Fórum - Zobrazit téma - Palm UWK ovladace - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm UWK ovladace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 17. březen, 2008 16:00    Předmět: Palm UWK ovladace Citovat

Newim jestli se vam to stava taky nebo ne ale me se dost casto stava ze mi driver pro klavesnici shodi cely system do resetu... Neni nejaka moznost jak to opravit??? Reinstalaci uz jsem zkousel.
P.S. Neexistuje nahodou nejaky cesky ovladac pro tuhle klavesnici? Stve me ze na ni nemuzu psat delsi texty ani kdyz mam Locale, protoze natukavat si znaky s diakritikou pres soft klavesnicku je dost otravny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 17. březen, 2008 16:21    Předmět: Citovat

Problém s diakritikou je možno řešit jedině přes PiLoc, Locale tohle neumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 17. březen, 2008 17:16    Předmět: Citovat

hmm... a ani nejaky premapovani tlacitek nebo tak neco? Nechci aby se mi Palm kazdou chvili hroutil nejen kdyz pouzivam klavesnici...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cat
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po 17. březen, 2008 19:08    Předmět: Citovat

Psát hezky česky Vysmátý jde na UWK jenom s PiLocem; a při použití PiLoc.prc pro LD a Czech.prc pro T3 (viz Palmista Blog) jsou dokonce správně namapované klávesy (přes AltGr-V háčky na velkými písm.,atd). Ale ta stabilita. Na konkurenčním serveru dokonce ve foru řešili možnost instalace obou lokalizací najednou.
Nicméně chtěl jsem napsat, že mě překvapuje nestabilita ovladače pro UWK, mám verzi 1.13 a s Localem je stabilní. S PiLocem byl taky, ale ten padá obecně. Takže problém je asi v nějaké jiné app.
_________________
Psion S3 -> Psion Revo -> Psion 5mx -> LifeFlash + KINGSTON 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 17. březen, 2008 20:11    Předmět: Citovat

Ja mam taky 1.13 ale nerekl bych ze je tojinou app... Pac po resetu se mi zobrazi ze to bylo zpusobeny app Keyboard uz newim z jakyho duvodu ale stalo se mi to nekolikrat i ve VersaMailu... Ale stava se mi to i kdyz klavesnici pouzivam, i kdyz lezi v supliku... staci abych nechal status klavesnice nastaveny na ON a reset se do par minut zarucene dostvi... Ale casteji se mi to stava kdyz klavesnici pripojenou nemam, jenom mam ten stat na ON... Tedka uz to vzdycky vypinam, ale predtim to byl hruza...
P.S. Tohleto jsem psal na soft klavesnici, pac sem puvodne myslel ze to bude kratky Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jack
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 20. březen, 2008 0:24    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
Ja mam taky 1.13 ale nerekl bych ze je tojinou app... Pac po resetu se mi zobrazi ze to bylo zpusobeny app Keyboard uz newim z jakyho duvodu ale stalo se mi to nekolikrat i ve VersaMailu... Ale stava se mi to i kdyz klavesnici pouzivam, i kdyz lezi v supliku... staci abych nechal status klavesnice nastaveny na ON a reset se do par minut zarucene dostvi... Ale casteji se mi to stava kdyz klavesnici pripojenou nemam, jenom mam ten stat na ON... Tedka uz to vzdycky vypinam, ale predtim to byl hruza...
P.S. Tohleto jsem psal na soft klavesnici, pac sem puvodne myslel ze to bude kratky Vysmátý

V poho, je to krátký.......jako Sikora s krátkým a měkkým a nebo Sýkora s dlouhým a tvrdým.....pravda je, že k treu klávku moc nepoužívám, ale když ano tak s určitými problemos....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412