Fórum - Zobrazit téma - Aplikace na správu úkolů - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Aplikace na správu úkolů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JirkaCh
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 17:36    Předmět: Aplikace na správu úkolů Citovat

Jelikož předpokládám, že nejsem první kdo něco podobného hledá, tak než to začnu patlat na koleně, chtěl bych vědět, zda se někdo nesetkal s aplikací na správu úkolů, která umí:
- seznam úkolů které jsem zadal daným osobám
- různé filtrování - v tomto asi problém nebude, to umí všechny. Nicméně namátkou - podle osoby, která úkol dostala, podle termínu splnění, podle termínu kontrolního dne
- strom poznámek k úkolům (analogie krátkých zápisků z kontrol)
- desktop aplikace k tomu
- pokud by byla možnost provázanosti mezi úkoly z různých stromů, bylo by to fajn
- neměl by to být project@hand a pod - jako desktop nepotřebuju MS Project

Zná někdo něco podobného? Klidně to může být placené (dokonce preferuji)
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 18:19    Předmět: Citovat

Pokud to chápu, bráníš se outlineru, i když nevím proč. To bych ti doporučil Bonsai. Jinak dobře posloužit může i starý HandyShopper: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JirkaCh
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 03. květen, 2007 19:27    Předmět: Citovat

Zdá se, že budu muset Bonsai věnovat více pozornosti... Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JirkaCh
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 12:30    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Pokud to chápu, bráníš se outlineru, i když nevím proč. To bych ti doporučil Bonsai. Jinak dobře posloužit může i starý HandyShopper: http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=71


Tak bohužel Bonsai se zdá být dost nestabilní, řádově při každé druhé synchronizaci s desktopovou částí skončí na chybu. Navíc se v desktopové části nezobrazuje správně diakritika.

Jsou nějaké další alternativy?

Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 13:44    Předmět: Citovat

Bonsai a nestabilní?! Šokovaný Na kterým modelu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 14:56    Předmět: Nestabilni Bonsai? Citovat

Ze by byla nestabilni jsem nepozoroval a to jsem ji pouzival na T/E, T3 a ted treo650. Jedinou chybu mi zahlasila kdyz jsem zaregistroval aplikaci v palmu ale uz ne desktop cast. Jsem si prave nekolikrat rikal ze bych ctel aby vse slapalo jako Bonsai Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JirkaCh
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 15:22    Předmět: Re: Nestabilni Bonsai? Citovat

hrabuvka napsal:
Ze by byla nestabilni jsem nepozoroval a to jsem ji pouzival na T/E, T3 a ted treo650. Jedinou chybu mi zahlasila kdyz jsem zaregistroval aplikaci v palmu ale uz ne desktop cast. Jsem si prave nekolikrat rikal ze bych ctel aby vse slapalo jako Bonsai Vysmátý


nestabilni na desktopu - pri sychnronizaci dostanu chybu 0xneco aplikace provedla neplatnou operaci a bude ukoncena. V dusledku to znamena ze je nestabilni jako celek Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 15:57    Předmět: Citovat

Nemáš náhodou hacknutou verzi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 16:07    Předmět: Citovat

Myslim, že i kdyby ji mel hacknutou tak by to mělo slapat. Sam jsem ji takhle pouzival vic nez rok, nez jsem se rozhoupal ji koupit - mimochodem koupil jsem ji na pdassi za super penize, ale ta komunikace s nima..... asi jim pise hodne podobnych otrapu jako sem ja Šokovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. květen, 2007 16:16    Předmět: Citovat

No já když jsem to kdysi jenom testoval, tak jsem měl právě nějakou pofidérní verzi a ta po čase začala blbnout. Ale možná je dnes všechno jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: čt 10. květen, 2007 6:40    Předmět: Citovat

No já mám 4.0.4 a opravdu šlape bez problému. Dokonce jsem viděl na netu počeštěnou verzi Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 9:11    Předmět: Citovat

Oprášil jsem starý dobrý HandyShopper Pobavený a musím potvrdit, že je to hodně dobrá app. Má jedinou vadu na kráse, spíš kosmetickou, a to, když se na LD (LF) pokusím vytvořit novou databázi z horního vyskakovacího menu (v levém horním rohu) LF resetuje. Přepínání mezi db v tomto menu funguje normálně. Podobná chybička je popsána i na palmfocus pro LD, i když tam je to napsáno obecně, že při pokusu o vytvoření nové db dojde k resetu. Ale jinak funguje bezvadně, nové db vytvářím z hlavního menu. V Downloadu nabízíte předpřipravené databáze(úkolovník, výčetka platidel atd.) Kde jsou pls ke stažení? Nebo jakým způsobem se k nim dostanu? Stydící se Díky za info.
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 11:24    Předmět: Citovat

No my jsme je tam asi nakonec neumístili Stydící se Snad se k tomu někdy dostanu a dám je tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 13:15    Předmět: Citovat

cat napsal:
...a to, když se na LD (LF) pokusím...


