Fórum - Zobrazit téma - Pár dotazů k treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pár dotazů k treo 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
libOl
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so 08. březen, 2008 18:54    Předmět: Pár dotazů k treo 680 Citovat

Dobrý den,
koupil jsem treo 680, je super, ale mám pár problémů s kterýma se potýkám. Už jsem něco zkoušel, ale před dalším resetem se radši zeptám Nešťastný
Dá se nějak na treo 680:
- zajistit, aby LED dioda oznamovala zmeškané události - sms, volání, z kalendáře - prý je na to butler, nicméně ne na 680-tce, Allegro, to neumí
- vypnout/zapnout telefonní část v určený čas - tam jsem našel dost "který by to měly umět" v reálu bez úspěchu
- vypnout podsvětlení klávesnice, ideálně bez reakce na "některé" klávesy - když čtu knížku, tak mi vadí, že klávesnice svítí, ale zároveň chci listovat

Jeden "obchodní" dotaz - moje požadavky by měla vyřešit kombinace Butler+Power Hero. Sice mi to připadá jako s kanónem na vrabce a dle ohlasů z fóra to jde jen teoreticky, ale kdyby fungovalo a rozhodl bych se koupit. Oba programy jsou od jedné firmy - oplatí se koupit jeden a počkat jestli nepřijde sleva na další produkty?
Nemáte v tomto směru s Hobbyist Software nějaké zkušenosti?
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 08. březen, 2008 19:03    Předmět: Citovat

Ohledně slevy bych si spíš počkal na nějakou akci na Handango.com. Každou chvíli tam nějakou vyhlašují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Davy
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so 08. březen, 2008 22:00    Předmět: Citovat

Podsvícení klávesnice: Key Shades (http://mytreo.net/downloads/keyshades,682.html). Signalizace ledkou Phone disconnect (www.metaviewsoft.de).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
libOl
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so 08. březen, 2008 22:18    Předmět: Citovat

Děkuji,
podsvícení funguje perfektně
PhoneDisconect - vypadá fajn, chybí mi upozorňování na události, ale není to špatné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 19:41    Předmět: Citovat

Vypnout a zapnout tel. část umí třeba 2PlayMe - každý den se mi telefon v deset večer vypíná. Zapnout umí taky, dokonce i zadat PIN Mrkající

Na vypnutí podsvícení používám Twiligh - je zdarma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
libOl
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 20:05    Předmět: Citovat

Na podsvícení se mi zdá lepší Key Shades - mám podsvícení vypnuté a když chci zapnu, omezovat to časem není (podle mne ideální)

2PlayMe vyzkouším, v neplaceném jde jen jedna funkce, takže vyzkouším a když tak zakoupím. Placených je více, takže děkuji za doporučení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 20:20    Předmět: Citovat

Pokud chci zapnout podsvícení, musím najít Option a P a zvýšit podsvícení. nebo snížit. Po vypnutí zařízení se obnoví předchozí stav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
libOl
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 20:34    Předmět: Citovat

Nejsem si jist jakou to má souvislost s mým dotazem, ale pomocí Key Shades podsvícení klávesnice vypnu a když chci zapnout (zjistil jsem, že málokdy) tak 2x stisknu tlačítko diktafonu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 10. březen, 2008 7:41    Předmět: Citovat

Ohledně slev sleduje ještě www.pdagear.com
Když se zaregistruješ, tak notifikace o akcích posílají i mailem. Butler byl ve slevě v lednu, takže nějakou dobu zase nebude.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Davy
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út 11. březen, 2008 23:58    Předmět: Citovat

Úplnou náhodou jsem ještě narazil na toto:
http://mytreo.net/downloads/attention-grabber,1299.html
Mohlo by to vyřešit signalizaci zmeškaných událostí. Vlastní zkušnost ale nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
libOl
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po 17. březen, 2008 8:29    Předmět: Citovat

Díky, zdá se, že funguje, ALE ukrade si pro sebe zelenou diodu - ta už nesignalizuje plné nabití. Ještě to budu zkoušet, ale nevidím v tom fatální probém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: út 18. březen, 2008 20:33    Předmět: Citovat

libOl: Občas se mi Treo 680 zresetuje po příchodu zprávy, ale až po instalaci této aplikace. Jinak nesignalizaci plného nabití mohu potvrdit. Zkusím tu novou verzi.

Jinak je to program který konečně rozumně využívá LED. Funguje pro hovory, SMS i kalendář.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
libOl
nováček
nováček


Registrace: 8.2. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út 18. březen, 2008 21:22    Předmět: Citovat

Ronoath: no když o tom mluvíš, tak mi se při příchodu SMS taky zresetoval. Jen jsem to nedával do souvislosti, nemám Treo dlouho. SMS už přišlo dost, ale ten reset nastal jednou - když přišly 2 SMS hned za sebou. Možná má problém, když "hlási" nepřečtenou SMS a přijde další, kterou chce taky "ohlásit"
Jinak je to super program, i když toto/takto bych si to představoval v základu a fakt nechápu jediný důvod proč to palm neimplementoval.
Doplnění: tak bylo to asi tak - verze 1.5. poslala Treo do resetu pokud AG signalizoval zmeškanou SMS a došla další.
verze 1.6. to (zdá se) neděla - při zkušebních SMS žádný reset
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 19. březen, 2008 18:03    Předmět: Citovat

libOl: Přesně to si myslím taky: Proč to není již po vybalení z krabice? Kdybych byl rozmlsaný, přál bych si ještě blikání diody Mrkající

ad 1.6 - používám ji asi den, takže zatím nevím, na čem jsem. Zas tak často SMS nepoužívám. Já si zase myslel, že se to bije s CallGuard, tak jsem jej vypnul. Týden počkám a pokud zprávy nebudou resetit Treo, tak jej zase zapnu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412