Fórum - Zobrazit téma - LEXICON na CENTRO - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

LEXICON na CENTRO

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: st 25. červen, 2008 22:04    Předmět: LEXICON na CENTRO Citovat

Nemůžu zaboha nainstalovat slovníky LEXICON na CENTRO. Nenašel by se tu nějaký odborník, který by to dokázal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 25. červen, 2008 22:52    Předmět: Citovat

Mohli bychom to zkusit, ale nemáme full version.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: čt 26. červen, 2008 8:19    Předmět: LEXICON Citovat

Badel napsal:
Mohli bychom to zkusit, ale nemáme full version.

No full version mám, mohl bych za vámi zajet do Ústí. Otázka je, jestli už se to vůbec někomu podařilo nainstalovat, zatím nikoho takového neznám. S instalací LEXICON jsem vždycky zápasil, ale na CENTRO jsem tentokrát krátký. Takže s sebou vozím svojí starou T680 jako slovník - no v poslední době jí používám i jako psací stroj, protože ta klávesnice to je fakt luxus proti CENTRO!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: ne 27. červenec, 2008 9:42    Předmět: Re: LEXICON na CENTRO Citovat

tondapirko napsal:
Nemůžu zaboha nainstalovat slovníky LEXICON na CENTRO. Nenašel by se tu nějaký odborník, který by to dokázal?

Tak už jsem to vyřešil. Docela surověRadostný Pomocí RescoBackupPro jsem zkopíroval saved preferences Lexiconu z Treo na kterém Lexicon běhá. Sice při této operaci šlo CENTRO do resetu, nicméně Lexicon běží jako z praku Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 27. červenec, 2008 11:12    Předmět: Citovat

...ty seš teda eskamotér Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412