Co myslis tim LF? Copak LifeDrive prejmenovali???
cat: tenhle obrazek pouziva jacktalking...


Naposledy upravil Knihomol94 dne út 25. březen, 2008 14:53, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stardust
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 14:39    Předmět: Outlook Tasks Citovat

Používam Beyond Contacts od Dataviz (Documents2Go). Podporuje to všetky polia ako Outlook Tasks, stoji cca 20 USD. http://www.dataviz.com/products/beyondcontacts/apps/bc_tasks.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 17:24    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
cat napsal:
...a to, když se na LD (LF) pokusím...


Co myslis tim LF? Copak LifeDrive prejmenovali???
cat: tenhle obrazek pouziva jacktalking...


LF myslím LifeFlash (místo hardisku mám CF kartu Pobavený )
K obrázku - já ho začal používat první, i když jacktalking je asi profesně starší, snad to nevadí Vysmátý

To Badel - škoda, nějak jsem nepochopil použití "Aisle" v úkolech Pochybující .

To Stardust - bohužel (ale asi bohudík) syncuji s Lotus Notes

Všem díky za reakci Pobavený
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 18:34    Předmět: Citovat

cat napsal:

To Badel - škoda, nějak jsem nepochopil použití "Aisle" v úkolech Pochybující .


Tím můžeš ovlivnit pořadí zobrazených položek. Než jsem se oženil, tak jsem to používal na nákupy v hypermarketech, což normálně nesnášim. Usnadnil jsem si tedy život tak, že jsem jednotlivý položky v nákupním lístku očísloval Aislem podle oddělení, ve kterým se ta která položka prodávala. Pak stačilo očíslování udělat tak, aby pořadí odpovídalo procházení jednotlivými odděleními v marketu a výsledek byl takovej, že když jsem šel nakupovat, tak jsem jenom proběhl market a naházel do košíku věci přesně podle pořadí v palmu, který odpovídalo mýmu pohybu po marketu. Dnesku už ale takovej nadšenec nejsem Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 25. březen, 2008 18:50    Předmět: Citovat

jj, pro mě jsou to také každopáteční muka Pobavený . Dík za info. Ta app je opravdu hooodně dobrá a free.
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 11:20    Předmět: Citovat

cat napsal:
To Badel - škoda, nějak jsem nepochopil použití "Aisle" v úkolech Pochybující


Aisle se používá při nákupech, kdy si položky ocvakáš "vyvoleným" obchoďákem, a Aisle pak uvádí (doslova) uličku mezi regály, kde položku najdeš.
Typ seznamu, volený při jeho vytvoření, je jen šablona - po vytvoření si pak můžeš vybrat které sloupce chceš vůbec vidět (a tím používat). Dá se to využít i k ovlivnění třídění, takže si to pak sesypeš třeba podle krámů a pak podle "uliček", postupně objíždíš krámy, a pokud mají nějaké smysluplné označení regálů, jedeš i celkem slušné kolečko uvnitř merkáče.
Ale používám to v podstatě jen v samoskladu Ikea, protože ostatní 1) regály smysluplně neoznačují, 2) pokud ano, jen stylem "káva", "cukrovinky"; ja samozřejmě jasné že hajzlapapír nebude mezi čokoládou, ale KDE ten regál je z toho vyčtu právě jen v Ikea.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt 27. březen, 2008 15:16    Předmět: Citovat

Právě ten překlad mi byl zpočátku nejasný i když je vlastně "ulička" výstižná. Někdy mi to trvá než kolečka zapadnou Stydící se . No a v úkolovníku, každý sklad (store) jiná oblast - projekt a aisle je takovým rozšířením priority.
Pánové všem díky za odpovědi Vysmátý
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412