Fórum - Zobrazit téma - Jaké stroje vám prošly rukama? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké stroje vám prošly rukama?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 11:04    Předmět: Citovat

Teoreticky ano, v praxi ne. Akumulátory o větší kapacitě jsou dle našich měření v podstatě podvod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po 03. září, 2007 18:49    Předmět: Re: ?????Jaké "stroje" vám prošly rukama????? Citovat

Palm III, Visor Prism, 2x Pam m515, Palm TT, T3 a tady jsem s Palmy skončil, pak už jen WM stroje. Jo a Treo 650, ale to leží v šupleti.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út 04. září, 2007 6:51    Předmět: Re: ?????Jaké "stroje" vám prošly rukama????? Citovat

pavelbures napsal:
Palm III, Visor Prism, 2x Pam m515, Palm TT, T3 a tady jsem s Palmy skončil, pak už jen WM stroje. Jo a Treo 650, ale to leží v šupleti.

A nechceš prodat nevyužitou 650-tku? Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út 04. září, 2007 10:19    Předmět: Re: ?????Jaké "stroje" vám prošly rukama????? Citovat

Nechci, mám ji na zkoušení programů, co nejede v simulátoru, to testuji v Treu.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
roman400
nováček
nováček


Registrace: 16.8. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: OV

PříspěvekZaslal: út 04. září, 2007 13:00    Předmět: Re: Jaké "stroje" vám prošly rukama? Citovat

IIIx -> m505 -> m515 -> T|T2 -> T|T3 -> T|T5 -> T650 -> TX -> T680.

Za nejlepsi povazuji T|T2 pro fenomenalni vydrz a soucasne skvely display. Prvni dva jsem mel jeste od PDA Planet Radostný

Naopak me *dost* irituje T680, ktera mi periodicky odmita prijmout hovory: vyzvani a zatuhne na cca 30-60 s. Vcera jsem dokonce musel vytasit ven akumulator. A dela to i po hard resetu bez instalace jakehokoli SW (a podle diskusi po svete nejsem sam; bohuzel Nešťastný) Jinak je T680 gud masinka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lemik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 2.2. 2005
Příspěvky: 252

PříspěvekZaslal: st 05. září, 2007 13:22    Předmět: Citovat

IBM c3 (Palm Vx) -> Treo 270 -> Zire 72 -> TX + T600 -> teď TX + T650. BTW to IBM mám stále doma. Jen se musím dokopat tam nacpat nějakou čtečku a knižky a pak už si klidně budu číst i v koupelně ve vaně Radostný
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qwertz
nováček
nováček


Registrace: 30.4. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 17:19    Předmět: Citovat

m515->Zire72->Treo680
vsechny uzivame (m515ku manzelka a ja kombinaci Z72+Treo680);
nejlepsi je pro mne kombinace Trea a Zire (u trea mi nekdy vadi maly display - knihy se lepe ctou v Zire); ovladani trea nema chybu - myslel jsem, ze mi graphity bude schazet ;) ale dneska uz tezko u Z72 vzpominam a zapinam klavesnicku na display ;)
Kdysi jsem si dlouho hral s myslenku koupit TT3, ktery pouziva kamarad a je snim naprosto spokojeny, zel TT3 nema rozumneho nastupce. Tak jsem nakonec koupil to Treo (ale to byla spis nutnost, odesel mi telefon Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Li-Poly
nováček
nováček


Registrace: 12.4. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 17:26    Předmět: Citovat

Ja mel Palm IIIe>Zire 71>Palm TX
Nejlepsi je TXko ale Z71 byla na praci fakt rychla o proti TXku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 18:42    Předmět: Citovat

Handspring Visor deLuxe -> IBM WorkPad c3 -> Palm m500 -> Palm m515 -> Palm m105 -> Palm m130 -> Sony Clié PEG-T625C -> Sony Clié PEG-SJ30/E -> Sony Clié PEG-NR70V/E -> Sony Clié PEG-NX70V -> Handspring Visor Neo -> Sony Clié PEG-T675C

