Fórum - Zobrazit téma - Problém s LD - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s LD

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 19. květen, 2008 13:43    Předmět: Problém s LD Citovat

Mohl by jste mi někdo poradit? Mám problém s LD. Několikrát deně se mi zapíná hot sync a LD následně zatuhne a většinou totálně vybije. Stává se mi to i v noci, když je ld vypnutý. Zkusil jsem ten reset, kdy se zmáčkne vypínací i resetovací tlačítko a problém stále přetrvává i přes to, že jsem si tam pak už žádnou další aplikaci mimo TCPM a Palmfiction nedal a ani jsem nedělal synchronizaci s počítačem. Mohla by to být hardwarová chyba. Když se mi to poprvé stalo, našel jsem ve zdířce k nabíjecímu kabelu kousek hlíny (dělal jsem zrovna na zahradě).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 19. květen, 2008 16:13    Předmět: Citovat

Asi mas nejak zaseklou klavesu... Po jaky dobe se ti to tak vzbudi od vypnuti? Je to nejak pravidelne? Pokousi se o sitovou nebo mistni synchronizaci? Jo a mas na nejakym tlacitku nastaveny spusteni HotSyncu? Plus doporucuju nejak setrne ten konektor vycistit, to ze v nem je hlina neni moc dobry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412