Fórum - Zobrazit téma - Nestabilita systému při nahrání nových aplikací - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nestabilita systému při nahrání nových aplikací

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út 17. červen, 2008 10:44    Předmět: Nestabilita systému při nahrání nových aplikací Citovat

Na Centro, resp. na kartu jsem opakovaně zkoušel nahrát nějaké aplikace. Spíše jednoduché věci, žádné systémové nástroje a pod. Aplikace však po spuštění vyvolávají samovolný restart přístroje. Nevíte čím by to mohlo být?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 17. červen, 2008 11:08    Předmět: Citovat

Konkrétně jaký třeba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út 17. červen, 2008 11:18    Předmět: Citovat

Třeba Color Draw, nebo nějaké úplně jednoduché hry. Když tak můžu ještě upřesnit. Napadlo mě - kartu (gigovka) jsem měl dříve v HTC, pak jsem ji dal sem bez toho abych ji napřed naformátoval. Ale jinak nezlobí -muzika, foto OK. Takže tím to asi nebude, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 17. červen, 2008 11:38    Předmět: Citovat

Může to být kartou, i když pravděpodobný to moc neni. Chce to zkusit vylučovací metodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 17. červen, 2008 13:08    Předmět: Citovat

Pokud karta není poškozená a není tam jiný filesystem než podporuje OS, není nutné to vůbec formátovat. Druhá věc je, že jednotlivá zařízení si po vsunutí vytvoří svoje vlastní složky. Ale znovu opakuji že to nijak nevadí a na funkci se neprojeví.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 17. červenec, 2008 13:28    Předmět: Citovat

Tak ať už to bylo čímkoli, kartu jsem naformátoval a po té už žádný problém není. Zřejmě zbyla z toho HTC nějaká aplikace, která tuto nestabilitu vyvolávala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 17. červenec, 2008 14:21    Předmět: Citovat

warann napsal:
Tak ať už to bylo čímkoli, kartu jsem naformátoval a po té už žádný problém není. Zřejmě zbyla z toho HTC nějaká aplikace, která tuto nestabilitu vyvolávala.

Aplikace WM a Palm OS nejsou kompatibilní. Pro Palm je to tedy pouze soubor=nějaká data. Pokud to na kartě zůstalo, s největší pravděpodobností to je vadný sektor. Nevím proč, ale a-data se po zformátování tváří že OK, ale po nahrání jednoho souboru na určité místo to už OK není a je tam chyba (jejíž odstranění = RAW).
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 17. červenec, 2008 14:33    Předmět: Citovat

No jám mám gigovku Sand Disc a svůj předchozí příspěvek s hodnocením jsem schválně psal s odstupem, aby to "čas prověřil". A fakt, nemůžu říct nic jinýho, než už jsem napsal - karta byla přendaná z HTC do Centra tak jak byla a po nahrání jakékoli aplikace to zlobilo = samovolné restarty. Po naformátovaní a nahrání x různých aplikací ani jeden problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 17. červenec, 2008 15:18    Předmět: Citovat

nezáleží na typu dat. Paměťovce je jedno jestli to je banán OS, jahoda OS nebo Palm OS. Naprosto jedno. To jak se to interpretuje je dle OS. Pokud tě to zlobilo při nahrání dat, není to OS ale paměťovou kartou. Samozřejmě že OS může mít určitou korekci chyb, ale toto asi nebude ten případ
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412