Fórum - Zobrazit téma - Treo 680 problikavani displeje - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680 problikavani displeje

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vinyldestructor
nováček
nováček


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út 26. únor, 2008 18:14    Předmět: Treo 680 problikavani displeje Citovat

Nevim čim to může být ale od doby co mám software 1.12row mi po cca. : 20 minutách problikne display (jako kdyz zmacku cervene tlacitko) pak asi po 5 vterinach zase zhasne. Nemate nejakou radu ? Uz sem z toho na nerv protoze driv kdyz se rozsvítil display znamenalo to že prisla zprava nebo hovor ale ted vstavam kvuli nicemu kdyz mam treo na stole.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 26. únor, 2008 18:37    Předmět: Citovat

No nevim, jak ostatním, ale mně tohle dělaly vždycky všechny palmy. Určitě to mají na triku nějaké aplikace, ale čert aby je hledal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vinyldestructor
nováček
nováček


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út 26. únor, 2008 18:49    Předmět: Citovat

Treo 650 mi to nedelalo ani 680 pred novym softem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vinyldestructor
nováček
nováček


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st 14. květen, 2008 14:08    Předmět: Citovat

tak za to mohla aplikace reset doctor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412