Fórum - Zobrazit téma - Nefunguje upozorňování v úkolech (T680) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunguje upozorňování v úkolech (T680)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 11:50    Předmět: Nefunguje upozorňování v úkolech (T680) Citovat

Zdravím,
Mám docela zajímavý problém: Nefungují mi alarmy v úkolech: Když dám nějakému úkolu alarm, tak se sice v nastavený čas objeví, ale bez zvuku. Když přiřazuji tóny, tak by měly sice po nastavení hrát, ale ani jeden to nedělá...

Jinak mi všechny upozornění jedou, jak kalendář, tak třeba 2playMe, ale Task jsou mrtvé. Zkoušel jsem smazat preferences, ale nepomohlo. Poradíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 21:13    Předmět: Re: Nefunguje upozorňování v úkolech (T680) Citovat

Ronoath napsal:
Zdravím,
Mám docela zajímavý problém: Nefungují mi alarmy v úkolech: Když dám nějakému úkolu alarm, tak se sice v nastavený čas objeví, ale bez zvuku. Když přiřazuji tóny, tak by měly sice po nastavení hrát, ale ani jeden to nedělá...

Jinak mi všechny upozornění jedou, jak kalendář, tak třeba 2playMe, ale Task jsou mrtvé. Zkoušel jsem smazat preferences, ale nepomohlo. Poradíte?

Nejlepší je udělat si kompletní zálohu a pak dát hard reset. Zjistí se esli to je hardware záležitost (což pochybuju), software na bázi OS a nebo jestli to je nějakým nainstalovaným SW.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dafr
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 21:21    Předmět: Re: Nefunguje upozorňování v úkolech (T680) Citovat

Já mám podobný problém. Když dám do diáře nějaký termín, tak mi někdy Tungsten E2 alarm hlásí hláškou na displeji i zvukem, ale někdy dělá, jako že o ničem neví. Alarm se nezapne a hláška na displeji se taky neobjeví. Je to nahodilé - tak 50 na 50. Dělal mi to i minulý Palm m125, takže to dělá asi nějaký nainstalovaný software, ale nemám sílu mazat program po programu a zkoušet, který to dělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 23. leden, 2008 22:12    Předmět: Citovat

Asi tak. Jen mě zajímalo, jestli už jste to někdo zjistil za mě Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: so 26. leden, 2008 17:17    Předmět: Citovat

Tak je to jasné, už mi upozorňování funguje. A čím že to bylo? Měl jsem vypnuty systémové zvuky. To mi připadá velice podivné, Zire31 jsem takto používal dva roky a bez problémů zvukové upozornění na úkoly funguje.

V této souvislosti mám dotaz: Nevíte o programu, kterým by se dalo ovlivnit, co ze systémových zvuků bude fungovat? Nijak by mi nevadily, nebýt zvuků kláves, které jediné bych s radostí zrušil. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dafr
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 27. leden, 2008 20:53    Předmět: Citovat

Takový program neznám, ale nevylučuji, že existuje. Mrkněte do sekce Download. Můj problém je však bohužel způsoben něčím jiným, protože nejen že se neozve alarm, ale ani se nezobrazí upozornění o tom, že jsem přeslechl alarm (po zapnutí Palmu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412