Fórum - Zobrazit téma - Obsah ROM Treo680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Obsah ROM Treo680
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 9:38    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
gimli: Zkus napřed mrknout, jestli tam náhodou nemáš soubor tuším MultiMail_CScz (koukni do poznatků s T680 1.12ROW, tam jsem to psal). VersaMail přímo z toho updatu bez jeho smazání nechodí a Treo posílá spolehlivě do cyklického resetu.


Díky, ale to jsem zkoušel a nepomohlo to. Ale už to neřeším, místo lokalizace Locale teď používám Hawkovu lokalizaci a ta žádné problémy s VersaMailem nemá, žádné resety, naprosto v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 9:39    Předmět: Citovat

Dneska jsem na ni taky přešel, a je z toho úplně jiná mašina. Musím najít kontakt, protože takovýhle soft si nezaslouží zůstat bez odměny.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 10:00    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Dneska jsem na ni taky přešel, a je z toho úplně jiná mašina. Musím najít kontakt, protože takovýhle soft si nezaslouží zůstat bez odměny.


Je možné poslat "donation", což jsem už taky udělal. A docela bych doporučoval, aby to udělal každý kdo ji používá. Jde to poslal tady: http://mujweb.cz/www/killinghawk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412