Fórum - Zobrazit téma - K čemu používáte Palmíka?? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

K čemu používáte Palmíka??
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 19. listopad, 2007 8:33    Předmět: K čemu používáte Palmíka?? Citovat

Nejvíce používám palmíka na čtení knih, mp3, a nějakou tu hru.....jo ještě kalkulačka a chemtable....ale převažujou knihy....
P.S. Hodí se i jako baterka.... Nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
vecernik
plavčík
plavčík


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 19. listopad, 2007 11:38    Předmět: Citovat

kdyz jsem si kupoval treo650, tak to bylo prevazne na hry a telefonovani.. ty me ale po chvili prestaly bavit, takze jsem ho zacal pouzivat misto notebooku(icq, zapisy ve skole..) a ted jsem zkoncil u volani, PIM a Ebooku na cestach.. (jeste obcas pro analyzu matematickych rovnic ve skole..)
_________________
Treo650 + 2 GB SD + BT klavesnice + BT sluchatka + BT GPS ... co vic si prat? akorat vetsi RAM a Dynamic Heap a funkcni linux..
.. a ten multitasking by se obcas taky hodil Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yachtsman
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po 19. listopad, 2007 12:59    Předmět: Citovat

Mam Palm Vx a pouzivam jej na cteni e-books, dalkovy ovladac, kalkulacka... Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po 19. listopad, 2007 13:54    Předmět: Citovat

Přesto, že tahle otázka se objevuje ve fórech poměrně pravidelně, je vždycky zajímavý si přečíst odpovědi. Je to určitě hodně ovlivněný věkem uživatelů. Já osobně používám paralelně Treo 650 a TT3. Jsou aplikace, který si prostě neumim na Treu představit, nebo se mi nechce si je tam představovat kvůli malýmu displeji. Takže mám aplikace rozděleny. TT3 - čtení e-knih(už ani nevim jak vypadá papírová ), dálkový ovladač, mapy, výkladové slovníky, psaní delších textů na klávesnici Dicota, filmy, mp3, kalkulačky, SuperMemo. To je zhruba to hlavní. Treo, to je hlavně agenda, čili DateBK5, HandyShopper, vše co souvisí s telefonováním samozřejmě, hesla, SnapperMail, slovníky,OperaMini. To je asi tak to hlavní co si vybavím hned. Mrkající
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 19. listopad, 2007 18:36    Předmět: Citovat

Jasně já zapoměl na zápisy ve škole a taháky do fyziky..... Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 19. listopad, 2007 21:30    Předmět: Citovat

Dálkové ovládání (irda+BT), správce souborů v jiných zařízeních (WLINK, Softick Commander), PIM (a to dost.. Asi nejvíc. Vše vestavěné, kromě memo = psmemo), emaily (agendus SSL), přehrávač hudby (PT), mapy (Smartmaps), něco na psaní TXT+klávesnice, slovníky (CZ, EN, JP, KR, DE), správa+kontrola EMMA/SEUS III, databáze zákazníků+odběratelů+testerů připravovaných zařízení. Dále pak eWallet, kontrola výdajů a DayNotez.
Z her 3dmines, místo Bible mám BuddhaVacana.
Mít moje E2 ještě foťák, hodilo by se to při skenování čárovejch kódů a qr-codes (holt zde supluje moje druhé zařízení, mé kvítko ^__^ ). Pak by ještě byl moc fajn nějakej přístup do Navision Financial a nativní přístup do VPNka.... To ale od Palmu asi chci moc.. Pochybující

Fockewulfik napsal:
Jasně já zapoměl na zápisy ve škole a taháky do fyziky..... Zlomyslný

Kam to podvádění ve školách dneska spěje.. Za mě stačila kalkulačka a bylo zle. PDA na hodinu? To by učitel asi hned sebral. Když jsem dostal první laserovou tiskárnu, přepsal jsem celou stránku A4 ze sešitu do wordu a a změnil písmo na 2x. Vytisknul no a schoval. Nádherně se to vešlo do ruky.. PDA? No šmarjá.. Pochybující Vysmátý
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 20. listopad, 2007 8:50    Předmět: Citovat

Ja mozná díky Palmu (od IIIe přes Z71 do Z72) vydržel úspěšně na škole.. rozhodně mi párkrát významně pomohl, z IIIečka jsem přímo na zkoušce před starším profesorem z palma opsal odvození vlastní frekvence kmitání tekutiny v U-trubici... ale to už bylo fakt hodně. Mel jsem svuj vlastni matematicky jazyk co sel napsat do memos Radostný
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 20. listopad, 2007 15:27    Předmět: Citovat

Já hlavně PIM, občas nějaká hra (Warfare Incorporated), jako dálkovej ovladač PC (hlavně PCPilot), hudba, filmy, e-books, scanner čár. kódů a taky ta škola... ale ne jako tahák spíš jen kalkulačka a převody jednotek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 20. listopad, 2007 22:39    Předmět: Citovat

trochu odbočím od tématu "k čemu používám" - nevíte někdo o prográmku co by uměl připojení k AS/400? Dneska mi v metru ukradli smartphone nejmenované značky/výrobce (měl jsem ho v batohu, prořízli mi dno.. Zlostný ) a přes E2 jsem to nedokázal (respektive nevěděli jsme zda to jde, nic nás nenapadlo)
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 21. listopad, 2007 9:48    Předmět: Citovat

Prořízli dno? A byla tlačenice? Fuj, to je hnusný, to bych vraždil, to je fakt hrozný....
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 21. listopad, 2007 9:52    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:
Prořízli dno? A byla tlačenice? Fuj, to je hnusný, to bych vraždil, to je fakt hrozný....

