Fórum - Zobrazit téma - Linux na E2 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Linux na E2

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm a Linux
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 22. říjen, 2007 22:34    Předmět: Linux na E2 Citovat

bude alebo už je aj verzia pre E2?

Dakujem za odpoveď

Peter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 6:13    Předmět: Citovat

na hackndev něco onehdy bylo, ale spustit mi to vůbec nešlo. A prý se s E2 nepočítá.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 7:22    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
na hackndev něco onehdy bylo, ale spustit mi to vůbec nešlo. A prý se s E2 nepočítá.




ved E2 je celkom dobre? nie, síce nemá wifi, inak som spokojný a Ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 9:32    Předmět: Citovat

Tam je jediny problem v tom, ze ho nikdo z aktivnich vyvojaru nema, je bez vyvoje. A je to uz hodne dlouho...
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 18:57    Předmět: Citovat

hrubospeter napsal:

ved E2 je celkom dobre? nie, síce nemá wifi, inak som spokojný a Ty?

E2 nie je celkom dobré, je debilné. Mám ho přes rok a spíš utrpení. Je to stále nějaká reklamace (buď pískání displeje, nebo nefunguje tlačítko vypnutí, nebo se uvolní reproduktor, nebo nefunguje levé sluchátko, nebo se přehřívá baterie, nebo jsou mrtvé pixely, nebo je vybledlá mapa na displeji.. Moje zkušenosti). Před týdnem mi došla trpělivost a E2 se zbavuju. Stačí mi smartphone a to v pohodě. Za ty peníze+něco navíc si koupím něco lepšího a nebo MOŽNÁ dám Palmu poslední šanci a počkám cca 3 měsíce zda se něco neobjeví. Jinak šlus.

Skorpi: a nebyla by taky problém ta cca 30MB paměť?
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 19:44    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
hrubospeter napsal:

ved E2 je celkom dobre? nie, síce nemá wifi, inak som spokojný a Ty?

E2 nie je celkom dobré, je debilné. Mám ho přes rok a spíš utrpení. Je to stále nějaká reklamace (buď pískání displeje, nebo nefunguje tlačítko vypnutí, nebo se uvolní reproduktor, nebo nefunguje levé sluchátko, nebo se přehřívá baterie, nebo jsou mrtvé pixely, nebo je vybledlá mapa na displeji.. Moje zkušenosti). Před týdnem mi došla trpělivost a E2 se zbavuju. Stačí mi smartphone a to v pohodě. Za ty peníze+něco navíc si koupím něco lepšího a nebo MOŽNÁ dám Palmu poslední šanci a počkám cca 3 měsíce zda se něco neobjeví. Jinak šlus.

Skorpi: a nebyla by taky problém ta cca 30MB paměť?


tak takéto veci ja vôbec nepoznám, kúpil som ho v Rakúsku pred vyše rokom a šlape ako hodinky, raz mi akurát nechcel synchronizovat SMS-ky, ale to bolo asi tým že som blbol s nastaveniami mobilov v E2, ale inak bez akýchkoľvek problémov, akurát slovenčinu tam nemám, čo mi niekedy chýba, ale aspoň sa nezdržujem písaním háčkov a čiarok Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 19:48    Předmět: Citovat

hrubospeter napsal:
akurát slovenčinu tam nemám, čo mi niekedy chýba, ale aspoň sa nezdržujem písaním háčkov a čiarok Radostný

Tak slovenština tam jde dát, http://piloc.penreader.com/cgi-bin/piloc.cgi?Choice=A&Slovak
já tam mám podporu pro háčky a čárky, jinak prostředí stále anglické.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 24. říjen, 2007 10:01    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

Skorpi: a nebyla by taky problém ta cca 30MB paměť?


