Fórum - Zobrazit téma - palm 680 tom tom - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

palm 680 tom tom

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
perari
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 25. duben, 2008 16:20    Předmět: palm 680 tom tom Citovat

na pammě´tovou kartu tom tom jsem přidal aktualizace podle návodu - spároval jsem přes blu..Palm a tom tom po zasunutí paměťové karty do telefonu se objeví výběr jazyka - čeština je sice pod maďartinou,ale to nevadí-pak se objeví-chcete krátkou prohlídku-Palm se restartuje a nic se neděje. dík za tip.-JK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 25. duben, 2008 16:44    Předmět: Citovat

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1966
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
perari
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 26. duben, 2008 11:23    Předmět: palm 680 tom tom Citovat

Provedl jsem aktualizaci pro Tomtom z vašich stránek- vložil jsem do adresářů vše tak, jak má být, přesto můj Palm 680 se po načtení navigace resetuje a nic se opět neděje.Přitom má Nokia komunikue s Tomtomem okamžitě a funguje.Spíš bych potřeboval vědět, kde mě sprovozní Palm 680 s Tom tomem.Já to vzdávám.díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 26. duben, 2008 21:59    Předmět: Citovat

Možno poslat k nám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
perari
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 28. duben, 2008 22:43    Předmět: Citovat

Z Tomtom mě poslali aktualizaci kary a hned bylo po problému - neuvěřitelné. Teď ale potřebuji poradit -
poslali jste mě pro Palm 680 českou lokalizaci -rozbalil jsem ji na kartu a vložil do Palm - nic se neděje a nevím, jak češtinu do Palmu dostat? Když ji odZipuji -rozbalím komplet na čistou kartu - Palm na nic nereaguje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
perari
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 30. duben, 2008 12:35    Předmět: cs do 680Palm Citovat

Koupil jsem CS do mého přístroje - stáhl jsem novou verzi unzip do Palmu -ale vždy hlásí při rozbalení-že nejsem připojen kabelem k PC-přitom jsem. Češtinu opravdu netuším, jak ji dostat do Palmu 680 -vyzkoušel jsem tisíc způsobů a nic.Je nějaká rada?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412