Fórum - Zobrazit téma - Vx versus T3 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vx versus T3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 05. červen, 2007 16:33    Předmět: Kos Citovat

Badel napsal:
No ono to stejně dopadne nejspíš tak, že ty Vx hodíme do koše. Obě řešení jsou polovičatý a nevhodný pro repasy na prodej.


A u kteryho kose mam hlidkovat? Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MichalJurajda
nováček
nováček


Registrace: 20.6. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út 29. červenec, 2008 9:17    Předmět: Citovat

Ve kterem kosi nakonec Vx-ka zakoncila svuj zivot ? Radostný Nebylo to trochu neekologicke s ohledem na lithiovou baterii? Radostný Ja osobne si myslim, ze pro cloveka, ktery se chce seznamit se svetem PDA s palm OS je to dobry zacatek. Daval bych stare Vx-ka za symbolickou cenu a kdo se "chytne" ten si prijde brzy pro nejaky novy strojecek.
Jinak mohu potvrdit, ze problem s kalibraci digitizeru je i pod OS 4.1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DR
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út 29. červenec, 2008 10:39    Předmět: Citovat

MichalJurajda: no jo, jenže kdo se ještě dneska chce seznamovat s palmOS? Nový stroječek je co, 3 roky starý TX a jiný model v nedohlednu? Já bych si ten nový stoječek s palmOS jako náhradu za své TX rád koupil, ale žádný není a jak to vypadá už ani nebude Smutný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
m7i7k7i7
nováček
nováček


Registrace: 3.12. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st 30. červenec, 2008 9:06    Předmět: Citovat

hm.. ja som sa s Palm OS zoznámil v decembri minulého roku - očakával som darovanú Vx - ktorú som si plný nadšenia rozbalil počas vyučovania Vysmátý A Vx je naozaj vhodná na zoznámenie s Palm OS Radostný zaskočila ma tá rýchlosť a jeddnoduchosť ovládania a menu. A vďaka tomu som dostal chuť na nový stroj - v októbri kupujem Centro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MichalJurajda
nováček
nováček


Registrace: 20.6. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st 30. červenec, 2008 10:12    Předmět: Citovat

Take mi dosluhuje mobilni telefon SiemensME45 a poohlizim se po nahrade. HP 514 se jevi jako rozumna volba s ohledemna pomer cena vykon(vybava). Seznameni se s palm OS me nahlodava abych se podival jak funguje Centro. Překvapený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 7:30    Předmět: Citovat

ME45 byl muj dlouholety telefon. Funguje doted, akorat uz neumel vse co jsem potreboval. Nahradil mi ho pred rokem a pul Siemens S75 a po opatchovani par patchema je to spolehlivy telefon s vydrzi jeden tyden.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 10:28    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
a po opatchovani par patchema


Mě na Centru zajímají ty kvanta kvalitního freeware...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MichalJurajda
nováček
nováček


Registrace: 20.6. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 11:52    Předmět: Citovat

Dotaz na trochu jiné téma týkající se Vx. V diskuzi bylo zmíněno, že OS4.1 je na Vx pomalý, zkusil jsem tedy downgrade na OS3.5 za pouziti oficiali utility stazene z palm.com. (PalmOS350_ENG_PalmVx.exe). Je to balik obsahujici Palm desktop 3.1 a fleshovaci utilitu. Vx-ko downgrade hodne "odmitalo" a pomohlo az "sipka dolu" + reset. Pak se flashnul OS a palm jel ne moc rychleji nez pod OS4.1. Problem byl ale v tom, ze spousta programku, ktere jsem si oblibil nebehaly a palm se zacal hlasit pri pripojeni pres IrDA jako PalmIII. Tak jsem zpet upgradoval a vse je zase plne funkcni jen ten palm se porad hlasi jako PalmIII. Nemohu si uvedomit jak se hlasil před downgrade, ale kdyby nesouhlasil model asi bych to zaregistroval. Cela tato anabaza vlastne vznikla pri snaze zbavit se nemecke verze OS. OS3.5 (ger) nešel flashnout na OS3.5(eng) ale snadno šlo upgradovat na OS4.1(eng). Pak jsem podlehl prehanejicim nazorum, ze 4.1 je pomaly pokusil se o downgrade na 3.5(eng)(To uz jsem zaregistroval tu napovedu "sipka dolu+reset). Muze vadit diskrepance mezi verzi HW a tim jak je "pojmenovan" nekde v ROM? Třeba pri instalaci SW? Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 12:26    Předmět: Citovat

To by ničemu vadit nemělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MichalJurajda
nováček
nováček


Registrace: 20.6. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 12:35    Předmět: Citovat

Taky doufam, že to nebude dělat potíže. Zatím to zdá se opravdu ničemu nevadí. Jake jsou Vase zkusenosti s flashovanim zminovanych bazarovych Vx?
Problem s digitizerem (byt neni nijak dramaticky) jsem vyresil namapovanim aplikace Wellcome na Hw tlacitko MEMO, ktere stejne nepouzivam Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 31. červenec, 2008 16:08    Předmět: Citovat

Obvykle se to řeší samospuštěním Welcome po resetu přes utilitku Autoexec nebo právě namapováním na nějaké tlačítko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412