Fórum - Zobrazit téma - Padající kalendář - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Padající kalendář

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
devitka
nováček
nováček


Registrace: 11.3. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 19. březen, 2008 14:31    Předmět: Padající kalendář Citovat

Již několik let rád používám Palm TX. Teď jsem se konečně dostal k aktualizaci systému na verzi 6.2 pod Win. A mám problém. Chci editovat poznámky v kalendáři v PC, jak bývalo zvykem a ...spadnu. Všechny ostatní aplikace poznámky, meno atd edituji normálně. Není pomoci? Instaloval jsem samozřejmě opakovaně.
Dík za případnou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 19. březen, 2008 18:10    Předmět: Citovat

Už se tu řešilo několik různých postupů, co se s tim dá dělat, tak zkus projít fórum. Začal bych utilitkou dbScan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
devitka
nováček
nováček


Registrace: 11.3. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 19. březen, 2008 18:13    Předmět: Citovat

Díky moc. Hledal jsem, ale asi se špatným zadáním. Jdu na to a dám vědět.
Příjemný večer
jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
devitka
nováček
nováček


Registrace: 11.3. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 19. březen, 2008 20:00    Předmět: Citovat

Badel,
tak jsem vyzkoušel všechny možnosti a rady, které jsem nna foru našel. A ...NIC. Jakmile chci v PC editovat nebo zapsat novou poznámku do DATE spadnu. Ostatní aplikace běží normálně. Asi nezbude než přeinstalovat původní verzi. I tak díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hendl
nováček
nováček


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út 20. květen, 2008 14:54    Předmět: Citovat

Tento problém mám taky. Většina rad na Inetu se točí kolem toho, že je pokažená databáze a doporučují kontrolu záznamů buď z Palm Desktopu nebo utilitkou z DateBk od Pimlico.

V mém případě také ani jedno nepomohlo. Ostatně bych to ani nečekal, protože celý Desktop beze slova sletí i při pokusu o nový záznam do kalendáře, hned při otevíráné toho dialogu.

Nainstaloval jsem kompletní HotSync a PalmDesktop z instalačního CD a pak přes to nejnovější verzi z webu. Mám Windows XP. Desktop 4.1.4 se starším Palmem běžel v pohodě, s Centrem už bohužel ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 21. květen, 2008 10:38    Předmět: Citovat

A není to ta chyba co je avizovaná ve verzi PalmDesktopu pro Visty? Tuším dokonce snad Badel osobně psal, že při vytvoření záznamu ťuknutím přímo do kalendáře to funguje, ale stisk "New Record" to spolehlivě sestřelí.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hendl
nováček
nováček


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 21. květen, 2008 10:52    Předmět: Citovat

Ano, je to tento problém. Dvojklik způsobí "inline edit" bez otvírání dialogu a je možné změnit text, ale už nic jiného - upomínku, opakování, poznámky. Nedá se to používat.

A ví snad někdo o příčině, resp. zná opravu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bubak
nováček
nováček


Registrace: 23.3. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st 21. květen, 2008 11:14    Předmět: Citovat

Jediné řešení je nainstalovat desktop 4.1.4 - s Centrem funguje bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 21. květen, 2008 12:36    Předmět: Citovat

Měl jsem podobný problém (ale PD zamrzal při otevření určitých kontaktů při pokusu o editaci). Vyřešil jsem to změnou conduitu z PD na Outlook a pomohlo to ) pak nazpátek a přepsáním desktopu obsahem telefonu
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 21. květen, 2008 14:28    Předmět: Citovat

Funguje někomu ten Palm Desktop po synchronizaci s čistým Centrem po hard resetu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lamanai77
nováček
nováček


Registrace: 6.9. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 27. květen, 2008 10:04    Předmět: Citovat

mám Zire 72 a Windows XP a stejný problém... prostě to nechodí... při otevření Tasks v pravém okně přímo u kalendáře to spadne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412