Fórum - Zobrazit téma - Windows na Palm - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Windows na Palm

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maty-Treo650
nováček
nováček


Registrace: 15.2. 2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Zahořany 32, Křešice u Litoměřic

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 23:43    Předmět: Windows na Palm Citovat

Zajímalo by mě, jestli by na Palm Treo 650 dal nahrát jiný OS? Nedávno jsem narazil na údaje o Treu a zjistil jsem že procesor Intel XScale neni dělaný jen pro Palm OS. Jestli jsem to správně pochopil, měla by na něm fungovat i jistá verze Windows CE. Vím že by byl asi problém s ovladači ale dejme tomu (jen s malou pravděpodobností) že by byly napsány i ty ovladače. Kůli tomu všemu jsem si stáhnul Visual Studio 2005 s updatem na vývoj Windows CE OS. Ještě jsem to pořádně nevyzkoušel ale myslím že při troše úsilí by se na tom dalo pracovat, zatím jen uvažuju jestli by se dalo něco takového provést a zjišťuju informace. Takžekdyby se našel někdo kdo ví jestli by takováto přeinstalace šla provést, byl bych vděčný za nějakou stopu.
Taky by mě zajímalo jak by se vlastně případný OS dal na Palm nahrát, jestli pomocí SD karty nebo se OS nahraje ve výrobně a tim to hasne...
Děkuji Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt 11. leden, 2007 23:45    Předmět: Citovat

nedal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: pá 12. leden, 2007 8:26    Předmět: Citovat

Ono se widloidni treo zacne prodavat i u nas. Je to nejake 7xx W. U Trea se da ROM s OS prepsat, ale co vim, tak to lidi prepisuji zase jenom Palm OSem. Ruzne distribuce linuxu se bootujou z karty. Jinak je o tom hafo webu.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Krkovicka2
nováček
nováček


Registrace: 6.9. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 17:00    Předmět: Citovat

Ahoj,
teď jsem se zaregistroval a mám prního palma v životě a tudíž jsem hrozná lama. Hledám někoho s kým bych mohl pokecat o Palm treo 750 popřípadě někoho kdo by mi mohl pár věcí vysvětlit a nenašel jsem na to žádný topic. Můžete mě někdo nikam prosím odkázat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 17:31    Předmět: Citovat

Doporučuji spíš http://forum.wmhelp.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Krkovicka2
nováček
nováček


Registrace: 6.9. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 8:14    Předmět: Citovat

super díky moc podívám se tam Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412