Fórum - Zobrazit téma - Prosba o radu - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o radu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
adamsangala
nováček
nováček


Registrace: 29.2. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 29. únor, 2008 1:57    Předmět: Prosba o radu Citovat

Ahoj,

prosím o pomoc.

Chcem manželke kúpiť PDAčko. Manželka trávi denne dosť času cestovaním a rada by čas efektívne využila. Po tom, čo sme u kamaráta na "Palm T2" videli skvelý program na výuku AJ vznikol nápad kúpiť PDA. Je tu ale niekoľko otázok a potrebujem prakticky poradiť Smutný

To, na čo by malo PDA slúžiť, bude predovšetkým výuka jazykov (AJ, Fr ) a vzdelávacie aplikácie. V druhom rade potom hudba (mp3) a až nakoniec video či hry. Moje základné otázky teda sú:

1) Existujú vôbec takéto aplikácie (o programoch na výuku jazykov a o ebooks viem, ale čo napríklad niečo z oblasti zemepisu, prírody a pod)?

2) Dajú za niekde zohnať free, alebo za čokoľvek hodnotnejšie bude treba platiť Mrkající

3) Aký OS by malo PDA mať, aby bolo použiteľné pre čo najviac aplikácii?

Ospravedlňujem sa za tak základné otázky, ale hrabem sa v tom už dva dni a začínam sa v tom zamotávať, tak potrebujem rady od niekoho, kto proste PDA používa prakticky. Za akékoľvek rady budem fakt vďačný!!!

Veľmi pekne ďakujem!!!

PS: Zatiaľ uvažujem nad PALM TUNGSTEN E2. Ale je možné, že vzhľadom k plánovanému použitiu som vybral zle, tak si fakt rád nechám poradiť Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 29. únor, 2008 9:23    Předmět: Citovat

1) jistě existují. Poradil bych vyzkoušet http://www.pocketgear.com/en_US/html/index.jsp . O zeměpise bych přímo věděl
2) pokud myslíš bod free aplikace z bodu 1) tak většinou nejsou zdarma. Teda ne freeware Mrkající
3) tak v současné době jsou pouze 2 majoritní OS pro PDA - PalmOS a Windows Mobile. Pro oba systémy je dostatek aplikací, u WM je výhoda že samotný systém se vyvíjí a tak se nepředpokládá odliv vývojářů, kdežto PalmOS se již nevyvíjí a vývoj aplikací na to začíná být neperspektivní.

Palm Tungsten E2 mám a radím ti - nekupuj. Je to fakt děsné zařízení. Badel a spol z palmhelpu by mohli vyprávět o reklamacích. Já jenom namátkou mám za sebou reklamací (jde to po sobě)
1) nefungoval reproduktor, nefungovalo přehrávání přes 3.5 jack
2) digitizér se rozběhl během měsíce o cca 1cm, pískal a nefungovalo tlačítko vypnutí

před cca měsícem mi opět blbnul reproduktor a tak jsem to dal našemu servisákovi který se jen podivil jak divně to bylo řešeno. Každopádně teď už to funguje jak má.

K plánovanému využití jsi si zle nevybral, jen počítej s dokoupením SD karty pokud budeš chtít muziku a slovníky, případně videa.
Já se ale E2 snažím již delší dobu zbavit, chci ho prodat. Bohužel mi to připadá jako rumunský Oltcit - jakmile ho máš, nezbavíš se ho ani shozením ze skály..
Zkus kdyžtak napsat nějaké rozmezí v Kč, pak by se daly radit i jaké přístroje. A měl by to být přístroj nový nebo používaný? Různě použité se dají sehnat za rozumné peníze.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412