Ani ne.. Normálně jsem vlezl do metra. Na tlačenici dávám pozor. Za mnou nějakej týpek, kterýho bych na čórku neodhadoval (stále nevím esli to byl on nebo ne). Zavřely se dveře no a na příští stanici už jsem na zemi viděl nějaký materiály z batohu.... Nikdo nic neviděl, samozřejmě. A tlačenice nebyla. Spíš běžnej den v metru.
Ukradenej smartphone zase není tak velkej problém, dal se prostě zablokovat IMEI a smazaly se data přes SMS.. Ale nase*e to
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 21. listopad, 2007 14:01    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Kam to podvádění ve školách dneska spěje.. Za mě stačila kalkulačka a bylo zle. PDA na hodinu? To by učitel asi hned sebral. Když jsem dostal první laserovou tiskárnu, přepsal jsem celou stránku A4 ze sešitu do wordu a a změnil písmo na 2x. Vytisknul no a schoval. Nádherně se to vešlo do ruky.. PDA? No šmarjá.. Pochybující Vysmátý

Ale fyzikarka je tak trochu divna a asi 3 lidi ve tride palma pouzivaji s tahaky....pohoda...jo jeste v chemii.... Posměváček Posměváček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
hugo0695
nováček
nováček


Registrace: 24.6. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st 21. listopad, 2007 17:54    Předmět: Na co používám Palm? Citovat

Dobrou orientační stránkou byl pro mě odkaz Palm Top 10 Programs. Doplnil jsem nějakou češtinu, čtečku českých textů, cestování, slovníky, time management, jízdní řády, mapy, dB etc. Tedy přidal jsem nějakou hru, práci s internetem, správce souborů, nějaké programy pro práci v kanceláři a utility, multimédia, ... Zajímavější otázka je: Na co nepoužívám palm? Tedy vytvoření ala "Palm Down 10 Programs". Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt 22. listopad, 2007 7:21    Předmět: Re: Na co používám Palm? Citovat

hugo0695 napsal:
... Zajímavější otázka je: Na co nepoužívám palm? Tedy vytvoření ala "Palm Down 10 Programs". Radostný


Na to mohu odpovědět raz dva. Na hry. Ty vůbec nehraju, leze mi to krkem jakýkoli hry. Machr
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 22. listopad, 2007 7:30    Předmět: Citovat

i Warfare??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 22. listopad, 2007 16:25    Předmět: Citovat

Neříkam že bych byl nějakej herní maniak ale na ukrýcení volný chvíle je to dobrý... zvláště ten Warfare, ideálně plná verze.

...zbytek zprávy byl smazán administrátorem, protože autor zprávy zde nabízel nelegální software. Pokud se to bude opakovat, budeme Vám muset zamítnout přístup do fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt 22. listopad, 2007 21:10    Předmět: Citovat

Fockewulfik napsal:
i Warfare??


Jakýkoli, mě to prostě nebaví a považuju to za ztrátu času hrát hry. To si radši přečtu kus e-knihy Machr
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá 23. listopad, 2007 6:26    Předmět: Citovat

Zaznívá tady, že palm používáte i jako čtečku pro čárový kód. Jaký k tomu používáte soft a s jakou úspěšností správného přečtení? Já na treu zkoušel zkoušel co šlo, ale přesnost čtení žádná Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 23. listopad, 2007 7:07    Předmět: Citovat

VDC napsal:

Jakýkoli, mě to prostě nebaví a považuju to za ztrátu času hrát hry. To si radši přečtu kus e-knihy Machr

Tak ale za předpoklaku, že nějaký ten čas můžu stratit....
Nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: pá 23. listopad, 2007 8:04    Předmět: Citovat

Fockewulfik napsal:

Tak ale za předpoklaku, že nějaký ten čas můžu stratit....
Nápad


Já bych nechtěl aby to vypadalo příliš radikálně ten můj názor, já to i několikrát zkoušel nějaký hry hrát, ale fakt mi to vydrželo maximálně pár hodin a neustále jsem při tom měl pocit, že jsem za tu dobu mohl udělat něco užitečnějšího Pobavený A to bez ohledu na to, jestli jsem mohl čas ztratit či nikoli. Mrkající Machr
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412