Ahoj, nebyla, vsichni krome T3 a TC mame 32MB... a Opie bezi bezproblemove, GPE pokulhava, ale opet na nem neco delam pro vylepseni.. na E2 linux beha dobre, ale jak jsem psal, nikdo ho nemame. A s frekvenci si pripadne poradi cpufreq, me funguje regulace frekvence od 104MHz do 512MHz, 624MHz to vydrzi tak dve vteriny a pak se kousne.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 24. říjen, 2007 22:24    Předmět: Citovat

Skorpi napsal:


Ahoj, nebyla, vsichni krome T3 a TC mame 32MB... a Opie bezi bezproblemove, GPE pokulhava, ale opet na nem neco delam pro vylepseni.. na E2 linux beha dobre, ale jak jsem psal, nikdo ho nemame. A s frekvenci si pripadne poradi cpufreq, me funguje regulace frekvence od 104MHz do 512MHz, 624MHz to vydrzi tak dve vteriny a pak se kousne.

Mám dotázek - kdybych E2 zapůjčil, co riskuju? Samozřejmě uvažuju že mi ho nikdo nešvihne Mrkající Je tam možnost, že mi to někdo zmasakruje a udělá z něj akorát pěknou ozdobu do akvárka? Tím tedy myslím různě zavádění OS a tak.
Uvažuju totiž o prodeji E2 a tak bych ho mohl klidně propůjčit (zdarma) a s příští vejplatou si koupit něco lepšího.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hrubospeter
nováček
nováček


Registrace: 3.9. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt 25. říjen, 2007 6:05    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Skorpi napsal:


Ahoj, nebyla, vsichni krome T3 a TC mame 32MB... a Opie bezi bezproblemove, GPE pokulhava, ale opet na nem neco delam pro vylepseni.. na E2 linux beha dobre, ale jak jsem psal, nikdo ho nemame. A s frekvenci si pripadne poradi cpufreq, me funguje regulace frekvence od 104MHz do 512MHz, 624MHz to vydrzi tak dve vteriny a pak se kousne.

Mám dotázek - kdybych E2 zapůjčil, co riskuju? Samozřejmě uvažuju že mi ho nikdo nešvihne Mrkající Je tam možnost, že mi to někdo zmasakruje a udělá z něj akorát pěknou ozdobu do akvárka? Tím tedy myslím různě zavádění OS a tak.
Uvažuju totiž o prodeji E2 a tak bych ho mohl klidně propůjčit (zdarma) a s příští vejplatou si koupit něco lepšího.


a za koľko sa u dá reálne predať E2? ja sa o nu starám, má aj ochrannú fóliu od začiatku, ak by bol adobrá cena, možno by som kúpil niečo lepšie, páči sa mi Life Drive má wifi aj velký disk možno ťažší ale výbavu má bohatšiu ako TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 25. říjen, 2007 6:21    Předmět: Citovat

hrubospeter napsal:


a za koľko sa u dá reálne predať E2? ja sa o nu starám, má aj ochrannú fóliu od začiatku, ak by bol adobrá cena, možno by som kúpil niečo lepšie, páči sa mi Life Drive má wifi aj velký disk možno ťažší ale výbavu má bohatšiu ako TX

Podívej se do palmhelp e-shopu, tam je repasovanej. Já to prodávám za 2500Kč.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 25. říjen, 2007 14:12    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

Mám dotázek - kdybych E2 zapůjčil, co riskuju? Samozřejmě uvažuju že mi ho nikdo nešvihne Mrkající Je tam možnost, že mi to někdo zmasakruje a udělá z něj akorát pěknou ozdobu do akvárka? Tím tedy myslím různě zavádění OS a tak.
Uvažuju totiž o prodeji E2 a tak bych ho mohl klidně propůjčit (zdarma) a s příští vejplatou si koupit něco lepšího.


No, s půjčením .. to je ošemetná věc, já bych si to třeba nevzal na triko. Že bych ho rozbil po SW strance se nebojim, ale jinak bych se bal. To proste nejde, navic... neni motivace na tom neco delat, kdyz to PDA nevlastnim (nebudu nadale POUZIVAT). Daleko lepsi je kdyz ho mas, ze by ses neco priucil a dotahl kernel na stejnou uroven jako maji ostatni aktivni projekty, coz obnasi prakticky jen okopirovani zdrojaku, nahrazeni nekterych stringu, atp... s mensi znalosti linuxu, C, kompilace a s pomoci na IRC by to zvladl kazdy.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm a Linux Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412