Fórum - Zobrazit téma - Treo 680, restartování po použití pamět. karty - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680, restartování po použití pamět. karty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
espace
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 28. leden, 2008 7:52    Předmět: Treo 680, restartování po použití pamět. karty Citovat

jakmile chci použít paměťovku, třeba nějakou hudbu nebo fotku, tak se mi pda restartuje, i pokud něco vyfotím a ukládám na kartu tak opět restart. Již mi to dělalo dříve, ale pořídil jsem novou kartu a byl klid tak 1 měsíc, vše fungovalo ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
black_lesna
nováček
nováček


Registrace: 9.1. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 11:21    Předmět: Karticky... Citovat

Chlape, tak me napada, nemas nahodou SD HC kartu?
Ja si koupil 4 GB SD HC a musel jsem ji prestehovat do fotaku... Same restarty. Formatovani jsem musel po hodine ukoncit vyjmutim baterky Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 12:22    Předmět: Re: Treo 680, restartování po použití pamět. karty Citovat

Zkus si udělat kontrolu, co máš všechno nainstalováno. Může to dělat některá aplikace, což ověříš nejsnáz tak, že NV backupem uděláš kompletní zálohu, pak hardreset, a s čistým zařízením uvidíš jestli to dělá nebo ne. S T680 mi NVbackup při restore obnoví všechno kromě hodin, a ty se seřídí ze sítě.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
espace
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 12:23    Předmět: Citovat

teď si nejsem jistej, nemám u sebe treo, ale mám tu samou, ale 2GB. Kartu jsem naformátoval v noteboku, zatím jde, ale nevím jak dlouho. Taky se mi treo restartuje při otvírání dokumentu, tak budu mít problém ještě někde jinde.V helpu mi poradili ať nainstaluji update 1.12, kterej tam něco taky řeší s kartama, tak uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 13:29    Předmět: Citovat

V tom případě ale taky doporučím zálohu NV Backupem, hardreset, update z karty, a postupná kompletní instalace; vyhneš se hromadě problémů, a hlavně začínáš z definovaného stavu. Další viz komentáře u článku z minulého týdne.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
michal964
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 15:10    Předmět: Re: Karticky... Citovat

black_lesna napsal:
Chlape, tak me napada, nemas nahodou SD HC kartu?
Ja si koupil 4 GB SD HC a musel jsem ...

FYI: Treo680 (repas koupený tady Radostný ) + 4GB SDHC (A-Data) mi funguje bez problémů (teda mám fw 1.04-ROW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
black_lesna
nováček
nováček


Registrace: 9.1. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 19:29    Předmět: Re: Karticky... Citovat

michal964 napsal:
black_lesna napsal:
Chlape, tak me napada, nemas nahodou SD HC kartu?
Ja si koupil 4 GB SD HC a musel jsem ...

FYI: Treo680 (repas koupený tady Radostný ) + 4GB SDHC (A-Data) mi funguje bez problémů (teda mám fw 1.04-ROW)


Kurnik, ja udelal flash na 1.12, predtim jsem tu 4 GB nemel. Mam tam ted Kingston 2 GB a ta velka je 4 GB HC Kingston... Kolegovi to na tom samem se stejnym FW dela taky (koupeny zaraz, nove, 2 tydny z5). Do kelu!!! Ani ta cestina jeste neni, takze si nemuzu ani cesky cist. Mala cestina dela taky bordel...
Furt lepsi jak vsechny Symbiany sveta Překvapený)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 30. leden, 2008 7:31    Předmět: Re: Karticky... Citovat

To teda dokáže pokazit celý odpoledne Pochybující
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412