Fórum - Zobrazit téma - Nesynchronizujici se poznamky v ukolech - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nesynchronizujici se poznamky v ukolech

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 07. březen, 2008 14:22    Předmět: Nesynchronizujici se poznamky v ukolech Citovat

Vlastnim Palm TX (Locale 3.42, diakritiku mam pouze v knihach) a na notebooku mam nainstalovan Palm Desktop 4.1.4E. V aplikaci ukoly (Tasks) se snazim setrit mistem na displeji, proto veci ktere budu muset udelat az za nejaky cas ukladam do poznamky jednoho ukolu s nazvem "Dlouhodobe". Takze v teto poznamce je vzdycky jedna veta, pote 1 prazdny radek, pak dalsi ukol, dalsi prazdny radek, atd.. Radky postupne mazu, pridavam, edituju, atd. Bohuzel prave tato poznamka se mi odmita synchronizovat z desktopem, jednim i druhym smerem. Nepomohl ani hard reset. Nema s timto nekdo jiny take zkusenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 08. březen, 2008 18:59    Předmět: Citovat

Podobné chyby v PIM datech jsou relativně běžné. Mělo by pomoci celý záznam smazat a ručně jej vytvořit znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 8:37    Předmět: Odpoved Citovat

TO jsme zkousel, nepomaha to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 11:34    Předmět: Citovat

Tak zkus ještě dbScan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 11:40    Předmět: Citovat

A co napíše Hotsync log? Jenom to zatuhne a nebo to po určité době ukončí? Pokud to zatuhne, problém bude s největší pravděpodobností v diakritice.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 09. březen, 2008 12:26    Předmět: Odpoved Citovat

Tak jsem chtel zkusit dbscan a log, a driv nez jsem zacal jsem zacal, tak jsme zjistil ze uz mi to vhodi. Asi se me to zacalo bat. Jinak dekuji vsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 20:51    Předmět: Odpoved Citovat

Tak a uz to zase prestalo synchronizovat. DBscan nic zavadneho nenasel, v logu nic neni, prikladam vypis:

HotSync operation started for Nox on 03/12/08 20:50:00

OK Quick Install
VersaMail
- Sync configured to Do Nothing
OK Memos
OK Calendar
OK Contacts
OK Tasks
-- Backing up dbScan to C:\Program Files\palmOne\KosourL\Backup\dbScan.PRC
-- Backing up psysLaunchDB to C:\Program Files\palmOne\KosourL\Backup\psysLaunchDB.PDB
-- Backing up PmTraceDatabase to C:\Program Files\palmOne\KosourL\Backup\PmTraceDatabase.PDB
-- Backing up Saved Preferences to C:\Program Files\palmOne\KosourL\Backup\Saved_Preferences.PRC
OK Backup

HotSync operation completed on 03/12/08 20:50:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 22:46    Předmět: Citovat

Žádnou chybu tam nemáš Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 14. březen, 2008 14:47    Předmět: Odpoved Citovat

Badel napsal:
Žádnou chybu tam nemáš Radostný


Tak proc se mi to teda nesynchronizuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 14. březen, 2008 15:46    Předmět: Citovat

Tipuju to na nějakou chybu v databázi. Chce si to pohrát s vytvářením a mazáním těch záznamů a jejich synchronizováním. Možná bych celou databázi smazal a vytvořil ji znova přes Palm Desktop. Možností experimentování je více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 14. březen, 2008 18:05    Předmět: Odpoved Citovat

Badel napsal:
Tipuju to na nějakou chybu v databázi. Chce si to pohrát s vytvářením a mazáním těch záznamů a jejich synchronizováním. Možná bych celou databázi smazal a vytvořil ji znova přes Palm Desktop. Možností experimentování je více.


Jsem uz dokonce delal hardreset a novou instalaci vseho softwaru s tim, ze cele Tasks jsem vytvoril znovu. A nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 14. březen, 2008 18:13    Předmět: Citovat

A na jiným počítači by to dělalo to samý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 15. březen, 2008 9:33    Předmět: Odpoved Citovat

Badel napsal:
A na jiným počítači by to dělalo to samý?


To nevim, ale reinstaloval jsem i Palmdesktop pri tom HR, takze predpokladam ze ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: so 15. březen, 2008 18:20    Předmět: Citovat

Mě se tohle dělo s Utloukem 2000, konkrétně opakující se události v kalendáři to nad nějakým počtem dokázaly zbořit naprosto spolehlivě.
Doporučil bych:
1) z Palm Desktopu všechno vyexportovat do CSVček nebo podobného formátu
2) udělat Purge všech PIM aplikací
3) sesynchronizovat prázdné databáze
4) každou PIM aplikaci zvlášť ze záloh naimpoirtovat z5 do Palm Desktopu a syncnout do palma

A pak se uvidí.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 16. březen, 2008 9:44    Předmět: Odpoved Citovat

masoxCZ napsal:
Mě se tohle dělo s Utloukem 2000, konkrétně opakující se události v kalendáři to nad nějakým počtem dokázaly zbořit naprosto spolehlivě.
Doporučil bych:
1) z Palm Desktopu všechno vyexportovat do CSVček nebo podobného formátu
2) udělat Purge všech PIM aplikací
3) sesynchronizovat prázdné databáze
4) každou PIM aplikaci zvlášť ze záloh naimpoirtovat z5 do Palm Desktopu a syncnout do palma

A pak se uvidí.


Todle jsme de fakto delal pri HR a reinstalaci, nevim jestli by to mohlo byt v necem jine. Ale diky za kazdy tip. V soucasne dobe mi vrta hlavou, jaktoze se to jeste nikomu tady nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 16. březen, 2008 9:56    Předmět: Citovat

1) to se ti jenom zdá, že samostatný HR a samostatná reinstalace udělá totéž. Dá se čekat, že minimálně jednou se automaticky použily nejaké zálohy, ve kterých může být chyba.
2) při odpovídání na bezprostředně předcházející příspěvek NECITUJ.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412