Fórum - Zobrazit téma - Palm Treo 750-odeslání kontaktů přes BT - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Treo 750-odeslání kontaktů přes BT

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Enspigl
nováček
nováček


Registrace: 11.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 20. srpen, 2007 9:33    Předmět: Palm Treo 750-odeslání kontaktů přes BT Citovat

Ahoj, prosím o radu. Mám autorádio Parrot s HF, ale při spárování se mi do autorádia přenesou jen kontakty uložené pod rychlou volbou. Chtěl jsem tady všechny kontakty odeslat manuálně, ale nevím jak označit všechny kontakty a hromadně je odeslat přes BT.Díky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 20. srpen, 2007 12:17    Předmět: Citovat

Tenhle dotaz bych umístil spíš na WMHelp.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maruba
nováček
nováček


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 09. duben, 2008 20:18    Předmět: Citovat

Ahoj, mám parrot CK3100 a Treo 680. Když mám upozornění např. z kalendáře, tak mi nejde spárování. Dělá to i po upgrade 1.12? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. duben, 2008 22:47    Předmět: Citovat

Nemám to jak ověřit, ale update by mohl pomoci, protože právě tyhle problémy by měl řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
floorman
nováček
nováček


Registrace: 10.1. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt 24. duben, 2008 11:02    Předmět: Re: Palm Treo 750-odeslání kontaktů přes BT Citovat

Enspigl napsal:
Ahoj, prosím o radu. Mám autorádio Parrot s HF, ale při spárování se mi do autorádia přenesou jen kontakty uložené pod rychlou volbou. Chtěl jsem tady všechny kontakty odeslat manuálně, ale nevím jak označit všechny kontakty a hromadně je odeslat přes BT.Díky za radu.


Hele tak to náhodou vím, protože jsem to docela nedávno řešil u svého rádia Parrot Rhytm'n'blue a Trea 650 a vyřešil Radostný Myslím si, že u 750ky to bude velice podobné. Je to popsáno na webu parrotu (http://www.parrot.com/guide_chm/rhythmnblue/treo650/2_b2.htm), ale v bodech takto:

Přenesení celého adresáře:
    1. Zrušit propojení telefonu od sady přes BT
    2. Přejít do kontaktů telefonu
    3. V drop-down menu označit všechny kontakty
    4. Pak zvolit Odeslat kategorii (Send category)
    5. Zvolit BT a OK
    6. Vybrat zařízení pro příjem a OK
    7. Data jsou odeslána do paměti sady

Ať slouží ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412