Fórum - Zobrazit téma - Nemůžu rozchodit SD wifi kartu na MDA Compactu - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nemůžu rozchodit SD wifi kartu na MDA Compactu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luky07
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 18:56    Předmět: Nemůžu rozchodit SD wifi kartu na MDA Compactu Citovat

Koupil jsem použitou wifi kartu,ale došla mi bez jakéhokoli softwaru Rozpačitý Proto bych chtěl poprosit o nějaký univerzální ovladač nebo návod jak kartu rozchodit na MDA Compactu,tedy pokud je to vůbec možné. Nějaké ovladače jsem na netu našel,ale nerozuměli si nebo dělám stále něco špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VDC
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 19:25    Předmět: Citovat

Dotazy týkající se MDA prosím vkládej do fóra WM Help. To je fórum zabývající se platformou Windows Mobile. Toto fórum je zaměřeno na platformu
Palm OS Mrkající
_________________
PAjDA.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. září, 2007 21:02    Předmět: Citovat

...a také bych prosil zadávat jeden dotaz jen jednou. Druhý identický jsem již smazal!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412