Fórum - Zobrazit téma - Podsvícení displeje na TX - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Podsvícení displeje na TX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ob
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út 08. leden, 2008 15:01    Předmět: Podsvícení displeje na TX Citovat

Poraďte mi,jestli existuje program na snížení hladiny podsvícení i pod firemní nastavení.Tedy od úplné tmy po max. světlo.
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. leden, 2008 15:08    Předmět: Citovat

BrightnessFix.TX http://www.palmpowerups.com/downloads.php?cat_id=2
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 08. leden, 2008 18:46    Předmět: Citovat

U nás jsou k dispozici dvě verze:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1273
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1274
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MaRo
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 09. leden, 2008 12:01    Předmět: Citovat

Asi bych si ty odkazy overil. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 09. leden, 2008 13:32    Předmět: Citovat

Opraveno, díky za upozornění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MaRo
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 10. leden, 2008 12:13    Předmět: Citovat

Protoze hodne castu ctu knizky vecer a TX-ko prece jenom dost sviti, hned jsem vyzkousel. Na prvni pohled vsechno v pohode, dokud jsem nespustil SmartMapy. Displej se ztlumil a zacal blikat a s mapama jsem nic neudelal. Rikal jsem si, ze reset to vyresi, bohuzel po resetu se displej vypnul a ani tam, ani zpatky. Takze warm reset a aplikace musela pryc. Pokud by nekdo nasel reseni, rad zase vyzkousim, protoze jsem se tesil, ze se ztlumenym displejem usetrim baterii. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ob
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 10. leden, 2008 12:27    Předmět: Citovat

Měl jsem podobný problém.Smart mapy mají v menu své nastavení ovětlení displeje.Když jsem v temné místnosti nastavil požadovanou hladinu podsvícení ve Smart mapách,tak mi vše funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MaRo
nováček
nováček


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 10. leden, 2008 13:39    Předmět: Citovat

Jo, funguje to. Mel jsem to v mapach vsechno na minimum, takze po jejich spusteni jsem v podstate vypnul displej. Dik za radu. OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so 12. leden, 2008 12:47    Předmět: Citovat

No páni jo... Zašel jsem sem kvůli dotazu na úplně jinou věc, tohle mě báclo do očí, hned jsem stahoval a funguje to bezvadně. Super a díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ob
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so 16. únor, 2008 16:56    Předmět: Citovat

Existuje taková skvělá utilitka i pro tt3?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412