Fórum - Zobrazit téma - Problém s energií u Treo 650 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s energií u Treo 650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
trtek
nováček
nováček


Registrace: 6.8. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne 27. duben, 2008 19:50    Předmět: Problém s energií u Treo 650 Citovat

Někdy v zimě mě začala zlobit baterie (alespoň jsem si to myslel) - měla krátkou výdrž, nabíjení se přerušovalo před dosažením 100%, při nabíjejí docházelo k opakovanému odpojení a připojení nabíječky v intervalu cca 1 sekunda. Tak jsem si pořídil baterii novou (2400mAh). A ejhle - problém trvá. Nabíjení nedoběhne do konce, max. tak 45%, dám na nabíječku večer (30%), přijdu ráno a má je 7% a tváří se, že nabíjí.

Nemáte někdo představu, v čem to vězí? Mám si kromě nové baterie pořídit také nové Treo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 27. duben, 2008 21:40    Předmět: Citovat

Mohlo by to být nabíjecím konektorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trtek
nováček
nováček


Registrace: 6.8. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po 28. duben, 2008 6:15    Předmět: Citovat

Tak to asi sám nevyřeším, také si myslím, že je to nějaká technická záležitost. Našel jsem tu návod na tzv. battery reset, ale nepomohlo to. Ale nechce se mi to posílat do servisu, protože jiný telefon nemám Smutný Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po 28. duben, 2008 8:51    Předmět: Citovat

trtek napsal:
Tak to asi sám nevyřeším, také si myslím, že je to nějaká technická záležitost. Našel jsem tu návod na tzv. battery reset, ale nepomohlo to. Ale nechce se mi to posílat do servisu, protože jiný telefon nemám Smutný Díky.

Resil jsem lautr stejny problem. Zkoukni, zda nekde neni praskly konektor v Treu. Ja ho mam prdly v ruzku a delalo to stejne skopiciny. Jakoby se nabijelo, svitila cervena, ale nesla tam stava. Zkousel jsem vse mozne, ve finale pomohlo jemne odpaceni sroubovakem za soucasneho vpraveni kapicky vterinoveho lepidla a zapaceni sroubovackem (hodinarsky) z venku pro dokonale uzavreni trhliny. A ono to funguje. Jak dlouho to vydrzi nevim, ale pokud se do toho pustis, tak mimoradna opatrnost a setri lepidlem. Fakt staci miniaturni kapicka. Jakmile by to kaplo dovnitr...do te diry na nabijecku, tak je slovino. Jooo, a lepidlo pouzij kvalitni (loctite), ne ty sunty za dvacku ze supermarketu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trtek
nováček
nováček


Registrace: 6.8. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po 28. duben, 2008 21:58    Předmět: Citovat

Zdá se mi, že u pravého horního rohu nabíjecího konektoru skutečně je drobná prasklinka, zatím zkouším na nabíjecím kabelu tročku roztáhnout ty kovové pacičky, ahy nabíječka v konektoru lépe držela. No uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út 29. duben, 2008 6:27    Předmět: Citovat

trtek napsal:
Zdá se mi, že u pravého horního rohu nabíjecího konektoru skutečně je drobná prasklinka, zatím zkouším na nabíjecím kabelu tročku roztáhnout ty kovové pacičky, ahy nabíječka v konektoru lépe držela. No uvidím.

Neeeeee, to nepomuze a akorat zmrvis ten konektor. Presne to samy mam taky, drobna prasklinka v pravem hornim rohu kdyz mam palmika zadama k sobe. Roztahnout...ono to moc nejde...zalepit a pritisknout. Fakt to drzi a nabiji zase dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trtek
nováček
nováček


Registrace: 6.8. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st 30. duben, 2008 20:56    Předmět: Citovat

Tak jsem to provedl podle tvojí rady, a vypadá to, že to byla rada nad zlato ! Zatím v pohodě nabíjí, teď má 85%. Už si jen přeju, aby to lepení vydrželo co nejdéle. Díky moc !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st 30. duben, 2008 22:21    Předmět: Citovat

trtek napsal:
Tak jsem to provedl podle tvojí rady, a vypadá to, že to byla rada nad zlato ! Zatím v pohodě nabíjí, teď má 85%. Už si jen přeju, aby to lepení vydrželo co nejdéle. Díky moc !!!

Vydrzi. ja pouzil Loctite gel a uz druhy mesic pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412