Většinou několik současně, 4 z nich ještě mám, kromě NR prodám a chystám se na Treo 650.
Nejlepší z nich je Sony Clié PEG-NR70V/E a největší zklamání bylo Sony Clié PEG-NX70V.
PalmOS5.0 nebyl rychlejší, než PalmOS4.1 a navíc měl ještě míň paměti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vlasta
nováček
nováček


Registrace: 20.10. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 14:30    Předmět: Citovat

Já jsem měl od HP iPAQy 1940, 6515, rx5940 a hx4700. Od HTC to byl WIZARD a UNIVERSAL. To tedy na WM.
PALMY to byly TC, T3, TX, TREO 650 a stále ještě používám TREO 750 a
LifeDrive. Bezkonkurenčně nejlepší zařízení všech dob je HP iPAQ hx4700.
Až nyní ho dokáže nahradit nový HP 210 enterprise.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
error0004
nováček
nováček


Registrace: 16.8. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne 25. listopad, 2007 14:23    Předmět: Citovat

pod rukama jsem je mel vsechny...delal jsem v servisu pro PalmOne... Překvapený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bezrad
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 26. listopad, 2007 16:05    Předmět: Citovat

Nejdříve Palm V (to byl pan Palm !) několik let, používá ho někdo v synově rodině, pak tehdy novinka Zire72 (velice vydařený aparátek, ale už to není ten klasický Palm), má ho synovec, pak krátká reminiscence - Visor Edge, ten jsem věnoval pro jeho perfektní kalkulačku vnučce na gymnaziu, poslední dva roky LifeDrive: to už vůbec není "ten Palm", ale věděl jsem, do čeho jdu. Jak tak koukám, neurážím staré věci pro nové - daruji v rodině... Mrkající PS: vždy jsem pokukoval po Treu - ale současně vždycky fungovala kombinace PDA+dobrý telefon, tak to nevyšlo (PalmV+ Nokia6210, Zire72+Nokia6230, LD+N73...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne 30. prosinec, 2007 22:27    Předmět: TT3+baterie Citovat

Já mám Tungsten T3 a je to můj první palm a chci se zeptat jak je to s těmi baterkami z modelařiny vím že třeba Li-pol je výkonější než Li ion.A taky mě napadá chci si tady z PalmHelp koupit baterii 1100mAh Li-pol jde nabíjet klasickou nabíječkou která se dodává k TT3?V modelařině je na Li-Pol potřeba jiná nabíječka než na Li ion.Děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 31. prosinec, 2007 1:23    Předmět: Citovat

Je to v zásadě tak, jak píšeš. Pokud má mít baterie vyšší kapacitu, musí být použita lepší technologie nebo větší fyzické rozměry. Jinak se údajům výrobců na etiketách nedá moc věřit. S nabíječkami někdy skutečně může být problém, ale to spíš výjimečně. Není to ovšem jak předem určit - prostě musíte odpovídající nabíječku vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 31. prosinec, 2007 9:09    Předmět: Citovat

teď už: Visor Platinum->m515->TT1->LifeDrive
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po 31. prosinec, 2007 10:06    Předmět: bat2 Citovat

Chci si koupit baterii tady z PalmHelp E-shopu a nevím jestli teda má cenu koupit tu Li-Pol 1100mAh a nebo jestli bohatě bude stačit Li-Ion 850mAh může teda někdo poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 31. prosinec, 2007 12:14    Předmět: Citovat

No Li-Pol je určitě lepší technologie, to může těžko někdo popřít. Musíš si ale sám zvážit, jestli cenový rozdíl stojí za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 31. prosinec, 2007 13:12    Předmět: Akumulatory Citovat

Mam dojem ze LiPol ma oproti Lion vetsi kapacitu pri stejnem objemu, ale nizsi pocet nabijecich cyklu (200 oproti 1000).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 31. prosinec, 2007 13:20    Předmět: Citovat

Také má nižší hmotnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 31. prosinec, 2007 13:25    Předmět: Citovat

http://en.wikipedia.org/wiki/Li-ion
http://en.wikipedia.org/wiki/Li-pol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412