Fórum - Zobrazit téma - chyba "Categories" v defaultnim launcheru - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

chyba "Categories" v defaultnim launcheru

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá 14. prosinec, 2007 12:58    Předmět: chyba "Categories" v defaultnim launcheru Citovat

zdravim, obcas se mi stane, ze po resetu se mi rozhazi vsechny aplikace, ktere mam serazene v jednotlivych kategoriich a objevi se mi tam kategorie, ktere jsem zrusil... neda se tomu nejak nekde zamezit?

priklad: nainstaluju aplikaci, ktera si vytvori dalsi kategorii v launcheru. presunu aplikaci, zrusim kategorii a vse je ok. nejaky cas to je vse ok, ale jelikoz testuju linux, tak to obcas vyresetuju a po spusteni palmos se mi tam objevi kategorie, kterou jsem davno zrusil a temer vsechny aplikace jsou v "unfiled"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá 14. prosinec, 2007 13:22    Předmět: Citovat

pred testovanim linuxu udelat zalohu, treba v NVbackup, a po navratu do PalmOS udelat restore, pokud je ovsem tenhle zpusob rychlejsi a hlavne pokud funguje Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá 14. prosinec, 2007 13:26    Předmět: Citovat

mno, jde o to, ze se mi to stava i pri nekterych "normalnich" resetech, nedela to jen linux...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 14. prosinec, 2007 16:10    Předmět: Citovat

Abych začal zlehka, jakou máš lokalizaci? Já mám tento problém na Treu 650 s PiLocem. Šéf to samé. Už to neřeším Smutný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá 14. prosinec, 2007 16:14    Předmět: Citovat

sice zlehka, ale presne Radostný mam taky PiLoc. tak nejen, ze to zmrsilo infraport, ale jeste tohle... dik za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 14. prosinec, 2007 16:20    Předmět: Citovat

BTW na TX se mi to taky párkrát stalo. Vůbec jsem s ním měl problémy, tak šel pryč stejně rychle, jako přišel. (a to jsem si ho koupil, teď je na tom Treu Pobavený )
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: ne 16. prosinec, 2007 18:07    Předmět: Citovat

Mne sa to tiez stava (Zire 72). A obavam sa ze s tym sa neda nic robit - je to vlastnost Palm OS. Kazda aplikacia si v sebe moze niest nazov kategorie, do ktorej chce byt defaultne nainstalovana. Palm doporucuje neuvadzat v aplikaciach default kategoriu - vtedy sa nainstaluju vzdy do "Unfiled" a vyber kategorie je na pouzivatelovi. Ak je v aplikacii ako default uvedena nejaka neexistujuca kategoria, tak ju OS vytvori. Ak ste si vymazali alebo premenovali niektoru z preddefinovanych kategorii Main, System, Games alebo Utilities (tak ako ja...), tak je dost mozne ze prave tieto sa vam vytvaraju znovu a znovu - pretoze tie su urcite nastavene ako default vo vstavanych aplikaciach (Calendar, Memos, Tasks, Prefs, ...).
Takze jedina rada je - nepremenovavat ani nemazat preddefinovane kategorie v launcheri...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 16. prosinec, 2007 19:37    Předmět: Citovat

Další rada je používat ZLauncher. Ten má totiž funkci pro přemazání systémových kategorií vlastními a pak je po problému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po 17. prosinec, 2007 11:31    Předmět: Citovat

hmmm, taky by mozna slo prepsat v danem programu defaultni kategorii, to by bylo nejlepsi... zkusim to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412