Fórum - Zobrazit téma - Nové lokalizace zdarma! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové lokalizace zdarma!
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 18. červenec, 2008 10:20    Předmět: Citovat

Podle toho, co vím, by ta verze s přepínáním kódování pro Treo 680 měla chodit i na Centru. Ale musel by to nejdřív někdo vyzkoušet.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 19. červenec, 2008 0:27    Předmět: Citovat

Tak potvrzeno. Lokalizace s přepínáním kódování pro Treo 680 chodí i na Palm Centro. POZOR! (Viz PDASoft - Malá lokalizace pro Palm Centro.)
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 20. červenec, 2008 13:28    Předmět: Citovat

Je tady další aktualizace: Byla přidána podpora pro SnapperMail v malé lokalizaci pro Treo 650 s přepínáním kódování. Odchozí pošta má nyní správně nastavenou hlavičku při přepínání mezi ISO 8859-2 a Windows-1250. (Viz PDASoft - Malá lokalizace pro Treo 650.)
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 20. červenec, 2008 20:02    Předmět: Citovat

Ještě kdyby to tak fungovalo i ve VersaMailu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 20. červenec, 2008 20:04    Předmět: Citovat

Pro killinghawka: Hawk má u tebe stránky nebo ty jsi Hawk? Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 20. červenec, 2008 20:11    Předmět: Citovat

To nebudu komentovat, ale ve VersaMailu to už chodí (i když jen v kódování Windows-1250).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 20. červenec, 2008 22:29    Předmět: Citovat

Ne já se ptal vážně. Jinak v jaký verzi je vyřešena ta diakritika ve VersaMailu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 20. červenec, 2008 22:51    Předmět: Citovat

Já jsem to taky myslel vážně. Je to vyřešeno ve verzi 3.5. Ale není to součást mojí lokalizace, a případný odkaz by pravděpodobně hraničil s warezem.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 20. červenec, 2008 23:56    Předmět: Citovat

To si nerozumíme, já se ptal na to, jestli ty jseš Hawk, ale podle poslední odpovědi je tedy jasné, že ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 0:37    Předmět: Citovat

Dotaz na killinghawka: když už je teď společná verze pro Treo 680 a Centro, má ještě nějaký smysl udržovat tady v archivu i zvlášť verzi pro Centro?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 11:03    Předmět: Citovat

Teď to už nemá smysl. Verze pro Treo 680 chodí i na Palm Centro, ale Centro není uvedeno v seznamu podporovaného hardwaru (kromě poslední beta verze 0.1.9 ISO/Win). U beta verze zase není ověřena funkčnost.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 12:30    Předmět: Citovat

Tak až bude ověřena, dej prosím vědět, mi tu T680 smáznem, ať nemateme lidi. Bude to ale takhle sjednocený pořád? Přeci jen nejsou to stejný stroje, tak aby se pak neukázalo, že pro další vývoj bude potřeba verze znovu rozdělit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 13:04    Předmět: Citovat

Je možné, že budoucí verze FW se od sebe budou lišit více, ale zatím se nezdá, že by to ohrozilo funkčnost této lokalizace.

EDIT: Pokud by nastala situace, že by tato lokalizace nechodila, pak by nechodila ani lokalizace pro Centro, takže by stejně musela být vytvořena nová verze určená speciálně pro nový FW v Centru.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 14:23    Předmět: Citovat

Fajn, mimochodem o velký lokalizaci asi neuvažuješ, což?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 21:55    Předmět: Citovat

No, možné je všechno, mám ale dojem, že toho od freewarové lokalizace očekáváš až příliš.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 23. červenec, 2008 22:02    Předmět: Citovat

Právě, že neočekávám, jen jsem se ujišťoval. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jurasu
nováček
nováček


Registrace: 20.4. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt 24. červenec, 2008 12:56    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Právě, že neočekávám, jen jsem se ujišťoval. Mrkající


Zkoušel jsem novou lokalizaci a jsem velmi spokojen, dokonce se mi zdá, že se Palm stal trochu svižnější v odezvě -> vzkaz Hawkovi jsem ochoten na vývoj lokalizace přispět, dej vědět jak. A ještě otázečku: jak se zbavit Locale?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: čt 24. červenec, 2008 13:17    Předmět: Podpora lokalizace Citovat

Mno ja sice zrychleni Trea nepozoruju ale jiz jsem prispel - koukni na konec Hawkovy stranky http://mujweb.cz/www/killinghawk/

Odstraneni Locale - pokud si dobre pamatuji jde nekolika zpusoby: prepnout do AJ a nechat byt, odinstalovat (myslim ze primo v Locale je nekde volba pro odinstalaci) a nebo hardreset a zacit znovu. Ja osobne po negativnich zkusenostech s Locale volil ten hard....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: čt 24. červenec, 2008 14:47    Předmět: Citovat

K odstraneni Locale-> ja to delal tak jak rika Mareka, ted prepnout do AJ, pak odinstalovat, ale i tak v Treu zustava spousta zbytku. Takze jsem pak rucne pomoci FileZ smazal vechny soubory, ktere maji v nazvu cs_CZ.
Jinak potvrzuji, s Hawkovou lokalizaci mi prijde Treo opravdu o neco rychlejsi ale hlavne jsem zaznamenal podstatny rozdil ve stabilite, predevsim ve VersaMailu.

P.S. A prosim, kdo pouzivate Hawkovu lokalizaci, poslete prispevek, ten software si odmenu opravdu zaslouzi. Narozdil od Locale, za ktere jsem penize zaplatil a dostal polovicni zmetek, tedy betu bez jakehokoli prislibu plne verze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 25. červenec, 2008 16:17    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla stažena betaverze 0.1.9 podporující odesílání mailů v kódování ISO 8859-2 a Windows-1250 ve SnapperMailu. Důvod: Způsobovala cyklický restart. Viz PDASoft - Treo 680 - Malá lokalizace.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Další
Strana 2 z 39

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412