdy mi včera večer T680 zahodilo veškeré preference (registrace aplikací, nastavení úplně všeho včetně systému) a musel jsem hodinu a půl dávat všechno dokupy (po víkendu kdy jsem nezapnul booka a neměl sesynchronizováno nebyla...

Kolega z kancelare dava uz tyden dohromady svoje htc Radostný, ktere se mu kouslo, prestalo brat hovory a zvonit. Pomohl hard reset, kalendar a adresy se mu natahly z desktopu, ale nastaveni a zbytek softu nema rozchozene dodnes. Holt kazda technika ma sve dny Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 08. duben, 2008 8:46    Předmět: Citovat

pantata napsal:
Prave vcera jsem poslal z centra mms s fotkou cca 300kb (vodafone) - nezavisi to nahodou taky na operatorovi, jakou velikost umoznuje poslat?

LS



Jak jsem psal už 27. března. Je nutno ověřit s jinou SIMkou.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st 09. duben, 2008 13:57    Předmět: Citovat

takze skusal som tam vlozit SIM kartu ceskeho T-mobile a posiela spravy aj 300 k bez problemov, opatovne som kontaktoval Orange a potvrdili mi, ze akceptuju limit 350k, ze to musi byt v nastaveni zariadenia. Centro si ale nacita vsetko automaticky, cize nenastavujem nic. s rovnakou SIM kartou mi standardny mobil MMS bez problemov odosle...

...a prave mi v Orange poradili, ze mam preflashovat firmware...resp. poziadat o to servis... ponukate takuto sluzbu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 09. červen, 2008 18:38    Předmět: Citovat

Na Centru se SIM kartou O2 takový problém nemám. V pohodě odesílám MMS nad 100 kB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412