Fórum - Zobrazit téma - Picsel Browser - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Picsel Browser

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 20:20    Předmět: Picsel Browser Citovat

Zdravím používáte někdo tento soft na T|X? Mám problémy s otevíráním velkých pdf souborů a s přístupem na https stránky. Podle doporučení by tento softík mohl pomoci. Bohužel jsem nenašel trial verzi takže jsem použil nějakou staženou z webu. Po nakopírování do interní paměti a odstranění atributů jde TX do cyklického resetu - pomůže jen hard reset. Takže je problém u mě či jinde? Používáte to na TX? Případně jak z toho ven? Díky R

p.s. abych předešel pochybovačům - nemám problém si tento softík zakoupit, ale nechci kupovat něco o čem nejsem přesvědčen, že mi pomůže. Pokud by existovala trial verze raději bych zkoušel tu.
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 22:43    Předmět: Citovat

Dřív jsem to na TX používal a náramně se mi to líbilo. Časem to ale začalo nějak padat a tak jsem se toho zbavil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 13. březen, 2008 8:59    Předmět: Citovat

Nakonec se mi to včera podařilo rozchodit. Nicméně blbne čeština v pdf (neumí ř,č) a několik pdf neotevře vůbec - vypíše chybu dokumentu. I kdybych tohle překousl tak vše funguje jen do resetu. Kdyř palma resetnu tak se opět cyklicky resetuje s nutností hard resetu. Takže pro mě velké zklamání Smutný
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 13. březen, 2008 9:38    Předmět: Citovat

je s tím víc problémů než užitku, alespoň pokud chceš češtinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 13. březen, 2008 10:49    Předmět: Citovat

bohužel ano a to že s tím nejdou otevřít některé pdf se kterýma si ostatní prohlížeče poradí je na ......
_________________
Černé díry jsou tam, kde Bůh dělil nulou.
-- Steven Wright one Liners
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412