Fórum - Zobrazit téma - Redukce pro jack - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Redukce pro jack

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út 27. květen, 2008 17:03    Předmět: Redukce pro jack Citovat

Pořídil jsem si Centro, spolu s ním jsem koupil redukci pro jack - 2,5mm na 3,5mm, pro užití běžných sluchátek z přehráče. Bohužel pro připojení hraje buď mono (celkem slušně, ale to jaksi není to co hledám Smutný ) nebo příšerně stereo, nebo dokonce do repráku. Nemáte s tím někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 27. květen, 2008 20:25    Předmět: Citovat

A jaka je to redukce? Jestli je to nejakej ausus z trznice tak bych se ani nedivil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bubak
nováček
nováček


Registrace: 23.3. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 7:53    Předmět: Citovat

To spíš vypadá,že nemáš pořádně zasunutej jack do Centra,já jsem musel na sluchátkách kousek odřezat,jinak to dělalo to samé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 10:08    Předmět: Citovat

Ne není to z tržnice, takovej blázen nejsem Radostný. Je to z Palm.cz. - "Treo adaptér 2.5mm na 3.5mm LONG" za 190Kč. A zasunutý je až až. Ačkoli je pravda, že odřezávat konec mě nenapadlo. Ale asi by to ani nešlo - guma nepřesahuje. Hlavně mi teď vrtá hlavou jestli je blbej adeptér nebo konektor v Centru. Jinak na tom Palm.cz mají ještě "Originální redukci audio výstupu jack 2,5mm", za 259Kč, mělo by to být výrobek přímo od Palmu. Tak nevím, co používáte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 13:27    Předmět: Citovat

No muze jit o to, ze Centro ma krapet jiny konektor nez ostatni 2,5 mm konektory a v tom to asi bude. Ale pokuds to koupil nedavno, tak bych vyuzil moznosti vraceni do 14 dnu bez udani duvodu, a koupil bych to origos od palmu. Jestli i to nepude tak je asi chyba v Centru a je to na reklamaci. A zkousels tam pripojit nejaky 2,5 sluchatka jen tak, bez redukce na 3,5?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 13:40    Předmět: Citovat

No mám ho asi týden, takže to vrácení přichází v úvahu. Pokud jde o ten pokus s jinýma 2,5mm sluchátkama, tak ty bohužel nemám, tak jsem zkusil jen sluchátka od Nokie. Ty jsou však určený jak pro poslech, tak jako handsfree a takto to přístroj taky detekoval - začal blikat displej, a přehrávač se přepnul někam na funkci hlasového vytáčení.
Tyhle úchylky - nestandardní konektory, vypadající jako běžný (např. mini USB) mě jednou zahubí Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 14:23    Předmět: Citovat

Tak jim napis, ze bys chtel zbozi vratit nebo rovnou vymenit (s doplatkem) za jine. Jo a mam podobnou zkusenost s jednim prislusenstvim pro muj SE (tuhle znacku nenavidim jeste vic nez Nokii ale bohuzel dostal jsem telefon a dokud ho nerozbiju nebo neprodam a nekoupim si Centro nebo Treo 680 tak mam smulu), ktery melo fungovat jako neoriginalni sluchatka + headset, ale bohuzel, kdyz jsem chtel pripojit svoje sluchatka, nesly tam Zlostný takze jsem to byl rovnou vratit do obchodu... Nastesti je to obchod jednoho blizkyho pribuznyho takze s tim vracenim nebyl zadnej problem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bubak
nováček
nováček


Registrace: 23.3. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 14:39    Předmět: Citovat

No já mám Sennheiser CX 300 black 2,5 mm a u těch jsem musel kousek gumy na jacku oříznout,jinak tam nešly pořádně zasunout,ale sluchátkama od nokie jsem jedno treo 650 oddělal...zasunul jsem,zmáčknul tlačítko a bylo-nebo spíš nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 14:42    Předmět: Citovat

No asi to tak udělám. A rovnou objednám tu origo redukci s doplatkem. Tam mě akorát trochu odrazuje tvar "fajfky", ale pokud to bude hrát ....
Jinak s Palm OS máš nepochybně větší zkušenosti, já mám Centro od minulého týdne, dlouho mě to lákalo, ale zase mě odrazoval neznámý OS. Poslední roky jsem měl pouze zařízení s WM - naposledy HP ipaq 614, který jsem prodal po 14ti dnech z důvodu příšerného ovládání. Takže teď mám Centro a po pár dnech musím říct že super ovládání. Všechno intuitivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanZel
nováček
nováček


Registrace: 24.11. 2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 29. květen, 2008 11:10    Předmět: Citovat

Mám "Treo adaptér 2.5mm na 3.5mm LONG" z PalmHelp a chová se stejně. Hraje pouze jedno sluchátko.
Sluchátka od nokie hrají správně.
Zkoumal jsem redukci měřákem a řekl bych, že je špatně zapojená (tada alespoň ta moje). Podle popisu konekturu trea to nevycházelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt 29. květen, 2008 12:40    Předmět: Citovat

No, to jsou věci. Teď řeším, jestli koupit tu origo redukci od Palmu či sluchátka s 2,5mm koncovkou, co o nich psal kolega nahoře. Přiznám se, že jsem ani nevěděl, že se nějaký slušný sluchátka s touhle koncovkou dělají. Tak či onak dám vědět jak jsem pochodil. Hlavně abych nakonec nezjistil, že je chyba v přístroji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
warann
nováček
nováček


Registrace: 27.5. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út 03. červen, 2008 10:04    Předmět: Citovat

Tak jsem na Palm.cz provedl výměnu - zaslal jim ještě v tý zákonný 14ti denní lhůtě původní adaptér a současně požádal o výměnu za ten přímo od Palmu. Musím je pochválit za ochotu a rychlost- bez jakýchkoli dotazů provedli obratem výměnu (posílal jsem jim to v pátek a dnes již měl na stole balíček od nich, hradil jsem pouze rozdíl v ceně cca 80Kč). Hraje to vcelku OK, ale samozřejmě v případě pohybu s adaptérem ta "zaškrčí". Ale jinak v jakýkoli stabilizovaný poloze hraje bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412