Fórum - Zobrazit téma - Doporučení programů - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doporučení programů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
McOwen
nováček
nováček


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út 09. říjen, 2007 12:33    Předmět: Doporučení programů Citovat

Doporučte mi prosím nějaké komunikátorské freewarové programy na Treo 650, dočetl jsem se že ICQ není dobrou stabilní variantou a u Verichatu mi uplynula zkušební verze. Dále prosím o doporučení na program, který by uměl přes synchronizační kabel usb zapisovat z PC přímo na SD kartu. Používal jsem k tomuto účelu skvělý diktafon Mvoice, ale licence také uběhla...
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 09. říjen, 2007 16:14    Předmět: Citovat

Na tu komunikaci si je asi budes muset zaplatit. Co se tyce emulace mass storage, tak taky placeny cardexport, nebo free totalcmd plugin, ktery toho umi dost, akorat nevim jestli to chodi na treu. Ale nejlepsi je stejne nosit ctecku.
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 09. říjen, 2007 17:04    Předmět: Re: Doporučení programů Citovat

McOwen napsal:
Doporučte mi prosím nějaké komunikátorské freewarové programy na Treo 650, dočetl jsem se že ICQ není dobrou stabilní variantou a u Verichatu mi uplynula zkušební verze. Dále prosím o doporučení na program, který by uměl přes synchronizační kabel usb zapisovat z PC přímo na SD kartu. Používal jsem k tomuto účelu skvělý diktafon Mvoice, ale licence také uběhla...
Díky


Jedina freewarovka na ICQ je Agile messenger, ale je to jen beta. Ovsem fungovala mi. Na pristup na SD kardu doporucuju Drive mode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: so 13. říjen, 2007 10:24    Předmět: Re: Doporučení programů Citovat

Pak ještě originální ICQ Beta
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 13. říjen, 2007 12:22    Předmět: Citovat

Já používám Chatopus. Je stabilní, umožňuje běh na pozadí a podporuje češtinu. Viz můj článek tady na PalmHelpu: Jabber klient Chatopus.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so 13. říjen, 2007 12:28    Předmět: Citovat

ale chatopus neni free..... Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: so 13. říjen, 2007 19:05    Předmět: Citovat

Já neznám opravdu kvalitní a funkční ICQ klient pro Palm OS
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
-pm-
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 11.9. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so 13. říjen, 2007 22:14    Předmět: Citovat

pavelbures napsal:
Já neznám opravdu kvalitní a funkční ICQ klient pro Palm OS

To je slovo do pranice. Já ano - Mundu IM a už zmíněný Chatopus. Podle mě to jsou kvalitní i funkční IM klienti pro ICQ.

Dál mě napadá ještě JICQ (o RC1 JICQ se psalo už před rokem tady na PalmHelp)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 14. říjen, 2007 0:20    Předmět: Citovat

Já jsem dodnes nejvíc spokojený s VeriChatem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412