Fórum - Zobrazit téma - Palm Tungsten TX a velikost paměťové karty. - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Tungsten TX a velikost paměťové karty.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st 02. srpen, 2006 22:24    Předmět: Palm Tungsten TX a velikost paměťové karty. Citovat

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda někdo netušíte jaká je maxiální velikost SD karty použitelná v Tungsten TX. Díky R

p.s. tak nějak doufám, že 2GB (kterou jsem si již objednal)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 1:30    Předmět: Citovat

Fungují tam sice 2GB karty, ale u některý typů se stává, že jsou s nimi potíže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 9:39    Předmět: Citovat

nezbývá tedy než doufat, že tahle bude ta správná Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 12:24    Předmět: Citovat

Je ještě možnost nahrát FAT32 driver který pak podporuje bez problémů i 4GB karty.. Vyzkoušeno mám na Zire 31 a E2 že 2GB funguje bez problému (respektive mou zkoušený kus). Když jsem ale do Zire 31 vložil 4Gb... Vysmátý Vysmátý Palm se zasekl, nechal jsem ho cca 2 minuty, pak jakoby našel kartu, zase zásek, a nakonec hrdě oznámil že má kapacitu 999999999999999 a to číslo šlo až za roh. Resco explorer si s tím poradil lépe, kartu našel jako 4Gb ale zapsat dokázal pouze 2GB, ten zbytek byl nečitelnej. Karty nedoporučuju objednávat přes internet ale hezky v kameném obchodě kde je možnost to vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:05    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
...karty nedoporučuju objednávat přes internet ale hezky v kameném obchodě kde je možnost to vyzkoušet.


...a nebo v PalmShopu, kde prodávají odzkoušené karty Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:07    Předmět: Citovat

Badel napsal:
jacktalking napsal:
...karty nedoporučuju objednávat přes internet ale hezky v kameném obchodě kde je možnost to vyzkoušet.


...a nebo v PalmShopu, kde prodávají odzkoušené karty Mrkající

Odzkoušené jako že otevřete obal a zkusíte jí na všech PALMech?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:12    Předmět: Citovat

Ne, ale pokud zákazník řekne mám takový a takový palm a zajímalo by mě, jestli tato vámi nabízená karta na něm funguje, tak to prostě vyzkoušíme. Máme tady všechny existující modely palmů od TT, takže to není problém. A karet máme v nabídce více než 40 různých typů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:14    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Ne, ale pokud zákazník řekne mám takový a takový palm a zajímalo by mě, jestli tato vámi nabízená karta na něm funguje, tak to prostě vyzkoušíme. Máme tady všechny existující modely palmů od TT, takže to není problém. A karet máme v nabídce více než 40 různých typů.

Aha, tak to jo. To kloubouk dolů Šokovaný Škoda toho poštovného (respektive dobírky), jinak bych hned objednával. Ale nevím nevím esli se u vás sežene 1GB Kingston Elite PRO karta za 790Kč Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sonic
plavčík
plavčík


Registrace: 31.7. 2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 03. srpen, 2006 13:51    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Ne, ale pokud zákazník řekne mám takový a takový palm a zajímalo by mě, jestli tato vámi nabízená karta na něm funguje, tak to prostě vyzkoušíme. Máme tady všechny existující modely palmů od TT, takže to není problém. A karet máme v nabídce více než 40 různých typů.


Jo to vědet dřív Radostný Ale rozhodně toho využiji při příštím nákupu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stillman
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 07. únor, 2008 9:16    Předmět: Pretec Citovat

Např. tahle SD karta Pretec Highspeed x60 - 2GB je bez problémů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
roze
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 07. únor, 2008 9:29    Předmět: Re: Pretec Citovat

Stillman napsal:
Např. tahle SD karta Pretec Highspeed x60 - 2GB je bez problémů


V TXku mě funguje http://www.alza.cz/a-data-secure-digital-2gb-hispeed-150x-d54738.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412